Autor Teema: 7 vaprat  (Loetud 23472 korda)

poison_girl

• Külaline
7 vaprat
« Vastus #60 : 01. Juuni, 2003, 11:41:47 »
niimoodi...täna kell 18.15 kõik kes vähegi inimesed on-pöidlad ja telefonid pihku. võit peab ikka koju tulema...!!Anname kõik endast sõltuva!Jee...Elagu!Elagu!Elagu!.......

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
7 vaprat
« Vastus #61 : 01. Juuni, 2003, 19:17:32 »
Sõpruse Puiestee võitiiiis :) , Vennaskonnal oleks võind paremini ka minna
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

poison_girl

• Külaline
7 vaprat
« Vastus #62 : 01. Juuni, 2003, 19:24:22 »
jah,aga Sõpruse Puiestee korvas Vennaskonna kaotuse.Kõik on lihtsalt fantastliline!Yess...teadsin,et Sõprus võidab!!!Lahe!Lihtsalt võtab sõnatuks!

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #63 : 01. Juuni, 2003, 23:31:41 »
allani kommentaarid olid muidugi  8)

a kuidas võitu suhtute? (näitab/ei näita midagi, oluline/mitte oluline)
We.Have.Never.Been.Modern

Mait Vaik

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #64 : 02. Juuni, 2003, 14:04:12 »
Tsitaat: "andres"
oluline)

Aitäh! Muidugi on hea meel. Väga lahe saade oli, ka peielaualistele.
Rebastele ju meeldib kui neid kütitakse

poison_girl

• Külaline
7 vaprat
« Vastus #65 : 02. Juuni, 2003, 14:51:01 »
kuigi peiulauas oli ka külalisi,kes asja suutsid ära rikkuda.häid muusikuid oli hulgem,aga ikkagi...kuid hea kaalus siiski halva üles.Siinkohal nimesid ei nimeta.Muusikanurgas on neid ka vist mainitud.

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
RE: Mõtetu sõnavõtt
« Vastus #66 : 02. Juuni, 2003, 15:05:25 »
Tsitaat: "poison_girl"
kuigi peiulauas oli ka külalisi,kes asja suutsid ära rikkuda.häid muusikuid oli hulgem,aga ikkagi...kuid hea kaalus siiski halva üles.Siinkohal nimesid ei nimeta.Muusikanurgas on neid ka vist mainitud.
Ei tahaks nüüd teie õnne ja rõõmu siin ära hakata rikkuma, aga sellise sõnavõtu peale peab küll nüüd ütlema oma kommentaarid.
1. Ega see, et keegi teeb sellist muusikat, mis sulle ei meeldi, ei tee teda kohe halvemaks inimeseks.
2. Muusikud on üldjuhul tunduvalt tolerantsemad, kui need, kes seda muusikat kuulavad ning ma usun, et keegi ei rikkunud seal lauas mitte midagi ära.
3. Mis otsustaja sina üldse oled, kes mida ära rikub?
4. Arvusta muusikat, mitte inimesi.

Muide peielauast käis siin jutt. Peiulaud - pulmad tulevad meelde sellega kohe.

Sõpruse Puiesteele sooviks muidugi palju õnne võidu puhul.

alar

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • http://www.puiestee.ee
    • E-post
7 vaprat
« Vastus #67 : 02. Juuni, 2003, 15:16:26 »
njah... Maidu sõnavõtul oli ikka tegemist peiElauaga, mis kuidagi pulmadega ei seostu :)

poison_girl

• Külaline
7 vaprat
« Vastus #68 : 02. Juuni, 2003, 18:53:46 »
ei ole mina küll kedagi isiklikult maininud.lihtsalt muusika,mis sinna lõppsaatesse pääsesi,oli vastuvõetamatu kohati.inimsed inimesteks..aga mõne koha pealt on sul,Vaber õigus.Mis ütleja mina olen.Olid seal,kes olid..Igalühel on ju 100%õigus oma muusikamaitsele.Kuulaku mida tahes. Minu suurim viga ongi see,et kipun teisi asjata arvustama.Aga no ütlen siis nüüd välja,et piksi tvins suutis nõmedusele ikka kena punkti panna!
Ikkagi ju matused...Aga peiede kohta..hmm..olen surmkindel,et nii öeldakse matuste kohta.Pulmade kohta ei ole küll sellist ütlust kuulnud.Kohe 100% kindel olen,et matused(söömine jne.)=peied!Parandage,kui sain millestki väga valesti aru.. :)

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
7 vaprat
« Vastus #69 : 04. Juuni, 2003, 15:40:54 »
mõni vahe. mis mida tähendab. fakt jääb ju faktiks ja 7 on surnud. või vähemalt minevik
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
7 vaprat
« Vastus #70 : 04. Juuni, 2003, 16:12:22 »
Poison_girl, sa said asjast valesti aru. Mul ei tulnud peiedega pulmad meelde. Sina kirjutasid peielaua asemel peiulaud lihtsalt. Ma nats nokkisin selle kallal.  :wink:

poison_girl

• Külaline
7 vaprat
« Vastus #71 : 04. Juuni, 2003, 21:01:59 »
:oops: oops neh..vabandust!...ei oska muud midagi öelda.Aga juhtub..ja aitäh,et parandasite muidugi.Ise ka naeran selle üle veel...hehe