Autor Teema: Foorumi ammendumine?  (Loetud 48111 korda)

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« : 24. Jaanuar, 2006, 14:21:28 »
Niisiis. Kas kisub sinnakanti, et Spst foorum hakkab end vaikselt ammendama? Olulised teemad on ammu selgeks vaieldud, nii mõnedki on kas tülli läinud või sõpradeks saanud, uusi arvajaid eksib siia samuti harva...
the future is unwritten

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #1 : 24. Jaanuar, 2006, 15:14:29 »
kus mis ja millal säilivad ..

rebane44

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #2 : 24. Jaanuar, 2006, 15:16:42 »
sina mart oled ennast küll paraku ammendanud

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #3 : 24. Jaanuar, 2006, 16:04:56 »
Võhm on väljas.
Rehabilitatsioon.
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

Mait Vaik

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Minu blog
« Vastus #4 : 25. Jaanuar, 2006, 10:46:06 »
http://mait.puiestee.ee/

Et natuke tegemistest aga foorumisse nagu päris ei sobi
Rebastele ju meeldib kui neid kütitakse

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #5 : 25. Jaanuar, 2006, 10:57:55 »
Olen sellele ise ka mõelnud. Vaikseks on siin jäänud, pole enam erilist diskussiooni, arvustust, üllatavaid ülestunnistusi ;). Pole Kurvitsat, Veelmaad, Martenit, et lahutada meelt kerge poleemikaga. Mitte, et ma tahaks neile nimetatutele miskit inetut öelda, sest ma siiski loodan, et nad said aru, et tegu siiski meelelahutusega.

Paljud on siit välja rännanud, sahtel on välja surnud (ise pole enam ammu midagi kirjutanud, tööstress ei lase hetkekski vabaks, et midagi kirja panna), muusikas näib ka, et kõik on justkui öeldud. Ja lahendust ei tea. Asjade loomulik käik?

Ehk tõesti...
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #6 : 25. Jaanuar, 2006, 15:42:17 »
Jaa. Inimesed, kes foorumit kõige enam küdemas hoidsid (suvalises järjekorras mart, francis, kurvits, veelmaa, maf, marten, aule) on vist parematele jahimaadele lahkunud. isegi diletantide avangard vs kivitavad eestlased ei kütnud siin kirgi üles (lootuses diskussiooni tekitada pean märkima, et viimatinimetatud ürituselt lahkusin pärast UMi teist lugu - asi kõlas mu pettumuseks mõttetu mürana). rada7-s käib mingi  värk kogu aeg, aga mind ei võeta sinna liikmeks vist  :oops:
nii et kehv lugu minu internetisõltuvusega.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #7 : 25. Jaanuar, 2006, 16:12:06 »
Rada7 ka kahjuks veidi teine rida. Seal koos mitu kihti igasugust inimprahti (k.a mina) ja mõned toredad inimesed. Sellist ülbet üldistust siinsete kõrgaegnike kohta öelda ei saa. Siin on ikka oldud enamasti kuidagi rahulikumad ja mulle vastuvõetavamad.

Väljarände põhjuseid aga pakkuda ei oska. Isegi kontserdite vastukaja on nõrk. Mitte et see oleks etteheide, sest ega maka eriliste saavutustega hiilga. Ja kunstlikult pole mõtet ka elustada.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #8 : 26. Jaanuar, 2006, 02:30:46 »
Jah. Keegi ei postita siia enam nii jaburat juttu, et ma viitsiks tõsiselt endast välja minna. Rebane44 üritab, aga jääb siiski lati alla. Mäletan küll sõnasõda Ultramelanhooli plaadi sisulise kvaliteedi ümber; Kurvitza ja Veelmaa kõrki klähvimist kõigi ja kõige aadressil; sügavmõttelist arutelu, kui mõttetu see Tuberkuloited ikkagi on; Arturi arutelusid muusika tõsiseltvõetavusest ja sügavusest; kiidukoori Kino loomingu ümber; mafi nurinat, et Agent M on liiga pop ja sült; Aule anarhistlike ühiskonnateoretiseeringuid; francise lemmikindibändide loetelu jnejnejnejne. Ssaraisk, kus olid ajad.
the future is unwritten

veelmaa

• Kasutaja
    • MSN Messenger - tonisveelmaa@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #9 : 26. Jaanuar, 2006, 03:55:39 »
Tsitaat: "martramones"
Jah. Keegi ei postita siia enam nii jaburat juttu, et ma viitsiks tõsiselt endast välja minna. Rebane44 üritab, aga jääb siiski lati alla. Mäletan küll sõnasõda Ultramelanhooli plaadi sisulise kvaliteedi ümber; Kurvitza ja Veelmaa kõrki klähvimist kõigi ja kõige aadressil; sügavmõttelist arutelu, kui mõttetu see Tuberkuloited ikkagi on; Arturi arutelusid muusika tõsiseltvõetavusest ja sügavusest; kiidukoori Kino loomingu ümber; mafi nurinat, et Agent M on liiga pop ja sült; Aule anarhistlike ühiskonnateoretiseeringuid; francise lemmikindibändide loetelu jnejnejnejne. Ssaraisk, kus olid ajad.

Mnjah....selle kirjutise järgi tundub mulle, et ma olen Mardi lapsepõlve ära rikkunud... 8)
Silme ette tekkis kujutelm Mardist 75 aastasena, väiksed Mardid ümber istumas.....heietamas oma lapsepõlvest ja rokkerikarjäärist.....ja kui jutt peaks jõudma Veelmaa ja Kurvitzani.....käed hakkavad värisema, proteesid klõbisema....silmadesse tekib saatanlik/vesine värelus.....Validooli purk ei taha kuidagi avaneda..... :wink:
Bleed like me...

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #10 : 26. Jaanuar, 2006, 11:00:07 »
Minu lemmikbändide loetelu on tegelikult ju jõle lühike. Vaevalt ma sellega vaid üldsust lõbustasin.

Mait Vaik

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Jututuba
« Vastus #11 : 26. Jaanuar, 2006, 11:06:33 »
Üks foorumi äravajumise põhjustest on kindlasti ka aktiivselt tegutsev jututuba kus siiis enamus teemad leiavad reaalajas ammendamist.
Rebastele ju meeldib kui neid kütitakse

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #12 : 26. Jaanuar, 2006, 13:01:37 »
Tsitaat: "veelmaa"

Mnjah....selle kirjutise järgi tundub mulle, et ma olen Mardi lapsepõlve ära rikkunud... 8)
Silme ette tekkis kujutelm Mardist 75 aastasena, väiksed Mardid ümber istumas.....heietamas oma lapsepõlvest ja rokkerikarjäärist.....ja kui jutt peaks jõudma Veelmaa ja Kurvitzani.....käed hakkavad värisema, proteesid klõbisema....silmadesse tekib saatanlik/vesine värelus.....Validooli purk ei taha kuidagi avaneda..... :wink:

Hakkab minema. Sool on. Nüüd oleks vaja veel pipart kah.
the future is unwritten

Pronto

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Paljusõnaline
    • MSN Messenger - tanel_raja@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • Discordia: Pronto
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #13 : 26. Jaanuar, 2006, 14:04:01 »
Ma arvan, et enamiks on lihtsalt äkitselt liiga vanaks jäänud ja läinud poodi kiilaneva kukla jaoks tupeed ostma.
Sõpruse Puiestee -- Eesti bänd!
Blog: http://pronto.ee/

rebane44

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #14 : 26. Jaanuar, 2006, 14:16:16 »

Lati alla :shock: ???
Nüüd ma küll solvusin.
Ja päris tõsiselt solvusin.