Autor Teema: Ostuhullus  (Loetud 9042 korda)

bambiino

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Re: Ostuhullus
« Vastus #15 : 23. Detsember, 2006, 19:37:34 »
ma ostsin  hunniku jõulukinke ja nüüd mõtlen,et jätaks pooled endale...

meos

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #16 : 02. Jaanuar, 2007, 01:29:35 »
Teinekord olen õnnelik, et pole kasvanud/ei kasva rikkas peres. Pole tekkinud asjade kultust, sest pole selleks kunagi võimalust olnud. Tolmukogumiskingitusi teistele ei osta. Endale riided humanast, söök säästumarketist.

reebus

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #17 : 02. Jaanuar, 2007, 10:53:30 »
Teinekord olen õnnelik, et pole kasvanud/ei kasva rikkas peres. Pole tekkinud asjade kultust, sest pole selleks kunagi võimalust olnud. Tolmukogumiskingitusi teistele ei osta. Endale riided humanast, söök säästumarketist.

Ma ei oskagi kohe midagi öelda. Tea, kas peaks selle peale konteinereid puistama minema?
irrelevant, irresistant, intolerant

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #18 : 02. Jaanuar, 2007, 11:50:13 »

eh. rikkur ikkagi. Humana pole teps mitte odav kaltsukas, et sa teaks. Ja Grossi pood ning Maksima (endine T-Market) on odavamad kui Säästumarket.
« Viimati muudetud: 02. Jaanuar, 2007, 11:52:08 t6ru »

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #19 : 02. Jaanuar, 2007, 11:52:41 »
...ja säästumarketi hinnad on ka tõusnud.. ;D

maf

• Külaline
« Vastus #20 : 02. Jaanuar, 2007, 14:31:32 »
lisaks sellele haiseb seal alati nii vastikult, et mina sinna sisse minna ei suudaks.

ja kas tõesti on nüüd piima valimine selle järgi, mis 50 senti odavam on, auasi? ärge nüüd valesti aru saage, ei ole hetkekski arvanud, et seda peaks häbenema, kuid sellist elu endale soovima ma küll ei hakka..

inimene, kes suudab oma rahadega nii ümber käia, et ta seda hetkekski ei manifesteeri, elab õigesti. kui viisakad inimesed ei taha sinu rahakotti vaadata, ei tasu neile seda ka lausa nina alla toppida.
« Viimati muudetud: 02. Jaanuar, 2007, 14:42:27 maf »

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #21 : 02. Jaanuar, 2007, 15:27:05 »
 aga kui ikka näpud tihti põhjas, siis oska otsida see odavaim koht. humanas käimine on rohkem trendi asjaks saanud, keegi ei käia nagu otsesest vajadusest seal. neil, kes tõesti igat senti kogu aeg lugema peavad, ei ole ka see humana mingi päästee.

.. ma sellepärast räägingi, et kui odavalt asju otsid, siis humana ja säästumarket ei ole top kohad.

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #22 : 02. Jaanuar, 2007, 19:20:13 »
Tsitaat
ja kas tõesti on nüüd piima valimine selle järgi, mis 50 senti odavam on, auasi?

Ei tea kas selline mõiste nagu au üldse kaubavaliku tegemise kohta võiks käia. Ma ei leia, et 10 kroonist piima osta on auasi. Aga sellest ma ei saa ka eriti aru, et osad on valmis sõitma linna teise otsa poodi, sest seal on sama sai 30 senti odavam ja vorsti kilohind 2 krooni odavam ja siis võetakse võibolla üks odavam hapukoor ka ja sõidetakse koju. Bensiinikulu ei jõua nagu eriti kohale.
Mina põhimõtteliselt ei vaata kauba hinda. Seda just igapäevastel asjadel. Ma tean orienteeruvalt, et 15 krooni hapukoore eest ja 10 piima eest on natuke palju, muu pole väga tähtis. Vanaema ja vanaisa vaatavad mind kui ilmselt halba perenaist, sest ma ei oska kunagi vastata kui palju Tallinnas selle saia või kala või mis iganes asja hind on.

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
« Vastus #23 : 02. Jaanuar, 2007, 19:39:27 »
Ma valin poodi pigem selle järgi kui pikad/lühikesed järjekorrad seal on ja kui kiiresti seal käidud saab. Aeg on raha  ;) ja ma arvan, et nii säästan ma rohkem kui iga kauba pealt 10 senti kokku hoides, ma vihkan seda kui ma pean peale tööd veel lisa tund aega poes kulutama, öäk.
Saa selleks, kes sa oled

maf

• Külaline
« Vastus #24 : 02. Jaanuar, 2007, 20:29:14 »
valin asju välimuse ja maitse järgi. rahaküsimus tuleb mängu siis, kui seda mingil hetkel ei ole või väheks kipub jääma.

"auasi" tooni pärast. minu toon samuti.

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #25 : 03. Jaanuar, 2007, 00:20:10 »
mm.. hmm.. oskaks siis midagi tarka kosta, ehk siis mida juba öeldud ei ole. Jah - ei tahaks osta seda, mida juba enamus tallinnast kannavad (riietuse poole pealt) - faking hell, kõik on ju ühesugune masstoodang. toidu koha pealt valin selle, mis mulle parasjagu "jalgu jääb" ehk siis ekstra ei viitsi kuhugi minna, sorri olen laisk.
riietuse koha pealt - pooldan kusjuures riideid välismaalt, otse või siis kaltukast (kusjuures pahatihti otse on odavam :D) - eniveis huvitavam valik. seega jahaaa, raha rahaks - pigem kvaliteet ja mugavus, sry.  :-*

meos

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #26 : 13. Jaanuar, 2007, 20:30:22 »

eh. rikkur ikkagi. Humana pole teps mitte odav kaltsukas, et sa teaks. Ja Grossi pood ning Maksima (endine T-Market) on odavamad kui Säästumarket.

No humana on nii tuntud, et nimetasin selle, tegelikult tuulan ka "odavad kaubad"(kust sain 50 sendi eest paari pükse  :D ) lasnamäe poes ning mingi veel mille nime ei mäleta, keldripoed.
Säästumarket on vähemalt minu kodust km raadiuses küll kõige odavam pood. Ta on mul maja vastas kah koguni.
Energiakulu kaugele Maksimasse minemiseks oleks külma ilmaga suurem, kui sealt ostetud toidu pealt säästetud raha eest ostetud toidu energiasaadus.

A uhkustamisest rääkides, tunnen end uhkena, kui ei raiska moekaupade peale palju raha, vaid hoian kokku ja kasutan enda jaoks mõtekamate asjade jaoks.
Teistele ma nina ette ei hakka heitma nende riidekulutusi, kui need minusse ei puutu.
« Viimati muudetud: 13. Jaanuar, 2007, 20:35:50 meos »

maf

• Külaline
« Vastus #27 : 13. Jaanuar, 2007, 21:17:01 »
keegi ei ole sulle ka oma rahakotti nina alla toppinud..

meos

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #28 : 14. Jaanuar, 2007, 00:12:16 »
keegi ei ole sulle ka oma rahakotti nina alla toppinud..

ja....

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #29 : 14. Jaanuar, 2007, 22:28:30 »
Mina alles eile olin veel päris haige....
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.