Autor Teema: 30 000  (Loetud 16212 korda)

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
30 000
« : 31. Juuli, 2006, 10:03:32 »
Huvitav oleks teada, kas võiduraha eest on juba midagi soetatud?
Saa selleks, kes sa oled

VILLU

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Re: 30 000
« Vastus #1 : 01. August, 2006, 00:33:27 »
On.

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #2 : 01. August, 2006, 00:54:27 »
Mida?

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #3 : 01. August, 2006, 01:32:25 »
...väga salapärane... ;D (see on vist vale sõna)
Kuid seda oleks küll huvitav teada, et mida? ::)

VILLU

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #4 : 01. August, 2006, 14:07:35 »
Teiste kohta ei hakka suud pruukima; mina ostin 12-keelse kidra koos kohvriga (loomulikult pidin ikka juurde maksma, sest egas korralik pill pole ju odav). Võiduraha meie loomulikult ei näinud, saame selles väärtuses IS Music poest materiaalseid esemeid.

tsepeliin

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #5 : 01. August, 2006, 14:15:42 »
Igaüks 30 000.- eest või läheb see liikmete vahel "jagamisele"? Jagamise puhul läheb küll kitsaks, sest ainuüksi 30 000.- võiks ühe hea kitarri osta.  ::)

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
« Vastus #6 : 01. August, 2006, 17:25:20 »
Igaüks 30 000.- eest või läheb see liikmete vahel "jagamisele"? Jagamise puhul läheb küll kitsaks, sest ainuüksi 30 000.- võiks ühe hea kitarri osta.  ::)
Ikka jagamisele läheb, sa tahad ikka õige palju saada   ;D
Saa selleks, kes sa oled

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #7 : 01. August, 2006, 23:11:50 »
Teiste kohta ei hakka suud pruukima; mina ostin 12-keelse kidra koos kohvriga (loomulikult pidin ikka juurde maksma, sest egas korralik pill pole ju odav). Võiduraha meie loomulikult ei näinud, saame selles väärtuses IS Music poest materiaalseid esemeid.

Kas IS Musicust üldse saab korraliku kitarri, olen täheldanud seal vaid Vintage toodangut..?  ::)

Pronto

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Paljusõnaline
    • MSN Messenger - tanel_raja@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • Discordia: Pronto
    • E-post
« Vastus #8 : 02. August, 2006, 11:32:35 »
Kas IS Musicust üldse saab korraliku kitarri, olen täheldanud seal vaid Vintage toodangut..?  ::)
Internetireviewed annavad Vintagele ikka päris häid hinnanguid, eriti arvestades suhteliselt soodsat hinnaklassi. Üsna mitmed päris tuntud rockmuusikud kasutavad näiteks Vintage pille. Samas on muidugi küsimus, et mida sa korralikuks pilliks pead? Kas sa oled nii hea mängija, et sa tunnetad reaalset mõõdetavat vahet Vintage V99 või originaal Les Pauli vahel?
Sõpruse Puiestee -- Eesti bänd!
Blog: http://pronto.ee/

VILLU

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #9 : 02. August, 2006, 11:48:57 »

Prontol on õigus - "Vintage" võid saada väga ea või väga sita, kvaliteet on kõikuv; kõik pillid tuleb ise üle proovida. Mina Vintaget loomulikult ei võtnud, pill on Tšehhi "Amada Strunal" (või "Strunal Amada"), juba poes proovides tundus ea, mängides see tunne süvenes. Suure ja paksu kõlakastiga, täiesti klassikalise kujuga, mattlakk, seedripuust kaas, vahtrapuust põhi ja küljed, kõla on väga ea. Seda firmat kiidavad paljud kitarristid ja õpetajad - parim hinna ning kvaliteedi suhe. Soovitan kõigile, kel plaan osta naturaalkitarr.
« Viimati muudetud: 02. August, 2006, 12:08:00 VILLU »

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #10 : 02. August, 2006, 20:16:46 »
Internetireviewed annavad Vintagele ikka päris häid hinnanguid, eriti arvestades suhteliselt soodsat hinnaklassi. Üsna mitmed päris tuntud rockmuusikud kasutavad näiteks Vintage pille. Samas on muidugi küsimus, et mida sa korralikuks pilliks pead? Kas sa oled nii hea mängija, et sa tunnetad reaalset mõõdetavat vahet Vintage V99 või originaal Les Pauli vahel?

ega ma Vintaget maha tee, endalgi üks pillidest selle firma oma ning väga aus, isegi arvestatavad (Eesti mastaabis) kitarristid on öelnud, et sellega saab juba asja ära aetud küll! Ja tõenäoliselt ise Vintagel ja mõnel muul margil (Les Pauli tunneb juba ülimõnusa kaela järgi ära ju) väga vahet ei tunneta, aga arvasin lihtsalt, et eesti muusikud on nii ära hellitatud igasugu teada - tuntud firmadega, et kõik allpool Ibanezi või Yamahat on nende jaoks hmmm.. rämps! Aga tore kuulda, et leidub ka inimesi, kes ei tee pilli maha vaid nime pärast!  ;D

VILLU

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #11 : 02. August, 2006, 20:53:45 »
Ma ei usu, et Eesti ja üleüldse pillimehed on ära hellitatud, et alla miski firma on rämps..., lihtsalt Fender ja Gibson ja veel nii mõnedki on läbi aastakümnete tervele maailmale tõestanud enda püsivat väärtust (muidu nendega ei mängitaks) ning iga elukutseline muusik tahab ja peabki omama tööriista, mille headus on alati kindlal tasemel. Ja kui rahahulk ei võimalda osta head originaali, siis tulevadki kõne alla koopiad ning tundmatumad nimed, aga neid tuleb juba hoolikamalt valida. Muusikaga vähem tegelev inimene seda alati ei oska ja nii ta poetabki suunurgast: "Ah, rämps!" Vintagega mängivad tõesti mitmedki muusikud, nad on lihtsalt olemasolevatest selle parima eksemplari välja valinud.   

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #12 : 02. August, 2006, 23:52:28 »
nojah, kuid siiski, vaidleks tiba vastu.. (mitte paha pärast, vaid isiklikust kogemusest)
viis kitarristi eestist (arvestatavat nii n-ö vanakooli kui ka noorema generatsiooni) on kritiseerinud iga mu valikut seoses kitarriostuga.. esimene stagg - selge, järelikult rämps, sest stagg ei kõlba kuhugi (see reaktsioon tuli automaatselt, pilliga lähemat tutvust tegemata). Paraku vastas antud tituleering ka tõele, 7 kuuga pill läbi.
nii epiphone - ei no mida tahta, gibsoni koopia, raudselt jama - päris gibson on ikka päris gibson.. siiski, nüüd on see kitarr laval esinenud nii mõnelgi korral (seda mitte minusuguse "algaja" käes, vaid n-ö päris kitarristi) ning saanud arvustusi, et sissemängides ei jää sugugi gibsonist alla (kui siis natukene  ;))..
elektroakustiline vintage sai nägemata suurt kriitikat - põhimõtteliselt, et IS musicust ei tohiks üldse midagi osta, et vintage on odav ibanezi koopia ning et see pill üle aasta vastu ei pea. kuid siiski, see pill on kõikidest eelnevatest mu lemmikuks saanud - kohutavalt mugav kael, hea kõla nii naturaalselt kui läbi võimenduse..
miskipärast kritiseerivad eesti kitarristid (sugugi mitte kõik loomulikult) teisi kitarriste; pille, millega nad ise ei mängi ning muusikastiile, mida nende bänd ei viljele.. seetõttu ongi mul eesti muusikutest jäänud ehk tiba kitsarinnaline mulje! Vabandan, kui jäi mulje, et mõõdan kõik ühe puuga, sugugi mitte..  :)

VILLU

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #13 : 03. August, 2006, 00:07:58 »
Minu meelest sa ei vaidle mulle vastu, vaid täiendad minu mõtteid. Las kritiseerivad "Vintaget", kui tahavad, loeb ikkagi su enda arvamus ja kogemus; teiseks - "Epiphone" on väga hea, ta on ikkagi "Gibsoni" ametlik tütarfirma, mille üle peetakse ka kvaliteedikontrolli, kolmandaks - minu enda ja mu tuttavate kokkupuuted "Staggiga" on näidanud, et ikka on sitt küll! Mina hindan ikkagi kogemuste najalt, mitte, et nii arvatakse. Kuigi, jah, on mitmeid muusikuid, kel` on miskipärast kivinenud arusaamad.
« Viimati muudetud: 03. August, 2006, 00:10:42 VILLU »

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #14 : 03. August, 2006, 00:17:11 »
..nõustun 100%liselt. Ning tore, et on muusikuid, kelle arusaamad ei ole kivinenud!
PS! tore üllatus, et oled lisaks trummimängule ka kitarridest huvitatud!  :)