Autor Teema: Soovitage muusika DVD-sid.  (Loetud 9683 korda)

Lambipirn

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Soovitage muusika DVD-sid.
« : 27. September, 2006, 14:02:08 »
Eile otsisin õukonna muusikat, täna palun teid, et te soovitakse häid artiste kellel on olemas ka DVD soovitavalt live.

Kuna enda DVD-d on kõik läbivaadatud, siis sooviksin midagi uut ja huvitavat. Ise ei oska endale enam soovitada kahjuks:)

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
Re: Soovitage muusika DVD-sid.
« Vastus #1 : 27. September, 2006, 14:55:25 »
Väga raske on sellist asja soovitada, sest ei tea ju täpselt su maitset jne. Ise pean väga lugu Depeche Mode`i live DVD-dest, eriti Devotionalist, aga väga hea on mu meelest ka The Videos 89-98, sest teatavasti on Anton Corbijni tehtud videod supperhead. Viimane DM`i dvd  ("Touring The Angel: Live In Milan") ei pidavat väga hea olema, aga kuna see pole Eestis veel poelettidele jõudnud, siis... oma silm on kuningas  ;) Surun oma maitset peale  ;D
Saa selleks, kes sa oled

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #2 : 27. September, 2006, 16:20:57 »
New Orderi videode kogumik... algusest lõpuni praktiliselt puhas kuld
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #3 : 28. September, 2006, 10:49:08 »
Ma soovitaks Morrissey live kontserti Manchesteris. Aasta 2003 või midagi.
Soovitaks ka The Smithsi videosid, aga need ei ole eriti huvitavad vist.
Omaette klass on muidugi Nick Cave and The Bad Seeds'i videode DVD.
Aa..ja veel Morrisey'st  :-[ kunagine Dallase live on ka päris hea. Mehest hakkab kahju, publik on natuke liiga julm. Asi on vaatamist väärt. Eriti lõpp.

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #4 : 28. September, 2006, 12:32:52 »
oo ja morrisseylt on veel ülihead live'd - live at move ja live at rosklide..

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #5 : 28. September, 2006, 13:59:34 »
samasse auku veel üks väga tasemel asi : Smiths, The  - The Complete Picture [2000]

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #6 : 28. September, 2006, 17:15:46 »
Depeche Mode The Videos 86-98 vaatan täna õhtupoole läbi ja uurin ka teiste artistide kohta keda soovitanud olete.

pole seda dvd-d näinud aga üksikuid videosid küll & teistsugused on kui tänapäeval, mulle meeldib. tunduvad ajuvabad, kuid samas ka sügavad. nagu nirvana videodki. muide kas nirvanal on sellist dvd-de kogumikku?

btw see on vägagi meeldiv et sa ka dm-i kuulama hakkad

Lambipirn

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #7 : 28. September, 2006, 17:21:15 »
Jah Nirvanal on selline asi väljas Nirvana - Live at Teatro Castello, Italy (1991) (DVD)

Nagu ma kuskil teemas vastasin olen ma dm'ist koguaeg lugupidanud s.h neid ka kuulanud, aga viimaselajal ei ole lihtsalt kuulama juhtunud.

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #8 : 29. September, 2006, 14:32:34 »
"Who Put The M in Manchester" peaks selle pealkiri olema.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #9 : 29. September, 2006, 17:03:56 »
Mis mul veel kodus on, et soovitada? Hmm... mitte väga palju... New Orderi laivi DVD, mida pole vaadanudki lihsalt sel põhjusel, et pole mahti olnud ja siis kui ta ostsin, ei saanud ma DVD'd arvutist telekasse käima.. peakski vaatama.

Kraftwerki laiv - arvad küll, et on 4 meest seismas postidena, aga tegelikult visuaalne pool (mis on täpselt sama, mis neinde laivil eestiski) on lihtsal nii võimas, et polegi vaja mingit tõmblust.

Belle & Sebastiani videode kollektsioon - naljakad videod, aga ega neid mujalt väga kuskilt näe. Seega vaadata tasub.

No Parachute - üks indie-videode kollektsioon. Pole taaskord läbi vaadanud, olen ma ikka kehv deeveedeetaja, aga mis parata. Mu oma Pia Frauslie tehtud video ka seal peal ja puha. Usun, et mul oleks seal vaatamist küllaga, aga tuju pole never seda vaadata olnud.

Siis on veel mingid DVD-d, mis on plaatidega kaasa tulnud, nagu Bloc Party, Cooper Tample Clause ja Smashing Pumpkins. Pole viitsinud vaadata, rohkem nagu musa peal väljas.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

maf

• Külaline
« Vastus #10 : 02. November, 2006, 08:54:12 »
placebo
"once more with feeling 1996-2004" ehk videode kollektsioon
"soulmates never die. live in Paris 2003"

cosmos

• Kasutaja
  • Hirvepargis Suvi 2006
    • MSN Messenger - cosmos666.@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #11 : 16. November, 2006, 17:27:50 »
Vaaaata võib hea olla, kuid kindlalt lubada ei julge
Kui kaotada pole enam midagi

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #12 : 25. Jaanuar, 2007, 03:22:44 »
panin töö juurest paar dvd-d pihta. juhtusid olema new order & kraftwerk
new order. 316
new yorgi laiv on lihtsalt uimane. kõik on uimane. esitus, ümbrus, laulud. reading on parem. progress on toimunud kõva. aga siiski jääb puudu esinemisoskusest. ma mõtlesin et too laulja on kitarriga oskamatu, ebakindel, emotsioonitu jne. eksisin. kitarrita oli veelgi halvem. isolation, bizarre love triangle, heart & soul meeldivad

kraftwerk
nad peavadki kuidagi kompenseerima seda et nad seisavad visuaalse poolega. mis ei ole nii võimas midagi. disk 2 on parem. laulud on paremad. esimese pealt on väärt trans europe express kuigi video on vahel kahtlaselt depeche mode`i master and servanti moodi

duadan

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #13 : 25. Jaanuar, 2007, 14:50:49 »
Pink Floyd'i Live Anthology jättis väga hea mulje  :)

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #14 : 25. Jaanuar, 2007, 19:17:36 »
eilses tuhinas läks mul hoopis meelest see põhiline asi mida ma tahtsin öelda. soovitada hocicot. huvitav. sõnades pidavat mõte ka sees olema. stiil oli mingi kombinatsioon mida ma ei mäleta enam