Autor Teema: muusikalised "instrumendid"..  (Loetud 31811 korda)

kikuriinu

• Külaline
Re: muusikalised "instrumendid"..
« Vastus #15 : 08. November, 2006, 00:11:30 »
sest mulle ei meeldi sõnad pill ja instrument.. ega muusikariist. kui keegi suudaks leiutada uue, ilusa nimetuse noile toredatele asjandustele, siis juba ette suured tänud.. ;D

cosmos

• Kasutaja
  • Hirvepargis Suvi 2006
    • MSN Messenger - cosmos666.@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #16 : 17. November, 2006, 14:09:04 »
kitarril klimberdus jääb kuulamiseks endale :-\
Kui kaotada pole enam midagi

maf

• Külaline
« Vastus #17 : 18. November, 2006, 19:27:12 »
kitarril klimberdus jääb kuulamiseks endale :-\

...kuidas kitarri "klimberdada"?

veelmaa

• Kasutaja
    • MSN Messenger - tonisveelmaa@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #18 : 19. November, 2006, 00:30:57 »
inimene peaks elu jooksul kokku puutuma klaverimängu, filosoofia ja religiooniga ..

See lause on pigem intrigeeriv. Mina vahetaks sealt välja "kokku puutuma" ja asendaks sõna "ja" loetelus "või"-ga.
Valdav enamus inimesi on kokku puutunud klaveri/filosoofia/religiooniga. Kasvõi tavapärast keskharidust omandades. See nüüd mingi staatusenäitaja küll ei ole.
Siis, mis on klaverimäng. Inimene, kes on ära õppinud 3-4 lookest, või oskab (kasvõi perfektselt) omaenda ansambliloomingut, ei oska veel klaverit mängida. Sama oleks väita, et ma oskan saksa keelt rääkida, sest olen kunagi mõned elutähtsad laused pähe õppinud.
Klaverimäng, kui selline, on oskus, mille jaoks tuleb omandada tehnilised oskused ja arendada muusikalist silmaringi. Sellejaoks kulub aastakümneid.
Samuti filosoofia ja religioon nõuavad pikemat süvenemist ja enda (justnimelt enda) jaoks selgeks mõtlemist. Jumalate loetelu peast teadmine oleks võrreldav postiindeksite õppimisega. Tead küll, aga erilist kasu sellest pole.

Lõppkokkuvõttes. Vahet pole, mis valdkonnas inimene ennast harib (huvi pärast, mitte harimise pärast), teadmiste põhjalikkus, mitte kvantiteet, annab väärtuse.

Küsitluse kohta aga
klaver 1989-... (omandamisel)
ei väida, et oskan.
Bleed like me...

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #19 : 19. November, 2006, 02:08:20 »
bla-bla-blaa

no see jutt läks nüüd küll auku nimega ma tean et ma midagi ei tea. aga. see lause on vale! üldse see lolli mängimine et sa oled loll kuigi sa pole hakkab juba vaikselt närvidele käima. ma ei usu et t6rugi selle "intrigeeriva" lause niiöelda lambist võttis

ning üldse maf & kõikseepere, mis sõnade kallal ilkumine see lahti läks? igaüks räägib isemoodi kuid mõte on see mis peaks kohale jõudma
« Viimati muudetud: 19. November, 2006, 02:13:22 oopiumiingel »

veelmaa

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #20 : 19. November, 2006, 02:34:01 »
bla-bla-blaa

no see jutt läks nüüd küll auku nimega ma tean et ma midagi ei tea. aga. see lause on vale! üldse see lolli mängimine et sa oled loll kuigi sa pole hakkab juba vaikselt närvidele käima. ma ei usu et t6rugi selle "intrigeeriva" lause niiöelda lambist võttis

ning üldse maf & kõikseepere, mis sõnade kallal ilkumine see lahti läks? igaüks räägib isemoodi kuid mõte on see mis peaks kohale jõudma

(igaüks küll räägib isemoodi) aga
"ma tean et ma midagi ei tea" pole minu lause, ega ka minu jutu sisu
"lolli mängimine, et sa oled loll kuigi sa pole" on ka kusagilt lihtsalt tekkinud

Isiklik arvamus põhineb võrdlusmomendil. Hinnangulised väljendid (hea, halb, ilus, jne) on vägagi otseses sõltuvuses taustsüsteemist, kus võrdlus toimub.
Ma olen piisavalt heal arvamusel endast, et teada, mille suhtes oma oskusi võrrelda.
ja
Ma pigem tunnen end kvaliteetses taustsüsteemis rumalana, selle asemel, et võtta võrdlusmomendiks endast ilmselgelt nõrgema.  8)
Bleed like me...

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #21 : 19. November, 2006, 02:59:01 »
hr perfektsionist.
ma võtsin oma kaks lauset su jutu lõpust et oh näed kuigi ma olen juba 17 a klaverit tundnud ei tea ma siiski mitte sittagi kuna ma võtan ikka enda taustsüsteemi taha franz liszti. su jutt üldse mõjus nii et püüa ikka aina rohkem & rohkem teada saada enda jaoks kuna sa oled ikka rumal ning täit haritust mingis vallas on raske saada. muide vaidlen vastu, jumalate teadmine võib nt kasuks saada miljonimängus et praagi see üks korstnapühkija sealt välja. faktid on elus kasulikud asjad. aga sa oled humanitaar rohkem mulle tundub.
mis taustsüsteemijutt üldse? alati saab paremini seega ei lõpekski see võrdlemine ära. räägiks ikka lihtrahva tasemel. su 17 aastat on sitaks hea tulemus.
ning sul pole mõtet minuga vaielda või mis iganes. ma lihtsalt noor nolk

veelmaa

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #22 : 19. November, 2006, 03:08:08 »
Areng ongi see, mis huvitav on. Saavutatud taseme otsas sügamine tähendab mandumist.
Vaielda?
Minuga? Niikuinii lootusetu.
Bleed like me...

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #23 : 19. November, 2006, 03:21:45 »
Vaielda?
Minuga? Niikuinii lootusetu.

ohohooo. keegi on endast heal arvamusel. või siis vastupidi. aga see läheb siis mu eelneva jutu alla. kusjuures ma vaatasin kohe et sa tundud selline noo selline.. teistele ülevalt alla vaatajana. mõtlesin et võtan sul tuure vähemaks.

areng arenguks aga kui sul on elementaarsed teadmised olemas siis võib öelda ju et oskad asja. see et sind miski ei rahulda on teine teema. loomulikult peab arenema

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #24 : 19. November, 2006, 16:47:37 »
eksole.
inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina ;)
sometimes life don't leave you alone

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #25 : 19. November, 2006, 20:19:46 »
Miski pole võimatu s.h ka kitarril klimberdamine. Mul on ka plaan detsembris endale kitarr osta, aga puhtalt sellepärast, et klaver on liiga kohmakas, kuid klimberdamise vajadus suur.

oi dämit, siis on mul ikka väga palju arenguruumi, sest klimberdamist ei omanda ma kitarril vist kunagi.. ::)
« Viimati muudetud: 19. November, 2006, 20:25:20 kikuriinu »

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #26 : 19. November, 2006, 20:45:15 »
Miski pole võimatu s.h ka kitarril klimberdamine. Mul on ka plaan detsembris endale kitarr osta, aga puhtalt sellepärast, et klaver on liiga kohmakas, kuid klimberdamise vajadus suur.

oi dämit, siis on mul ikka väga palju arenguruumi, sest klimberdamist ei omanda ma kitarril vist kunagi.. ::)

keeled maha ja klahvid asemele. Igasugu valgetes kostüümides ja gaasimaskidega mehed kasutavad kitarrikujulisi süntekaid. Proovi selle peal klimberdada.

Inzk

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #27 : 19. November, 2006, 20:47:11 »
Ints lõhub kitra ja mikrofoni

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #28 : 19. November, 2006, 20:52:01 »

keeled maha ja klahvid asemele. Igasugu valgetes kostüümides ja gaasimaskidega mehed kasutavad kitarrikujulisi süntekaid. Proovi selle peal klimberdada.

aa jaa.  :-\

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #29 : 20. November, 2006, 02:13:35 »
Ma olen natuke liiga väsinud, et oopimuiingli tuure maha tõmmata, ainult jumal ja postiindeksid teavad, kuidas ma seda tahan.