Autor Teema: Presenting: 2006 albumid  (Loetud 11490 korda)

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
Re: Presenting: 2006 albumid
« Vastus #15 : 26. Detsember, 2006, 23:38:22 »
Kusjuures Diskreetse Mango Trio mulle väga ei meeldi. Minu jaoks ei ole temas piisavalt powerit. Kui ma kuulan Haydamaky't või Svjata Vjatrat, siis nende kõrval jääb ta natuke tuimaks. Ja kui ma võrdlen DMTriot Vägilastega (mida ma paratamatult teen, kuna nende rahvalaulude töötlused kattuvad kohati), siis jäävad nad  Vägilastele kõvasti alla. DMT ei pane rahvast käima nii, nagu teevad seda Vägilased. V muusika on ilus, lihtne ja rütmikas, rahvamuusika kohta täiesti geniaalne. DMT on natuke pingutatud ja võltsimalt esitatud (võin teha liiga, aga need "keep smilingud" ei ole eriti usutavad).

maf

• Külaline
« Vastus #16 : 27. Detsember, 2006, 00:18:56 »
;D ürita siis eestlasele meeldida: kui mossitad on halb, kui naeratad, ikka halb.

mulle jättis hoolimata sitast helist plaadi esitluskontsert ikka väga sügava mulje. just seepärast, et mulle tundus, et kogu bänd naudib seda, mida teeb. ja ka seepärast, et ma ei ole eriti palju kuulnud bände, mis kõlavad laval kui täielik tervik.

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
« Vastus #17 : 27. Detsember, 2006, 08:39:19 »
vägilastel tuli ka plaat, aga see polnud eelmisega võrreldes suurem asi.
muidu folgipoolelt tegid Ilves, Pulk ja Rahman päris kena plaadi "Murõt ei olõ".

Agent Mi EP tuli viimaks välja. Barbarizil tuli plaat, mida ma ei ole kuulnud. Päris tihe andmine käis. hip-hopil oli ka vist hea aasta, metalil vist mitte niivõrd.   

kosmikud on viimasel ajal hakand vist vaese mehe Tooli või Mansonit kehastama, kui täpne olla.

maf

• Külaline
« Vastus #18 : 27. Detsember, 2006, 10:37:25 »
vägilastel tuli ka plaat, aga see polnud eelmisega võrreldes suurem asi.
muidu folgipoolelt tegid Ilves, Pulk ja Rahman päris kena plaadi "Murõt ei olõ".

jah, ma ei ole seda veel jõudnud kahjuks kuulata. arvutis on juba pikemat aega (vabandan, ei soovi siin piraatlust propageerida..), aga uut muusikat tuleb miskipärast nii palju peale, et see album on jäänud veidike tahaplaanile..

Agent Mi EP tuli viimaks välja. Barbarizil tuli plaat, mida ma ei ole kuulnud. Päris tihe andmine käis. hip-hopil oli ka vist hea aasta, metalil vist mitte niivõrd.   

kuidas siis ei ole? nii palju kui radas on silma ette jäänud, on Nailboardsil suht tihe aasta olnud. kuna aga ise selle muusika vastu suuremat huvi üles ei näita, võin sügavalt eksida.
aga Barbarizi plaadi peaks ka üle vaatama, jah. kuradi ööpäev ja hädised 24 tundi.

kosmikud on viimasel ajal hakand vist vaese mehe Tooli või Mansonit kehastama, kui täpne olla.

oh sa perse!  :o
..ma kujutan ette, et sulle võib tegelikult Kosmikud päris meeldida.. see sai ka ajakirjanduses (mõistmatult!) palju kiita. aga siiski - kuidas on?

ja me unustasime ju ühe albumi täiesti ;D
Tanel Padar & The Sun "100% Rock'n'Roll"

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
« Vastus #19 : 27. Detsember, 2006, 10:42:55 »
kosmikute plaadi kohta niipalju, et tore, et sellise kõlaga eesti muusikat tehakse, aga lüürikas, kujunduses jm väljenduv kontseptsioon on minu arvates naeruväärne, seetõttu on "vaese mehe metro luminal" igati põhjendatud solvang. plaat olnuks väga-väga hea, kui poleks olnud a) laulu ja b) lüürikat üldse. instrumentaalbändina igati rokiks.

fännide pretensioone vastu ei võta. eesti roki kohta ajab asja ära küll, nii et mingis kontekstis hindaksin seda viiepallisüsteemis neljaga. aint ei näe mingit põhjust selle helikandja kuulamiseks (:
« Viimati muudetud: 27. Detsember, 2006, 10:44:35 Seregon »

maf

• Külaline
« Vastus #20 : 27. Detsember, 2006, 10:47:04 »
luminali-kommentaar ei olnud solvang, vaid fakt.
nagu Sparta on vaese mehe At the Drive-In.
nagu spin-off Angel on vaese mehe Buffy.

mõni kindlasti ütleks, et Robbie Williams on vaese mehe Take That.. see võtaks nõutuks küll.

Oliver

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - oliverindie@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://dmtrio.pri.ee
« Vastus #21 : 27. Detsember, 2006, 12:44:07 »
Kusjuures Diskreetse Mango Trio mulle väga ei meeldi. Minu jaoks ei ole temas piisavalt powerit. Kui ma kuulan Haydamaky't või Svjata Vjatrat, siis nende kõrval jääb ta natuke tuimaks. Ja kui ma võrdlen DMTriot Vägilastega (mida ma paratamatult teen, kuna nende rahvalaulude töötlused kattuvad kohati), siis jäävad nad  Vägilastele kõvasti alla. DMT ei pane rahvast käima nii, nagu teevad seda Vägilased. V muusika on ilus, lihtne ja rütmikas, rahvamuusika kohta täiesti geniaalne. DMT on natuke pingutatud ja võltsimalt esitatud (võin teha liiga, aga need "keep smilingud" ei ole eriti usutavad).

Sul on mitme koha pealt täiesti õigus. Aga me teeme natuke teise põhimõttega enda asja. Ei ürita etno-pop olla. Meil see rokiosa on prevaleeriv kusjuures. Aga see keep-smiling ei ole kusjuures poos, peale minu, kes ma mossitan kogu aeg, on meie bändis ülimalt lõbusad inimesed lihtsalt.

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #22 : 27. Detsember, 2006, 13:33:35 »
tuli ära ! Nexus "Best of Nexus [CD+DVD]"

nagu mõni kultusbänd või asi, et best offi juba vaja : )

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #23 : 27. Detsember, 2006, 13:46:27 »
veel mainiks ära oma eesti top5 random järjekorras :

1-5. Köök "Telegramm" - köögi elektroonika, lööv lüürika, tilulilu electro !
1-5. Shelton San "Spontaneous Black" - raw powerit on siit-sealt lihvitud, mis on asja VEEL paremaks teinud ! Ei uskunud seda, neh.
1-5. Vaiko Eplik ja Eliit "__1" - ohhh. ahhhh. ehhhh. kõik väga hea !
1-5. Erinevad esitajad "Toatuur" - väga tänuväärt ettevõtmine õunaviksi poiste poolt ja tulemus on aasta üks parimaid ! Ilus, hubane. Paljud Toatuuri artistidest vääriks sooloplaate, kellel veel pole : ) Eriti Erko Niit. Mõne aasta pärast võib vabalt InBoili ja Sööti vaesemehe Erko Niiduks nimetada. Vabalt ! Erko Niit on ikka tohutu talent.
1-5. Erinevad esitajad "Biit piraadid" - buugie, gruuvie. 60ndad, 70ndand on veel nii avastamata !

.. kindlasti jäid paljud välja ja paljud said ka eelpostitajate poolt üles märgitud, sellepärast ei proovigi kogu 2006 aasta väljamaa hea kraamiga maha saada.

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
« Vastus #24 : 27. Detsember, 2006, 17:39:36 »
b) lüürikat üldse. instrumentaalbändina igati rokiks.
Kosmikud should Mogwai our asses!
luminali-kommentaar ei olnud solvang, vaid fakt.
nagu Sparta on vaese mehe At the Drive-In.
nagu spin-off Angel on vaese mehe Buffy.
Angel oli igati võrdväärne Buffyga imho.
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

häpi

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #25 : 27. Detsember, 2006, 17:42:51 »
Kuulan just Eliiti ja WTFcK! Selle plaadi kontseptsiooni olematus hakkab ikka nii vastu. a la me oleme kõik väga andekad ja musikaalsed inimesed ja jämmime mõnuga. Not enough! A la lugu Pedajas, selle loo sõnad selliselt laulduna ajavad oksele, kogu see tervik ajab oksele.  Muusikaliselt tihti huvitavad lood aga... sõnad/sõnum olematu. Kõik kokku on .... audio-verbaalne-puss. Sellise potentsiaaliga võiks ju palju enamat teha.

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
« Vastus #26 : 27. Detsember, 2006, 17:44:52 »
imho Angel oli palju lahedam sari, sest Angelil ei olnud tavaliselt tüdrukut ja kui oli, siis oli tema emo palju lahedam vaadata.

maf

• Külaline
« Vastus #27 : 27. Detsember, 2006, 21:37:46 »
Kuulan just Eliiti ja WTFcK! Selle plaadi kontseptsiooni olematus hakkab ikka nii vastu. a la me oleme kõik väga andekad ja musikaalsed inimesed ja jämmime mõnuga. Not enough! A la lugu Pedajas, selle loo sõnad selliselt laulduna ajavad oksele, kogu see tervik ajab oksele.  Muusikaliselt tihti huvitavad lood aga... sõnad/sõnum olematu. Kõik kokku on .... audio-verbaalne-puss. Sellise potentsiaaliga võiks ju palju enamat teha.

kummaline. tundsin end seda plaati esimest korda tervikuna kuulates nagu notsu, kes leiab kingikotist sooja pesu kõrvalt talvekartulid..
..loo "Pedajas" sõnade autor on Aapo Ilves. tal on pedega mingi kummaline värk..

Buffys on Spike!!! (Angelisse ilmub ta peategelasena alles viimasel hooajal, mõjub nõmeda venitamisena..). case closed.

üldiselt soovitan vaadata ka Whedoni kolmandat, vähem tuntud sarja "Firefly".

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #28 : 28. Detsember, 2006, 17:16:26 »
hip-hopil oli ka vist hea aasta, metalil vist mitte niivõrd.

36 crazyfists - rest inside the flames
slayer - christ illusion
bullet for my valentine - poison
iron maiden - a matter of life and death
trivium - the crusade
lamb of god - sacrament
bla-bla-blaa

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #29 : 29. Detsember, 2006, 01:40:50 »
Tsitaat
Sul on mitme koha pealt täiesti õigus. Aga me teeme natuke teise põhimõttega enda asja. Ei ürita etno-pop olla. Meil see rokiosa on prevaleeriv kusjuures. Aga see keep-smiling ei ole kusjuures poos, peale minu, kes ma mossitan kogu aeg, on meie bändis ülimalt lõbusad inimesed lihtsalt.

Ma tean. Ma ütlesin halvemini kui ma tegelikult mõtlesin. Lihtsalt, et ma olen läbi mingite tobedate "folgimuljete" asetanud Vägilased Olümposele, ja kõik muu on selle hale vari. Ma peaks oma suhtumist muutma.  Kui ma võrdleksin kõike muud muusikat näiteks paralleelselt Morrisseyga, siis ma ei saakski ilmselt muusikat kuulata. Ma loodan, et see kõik on ainult faas. Tahaks olla meeletult arusaaja inimene. Ja kui inimesed DMT-s ei naerataks ja oleks "sama tõsised kui sina", siis ma vinguks jälle. Aga ikkagi. Haarake rohkem rahvast. Pange neid tundma, et hüppamine/kargamine on tol hetkel just see tegevus, ilma milleta jääks süda seisma ja hapnik ei läheks kopsu. Rahvamuusika peaks panema võõrastel kätest kinni võtma.