Autor Teema: 7 vaprat  (Loetud 23469 korda)

poison_girl

• Külaline
7 vaprat
« : 03. Mai, 2003, 19:40:09 »
ei tea,millal see kevade saade on?ootan juba,et Sõprus selle kinni paneks.Igatahes annan oma panuse :roll:

Pyari

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - angelpam9@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #1 : 04. Mai, 2003, 20:12:28 »
sama siin.. alati oma panust andmas parimatele :))

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #2 : 04. Mai, 2003, 22:55:25 »
Ma 99% kindel et spst see aasta võidab Kahju et järgmine aasta enam 7et vaprat pole  :(
Yes we can dance, but can we boogie?

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
7 vaprat
« Vastus #3 : 05. Mai, 2003, 15:25:40 »
miks ei ole?

kuigi sealt tuleb juba praegugi igasugu prahti. näiteks juhtusin eelmist saadet nägema. no kamm oon. pixie twins. öäkkk. tõepoolest ja see krdi eestipärase nimega chanel võõi mis ta oli. lõhmus on imelik.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

poison_girl

• Külaline
7 vaprat
« Vastus #4 : 05. Mai, 2003, 19:11:01 »
isver,need šanell (alias.sardell)ja pixi tvins ja misiganes kreekerid võiksid küll kuskil mujal esineda.ükskord on seal normaalne tabel olnud. 7 vapras.siis kui vennaskond oli,sõpruse puiestee,end variations  ja 2 head bändi veel,mida ma täpselt ei mäleta.aga nüüd läheb kõik alla mäge.
aga tundub,et iga saatetegija nagu võtab enda maitse järgi
lea-terminaator
summer-mingi kahtlane sven lõhmus..ja tema leiutised
villu-hea muusika.
see on aint mulje,tegelt nii ei ole,aga irmus jama on see saade küll kui sellist paska (vabandan)seal lastakse.uuh
PS.järgmine aasta vähemalt sellist saadet mille nimi oleks 7 vaprat küll ei ole,vb muudetakse nimi ära .eesti sült vms. :lol:

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #5 : 06. Mai, 2003, 10:09:53 »
Khmm... 7 Vaprat? Järgmine aasta? Enam EI OLE?Äkki keegi seletab: mis juhtus? Miks?

Täiesti absurd ju... 7 Vaprat on konkreetselt  a i n u k e arvestatav võimalus, kuidas yks noor bänd ennast tuntuks saab teha. Mis te arvate, kus Spst oleks, kui 7 Vaprat poleks? Täiesti masendav ju... Ma saan aru, etmusa on seal ikka kohutav kyll ja ega sellisel õnnemängul ei tohiks tegelikult Eesti muusikamaastiku yle nii suurt kontrolli olla aga ilma selleta on pagana palju raskem endast teavitada. Raadio sul nyyd tundmatuid lugusid tundmatutelt bändidelt laskma hakkab... Lootusetu. ZTV? Hahaha! Mingi võimalus on aga vaevalt... ETV-l on veel hommikuprogramm ja nende kultuuriosakonda saab tutvustega sisse aga see on ka viimane võimalus nii, nagu mina asja näen. Mingid noorteajakirjad? Sealt ju muusikat ei kuule. Tagajärjed jäävad nigelaks.
The Scene is Dead.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
7 vaprat
« Vastus #6 : 06. Mai, 2003, 10:46:44 »
igatahes
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

poison_girl

• Külaline
7 vaprat
« Vastus #7 : 06. Mai, 2003, 20:03:20 »
ee..ma arvan,et mingit katastroofi ei oleks küll olnud,kui Sõprus ei oleks 7vapras üles astunud,sest enamus eesti bände,kes mulle meeldib ei ole end küll teab kui irmsasti reklaaminud.pealegi-hea bänd jõuab varem või hiljem hea kuulajani.siinkohal näited ei too,aga minu meelest midagi hullu küll ei juhtu,kui selline saade ära jääb.tundub,et sinna saavad sisse ikkagi mingid šannelit jm.taolised "artistid".no mai tea miks see ära jääb,aga miskipärast arvan,et lihtsalt muudetakse nimi ära.misfitcreep,oled mingi truu fänn v? :roll:

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
7 vaprat
« Vastus #8 : 07. Mai, 2003, 12:35:36 »
7 vapra oma küll mitte. a poleks 7 vaprat poleks mind praegu siin. olgugi, et jah, oleksin SP-st varem või hiljem kuulnud. aga see oleks ikkagi juba liiga hilja olnud.  
7 vaprat kui saade iseenesest on nõrk. eriti see jahu mida summer seal suust välja ajab. (kusjuures eile oli meil pärnus tutipidu ja lõbustuspargis oli summer see õhtujuhi moodi asi. me tulime mingi viie paiku seltskonnaga ära ma tahtsin eda veel pritsida,kui tal munad käes olid ja ta lava ees passis, aga püss oli juba tühjaks saanud. natuke tilkus otsast välja, aga temani ei jõudnud) villu aga mõjub kuidagi hästi. ja need lõigud mis seal saate vahel on on enamasti kah mõttetud. näiteks too lõik mingi linetantsu kohta. aga noh. kindlasti on neidki keda huvitab.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #9 : 07. Mai, 2003, 12:51:36 »
Khmm.. Ei tasu siiski alahinnata yleeestilise hiti mõju bändile. Ilmselt oleksin ma nyydseks m i d a g i kuulud selle projekti olemasolust aga seegi on kahtlane. 7 Vaprat on iba kyll aga ta on a i n u s meie riigis, kus raadio ei tööta muusika promomiseks ja kontserditel käib yks ja sama rahvas.
The Scene is Dead.

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #10 : 07. Mai, 2003, 13:24:02 »
mina nägin puiesteed enne 7 vaprasse minekut juba ja just ZTVs :wink:
kena pudilõugade ja keskkoolibeibede saade. soovitan kõigile.
head vaatamist 8)
We.Have.Never.Been.Modern

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #11 : 07. Mai, 2003, 14:33:39 »
7 vaprat on igal juhul vaja mis siis et seal igast pixi tvinsid, kreekerid ja muud asjad esinevad. Ega siis koguaeg saa ühesugust muusikat tulla/teha mis meile meeldib. Muusika stiile ja neid mängivaid noori on palju kes tahavad ennast näidata ja see saade on üldmõistes ainuke mis võimaldab seda. Olen nõus eeskõnelejatega, et raadiost pole küll asja. Miks see ära lõpetatakse seda ma ei tea summer seda ei suvatsend mainida Ju raha on selle taga ehk võtab mingi era telekanal selle saate üle sest neil peaks raha olema kuna suudavad igast paska nagu farme ja salasuhteid näidata.
Yes we can dance, but can we boogie?

mõmmi

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #12 : 07. Mai, 2003, 14:56:59 »
mingit korralikku musa ajakirja nagu kah vist ju praegu pole. mõned aastad tagasi oli "nael". aga sedagi rõõmu pold eriti kauaks.
kui täna saabub võlur...

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
7 vaprat
« Vastus #13 : 07. Mai, 2003, 15:22:21 »
no eesti omasi jah mitte. kahjuks. aga palju seal eesti muusikast ikka rääkida on. kui ongi siis on põhiline ju ikkagi selline mis enamusele peale läheb. ja kuna eesti on nii väike siis on see nagu suletud ring kah.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #14 : 07. Mai, 2003, 15:44:08 »
Eestil on muidugi omad boonused ka sealjuures - näiteks lihtne on kuulsaks saada. Puhtalt vastupidavusega teeb juba kõva nime. Enamus bände, mis on yle 10ne aasta tegutsetud on vähemalt teatud ringkondades väga tuntud. Samas on Eestis väga kerge kuulsust koguda ka klounidel. Yheksakymnendad olid neid täis - Onu Bella tegi otsa lahti, siis tuli Kuldne Trio, siis Push Up, n-Euro, Caater... Eriline iroonia peitub selles, et suviti tuuritavad taolised klounid Tivoli Tuuriga, mis on iseenesest ju rändtsirkus...
The Scene is Dead.