Autor Teema: Foorumi ammendumine?  (Loetud 48985 korda)

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #30 : 03. Veebruar, 2006, 20:15:19 »
Oeh. Ikka kaklete. Muide, ma ei ole veel vanaks jäänud ning käin ka aeg-ajalt foorumit vaatamas. Kirjutanud vist eriti ei ole. Ma ei viitsi sisse logida. Hetkel kuulan neid Veelmaa lugusid, millele siin viidati. Päris tore jah. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Ja ausalt-öeldes ma vist ei tahtnudki millestki rääkida. Nii, et olge tublid edasi ja ärge üksteist surnuks sõimake.

Angel

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #31 : 04. Veebruar, 2006, 13:25:28 »
Mina käin oma lemmikbändi foorumis ikka päris tihti vaatamas....ütlemise koha pealt - kõik minu mõtted on siin juba välja öeldud. Kui pole midagi tarka öelda, olen parem vait, mitte ei aja iba suust välja.

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #32 : 04. Veebruar, 2006, 14:22:45 »
Tsitaat: "Angel"
Mina käin oma lemmikbändi foorumis ikka päris tihti vaatamas....ütlemise koha pealt - kõik minu mõtted on siin juba välja öeldud. Kui pole midagi tarka öelda, olen parem vait, mitte ei aja iba suust välja.

Sõnumeid: 3

mmhhmmm....

taavir

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #33 : 04. Veebruar, 2006, 21:19:09 »
Tsitaat: "t6ru"

mmhhmmm....

:D

ja kui vaadata veel, et millised ahhetama panevad mõtteavaldused.. vilet selle peale!

Älek

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #34 : 04. Veebruar, 2006, 21:22:42 »

mmhhmmm....

Kes tohlakatest aru ei saanud - Angel peab silmas, et tema mõtted on TEISTE, temale sarnase mõttelaadiga inimeste poolt välja öeldud.

maf

• Külaline
Foorumi ammendumine?
« Vastus #35 : 05. Veebruar, 2006, 16:38:49 »
Tsitaat: "Älek"

mmhhmmm....

Kes tohlakatest aru ei saanud - Angel peab silmas, et tema mõtted on TEISTE, temale sarnase mõttelaadiga inimeste poolt välja öeldud.

noh, kena siis, et ta oma geniaalsete postitustega meie foorumit niivõrd palju rikastanud on..  :roll:

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #36 : 05. Veebruar, 2006, 21:20:41 »
Tundub, et Älek sai Angeli kirjutatust õieti aru. Selle põhjal, mis tundub, olen temaga täielikult nõus.

burunduk

• Külaline
Foorumi ammendumine?
« Vastus #37 : 05. Veebruar, 2006, 22:43:59 »
Tsitaat: "maf"
Tsitaat: "Älek"

mmhhmmm....

noh, kena siis, et ta oma geniaalsete postitustega meie foorumit niivõrd palju rikastanud on..  :roll:

Tubli, targad mehed, tubli, pange edasi, ehk saate veel targemaks!

Angel

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #38 : 15. Veebruar, 2006, 13:54:34 »
Aitäh Älek :)

taavir

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Foorumi ammendumine?
« Vastus #39 : 15. Veebruar, 2006, 23:41:06 »

Kas jälle öeldi kõik ära, mida sina oleksid tahtnud ütelda (kui sa suudaks rohkem iseseisvalt mõtelda, muidugi..) ?

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
Foorumi ammendumine?
« Vastus #40 : 16. Veebruar, 2006, 09:33:16 »
Tsitaat: "taavir"

Kas jälle öeldi kõik ära, mida sina oleksid tahtnud ütelda (kui sa suudaks rohkem iseseisvalt mõtelda, muidugi..) ?

Rahuneks äkki nüüd maha - milleks on vaja nii tühise asja pärast nokkida. Aitab!
Saa selleks, kes sa oled

Älek

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #41 : 16. Veebruar, 2006, 16:48:02 »
Tsitaat: "excited"

Rahuneks äkki nüüd maha - milleks on vaja nii tühise asja pärast nokkida. Aitab!

Ma ei saa ka aru, miks on tarvis tühjast tüli kiskuda  :roll:

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Foorumi ammendumine?
« Vastus #42 : 16. Veebruar, 2006, 17:16:35 »

http://www.hot.ee/mines/Voxi%20sport%20on%20viga.mp3
Yes we can dance, but can we boogie?

Artur

• Külaline
Re: Foorumi ammendumine?
« Vastus #43 : 29. Aprill, 2006, 03:06:56 »

mulle muutus spst foorumi puhul muutus häirivaks inimeste liigne pinnapealsus ja pealiskausus. samas tunnistan, et isegi süüst puhas ei olnud ning lahmisin, provotseerisin ja jooksin peaga vastu seina, kus poleks vaja olnud. iseenda piiratus torkab tagantjärele isegi (pigem mõistagi) rohkem kui teiste oma.

tundub, et foorumis olid koos võrdlemisi erinevate subkultuuride või nende piirimail olevad inimesed. selles ei oleks midagi halba, aga tavaliselt on vestlustes paigas mingid iseenesest mõistetavad vaimsed/sisemised mõisted ja väärtused. st. mingi ring, mingid ideed ja viited, millega saab diskussioonis vabalt mängida. siin rääkisid aga kõik üksteisest mööda, kuna ei leidnud teatud baasi, kuhu toetuda. mina vähemalt mitte. kui kellegagi suurt midagi ühist ei ole (aga võib-olla siiski on?), siis on väga raske ühist keelt leida.
puhtalt iseenda närvikulu miinimumini viimiseks ja viha ohjeldamiseks ei lugenudki enam mõnda aega foorumit.

millalgi aga avastasin, et see, kui keegi näeb ilu kümnes sarnase vaimsuse, soundi ja identiteediga indiebändis, ei lähe mulle enam üldse korda. või siis minu jaoks tuimas ning igavas garaazirockis. lihtsalt ei taba antud muusika nüansse ega suudagi arvatavasti kunagi intuitiivselt tunnetada.

kuidas see dylanil oligi... and don't criticize what you can't understand
muud polegi

Pronto

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Paljusõnaline
    • MSN Messenger - tanel_raja@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • Discordia: Pronto
    • E-post
Re: Foorumi ammendumine?
« Vastus #44 : 02. Mai, 2006, 01:30:18 »
Ei miks. Kritiseerida võib alati, iseasi, kas sinu kriitika kellelegi korda läheb. Selle mõttes ei ole tegu "onju" tüüpi foorumiga, kus käib kogu aeg takkakiitimine.

Mõnes mõttes väita, et ära kritiseeri midagi millest sa aru ei saa on pradoksaalne (kui sa seda just oksüümoronina ei võtnud). Väita, et publik kritiseerib kuna ei mõista on vaata kuidas tahad publiku kritiseerimine. Aga kes julgeks nüüd tõsta käe ja öelda, et tema teab täpselt mis inimeste (publiku) peas toimub? Nõnda võttes muudab see väide iseennast mõttetuks.
Sõpruse Puiestee -- Eesti bänd!
Blog: http://pronto.ee/