Autor Teema: Foorumi ammendumine?  (Loetud 48992 korda)

roosi

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #15 : 26. Jaanuar, 2006, 15:16:52 »
Tsitaat: "pronto"
Ma arvan, et enamik on lihtsalt äkitselt liiga vanaks jäänud ja läinud poodi kiilaneva kukla jaoks tupeed ostma.

Jah, tundub tõenäoline. Konnasilmad, kommunaalmaksud ja edenev karjäär   :lol:

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #16 : 26. Jaanuar, 2006, 15:30:11 »
Tsitaat: "rebane44"
Tsitaat: "martramones"
Jah. Keegi ei postita siia enam nii jaburat juttu, et ma viitsiks tõsiselt endast välja minna. Rebane44 üritab, aga jääb siiski lati alla. Mäletan küll sõnasõda Ultramelanhooli plaadi sisulise kvaliteedi ümber; Kurvitza ja Veelmaa kõrki klähvimist kõigi ja kõige aadressil; sügavmõttelist arutelu, kui mõttetu see Tuberkuloited ikkagi on; Arturi arutelusid muusika tõsiseltvõetavusest ja sügavusest; kiidukoori Kino loomingu ümber; mafi nurinat, et Agent M on liiga pop ja sült; Aule anarhistlike ühiskonnateoretiseeringuid; francise lemmikindibändide loetelu jnejnejnejne. Ssaraisk, kus olid ajad.

Lati alla :shock: ???
Nüüd ma küll solvusin.
Ja päris tõsiselt solvusin.

Oled jah luuser. Mine Summeri sooloprojekti dekoratiivtrummariks.
the future is unwritten

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #17 : 26. Jaanuar, 2006, 19:13:39 »
Tsitaat: "veelmaa"
8)

Tuli üks teema veel meelde, mida minu teada kuskil käsitletud ei ole (ammendamisest rääkimata), nimelt veelmaa elektrooniline soolokarjäär, mis kõlab vaid veidi sitemini kui need lood, mida McWill 10. klassis Soundclubiga tegi ja mulle vahetunnis pleierist laskis.

/edit - praegu (vist) neid lugusid sealt kuulata ei saanud, inimsugu peab kuidagi ilma hakkama saama. kes on kuulnud, teab, millest ma räägin.

aule

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #18 : 26. Jaanuar, 2006, 21:30:00 »
Tsitaat
Tuli üks teema veel meelde, mida minu teada kuskil käsitletud ei ole (ammendamisest rääkimata), nimelt veelmaa elektrooniline soolokarjäär, mis kõlab vaid veidi sitemini kui need lood, mida McWill 10. klassis Soundclubiga tegi ja mulle vahetunnis pleierist laskis.

Kas see on provotseerimine? Et Seregon pakub tuld ja siis asjaomased süttivad kergesti?

Lihtsalt tasakaaluks mainin, et mulle Veelmaa soolomusa meeldib. Kuulan ka vabal ajal.

Muide... provokatsioonidest rääkides... Vananemine ei väljendu IMHO ainult kiilanemises, vaid mõnikord ka erakondadega liitumises, poliitikasse siirdumises ja veel paljus muus. ;)
Kui tuleb meil öösel hobuse varas,
Siis andkem tal püssiga pähe mis paras...

Taago

• Vähese jutuga
  • **
    • MSN Messenger - taagopiisang@hot.ee
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #19 : 26. Jaanuar, 2006, 21:44:27 »
Veelmaa muusika ju päris tore. Mina kuulan  8)
ebarütmiline trummar

maf

• Külaline
Foorumi ammendumine?
« Vastus #20 : 27. Jaanuar, 2006, 01:13:38 »
kurat teid võtku. pigistage oma vinne katki kuskil mujal.
meeldimine on maitse asi. sina, Seregon - ole, kes sa oled ning tee, mida teed; loodan, et sa oled selles vähemalt rahuldav - ole hea ja katsu minna vähem isiklikuks.

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #21 : 27. Jaanuar, 2006, 02:25:26 »
võibolla on 1000 kasutajat ja 15 000 postitust foorumi loomulik eluiga?

samas selle foorumi ainutähtsad organid on siiski propaganda, looming ja üritused. enese rahuldamiseks sobivad paremini piltidega lehed.

võibolla peaks hakkama välja andma foorumi aukodaniku tiitlit. siis ei peaks meie kangelasi iga natukese aja tagant meelde tuletama.
We.Have.Never.Been.Modern

taavir

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #22 : 27. Jaanuar, 2006, 06:34:18 »
Vaikseks on tõesti jäänud..

Pühapäeval tuleb tüdrukutebändile uut ja vana teha ning küll siia karjade viisi "nimi + IQnumber" kasutajaid tuleb
Nad vast küll lasevad suhteliselt kiiresti varvast siit, kuid vähemalt nädalaks on foorum pool oma endiste aegade hiilgusest tagasi võitnud 8)

kui kõik laabub vastavalt arvutustele.. :wink:

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #23 : 27. Jaanuar, 2006, 12:24:52 »
Tsitaat: "maf"
meeldimine on maitse asi. sina, Seregon - ole, kes sa oled ning tee, mida teed; loodan, et sa oled selles vähemalt rahuldav - ole hea ja katsu minna vähem isiklikuks.

ma ei läinudki isiklikuks. kui mu tekstile semiootilist analüüsi teha, rääkis see ainult veelmaa muusikast, mitte tema isikuomadustest. isegi mitte teooriat, milline tema pensionipõlv välja näeb, ei võinud sealt välja lugeda.

'meeldimine on maitse asi' - see väide on tõene, ent on kahju, kui ka sina,  maf, lihtsalt seetõttu nt Agent M-i kritiseerimise maha oled jätnud (esimene meeldetulev näide, vabandan selle agendikesksuse pärast, aga ma ei mäleta enam, kas diamants sulle meeldis või mitte)

(aulel on muidugi õigus, nagu ikka)

maf

• Külaline
Foorumi ammendumine?
« Vastus #24 : 27. Jaanuar, 2006, 13:24:25 »
Tsitaat: "Seregon"
Tsitaat: "maf"

ma ei läinudki isiklikuks. kui mu tekstile semiootilist analüüsi teha, rääkis see ainult veelmaa muusikast, mitte tema isikuomadustest. isegi mitte teooriat, milline tema pensionipõlv välja näeb, ei võinud sealt välja lugeda.

'meeldimine on maitse asi' - see väide on tõene, ent on kahju, kui ka sina,  maf, lihtsalt seetõttu nt Agent M-i kritiseerimise maha oled jätnud (esimene meeldetulev näide, vabandan selle agendikesksuse pärast, aga ma ei mäleta enam, kas diamants sulle meeldis või mitte)

(aulel on muidugi õigus, nagu ikka)

ma arvan, Seregon, et ma olen oma arvamust nii ühe kui teise bändi kohta päris korduvalt avaldanud. milleks end lõpmatult korrata? läheb tüütuks nii teil kui minul.

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #25 : 27. Jaanuar, 2006, 13:31:52 »
Oh-oh, - hakkab minema. Hõõruge veel üksteisele oma sitta muusikamaitset ja loomingut nina alla! :wink:
the future is unwritten

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #26 : 27. Jaanuar, 2006, 14:33:49 »
Everything is shit - one way or the other.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

rebane44

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #27 : 27. Jaanuar, 2006, 14:38:41 »
martramones möliseb täpselt nii kaua kui aule või keegi tuleb ja ta paika paneb nagu juhtus tuberkuloitedi teemas. nii et kui mart-poiss üle viskab kutsuge aule.

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #28 : 27. Jaanuar, 2006, 15:18:23 »
Tsitaat: "rebane44"
martramones möliseb täpselt nii kaua kui aule või keegi tuleb ja ta paika paneb nagu juhtus tuberkuloitedi teemas. nii et kui mart-poiss üle viskab kutsuge aule.

Nõrk, ikka nõrk.
the future is unwritten

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #29 : 27. Jaanuar, 2006, 16:10:08 »
Tsitaat: "francis"
Everything is shit - one way or the other.

Two song titles!
"Drop the coffee!" - Jack Bauer