Autor Teema: depeche mode  (Loetud 7114 korda)

oopiumiingel

• Külaline
depeche mode
« : 25. Detsember, 2006, 01:06:42 »
ma imestan et keegi pole sellisest legendaarsest bändist siin varem teemat teinud. et siis siia peaks tulema minu nurgake.
26 tegutsemisaastaga on nad jõudnud nii mõndagi korda saata. ning kes teab, äkki tuleb veelgi neid aastaid kuna keegi pole kindlalt bändist väitnud et on lahku mindud. ei ole neile ka kuulsus pähe hakanud ning 3 liiget, dave gahan, martin gore & andrew fletcher on algusest peale siiamaani bändis. vaat kui normaalsed mehed. on ka neil olnud arusaamatusi aga siiski koos. ei suutnud kõigutada ka vince clarke´i lahkumine kohe peale esimest albumit. vot tema tunnistas et ei suuda kuulsusega toime tulla. aga alan wilder sobitus bändi jällegi hästi ning kõik oli okei.
pole ka vahepealsed soolod neid lahku ajanud. dave on küll saavutanud arvatavasti kõige rohkem soologa (kõik teavad laulu dirty sticky floors eksole) aga ega martin & fletch ka maha jää väga.
albumite koha pealt exciterit on kritiseeritud enim et olla liiga vähe inspireeringut tas ning vähe töötatud ta kallal. kuid ei ole suurt põhjust virisemiseks. dream on, i feel loved & freelove on tegijad laulud küll. samuti on nad suutnud peale toda 4aastast pausi teha suurepärase comebacki playing the angel plaadiga.
dave gahan oli alustades paras tatt, seda küll, aga ajapikku on ta hääl & olemine saavutanud väga hea taseme. samuti on martini laulmine paranenud.
dvd-dest on devotional hämmastav! uskumatu mis oskab teha dave laval tol endale raskel ajal. ta laulab hingest, annab endast kõik. näha ju. mis viis ka jah järgnevatele sündmustele... kurat. jumal on vist siiski olemas et ei lasknud nii geniaalsel mehel surra. pluss on dvd tehtud anton corbijni juhtimisel mis teeb videost vaatamisväärsuse.
depeche mode on mõjutanud paljusid bände tänapäeval. ning ka inimesi. mõjutas palju techno & house music skeenet usas tolle tekkel. originaalne bänd. üks lollakas ütles dm-i kohta depreche mode nagu oleks see ainult depressiivsete inimeste bänd. ei vasta tõele muide. edmfk liikmed on vägagi normaalsed, olen tähele pannud & kohanud. kuigi eks ole ka veits segasemaid fänne... aga see selleks

oopiumiingel

• Külaline
Re: depeche mode
« Vastus #1 : 31. Detsember, 2006, 21:42:03 »
enesetsensuur
« Viimati muudetud: 26. Mai, 2007, 15:25:52 oopiumiingel »

Lambipirn

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #2 : 31. Detsember, 2006, 21:51:52 »
Tsitaat
opsu, kurat, pane oma prioriteedid siin elus uuesti paika!

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #3 : 31. Detsember, 2006, 22:12:42 »
ise ei oska midagi välja mõelda originaalset, pead mind tsiteerima?

Lambipirn

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #4 : 31. Detsember, 2006, 22:16:26 »
ise ei oska midagi välja mõelda originaalset, pead mind tsiteerima?

Kahjuks mitte :'( Aga õnneks oli sobilik lause juba sinu poolt kirja pandud.

maf

• Külaline
« Vastus #5 : 31. Detsember, 2006, 22:19:02 »
ei, DM on hea. ma lihtsalt ei oska sellel teemal mõtteid vahetema.
ja põen siiani, et kontsert rahapuudusel vahele jäi. :(

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
« Vastus #6 : 31. Detsember, 2006, 22:40:52 »
Kui just PEAB midagi ütlema, siis - DM on esimene bänd, keda/mida ma n-ö teadlikult kuulama hakkasin, muusikaline elukaaslane minu jaoks, juba päris palju aastaid :-*. Plaadil hea, lives hea jne
Saa selleks, kes sa oled

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #7 : 31. Detsember, 2006, 22:48:52 »
enesetsensuur
« Viimati muudetud: 26. Mai, 2007, 15:24:44 oopiumiingel »

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #8 : 01. Jaanuar, 2007, 07:33:36 »
Ma ei kuula Depeche'it, ei ole kuulanud ja arvan, et "probably" ei hakka ka. Mingi asi käib  vastu. Muuus osas ei usu, et ta halb on.

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #9 : 01. Jaanuar, 2007, 07:42:57 »
enesetsensuur
« Viimati muudetud: 26. Mai, 2007, 15:24:12 oopiumiingel »

meos

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #10 : 02. Jaanuar, 2007, 01:04:04 »
Mulle lemmikud DM esituses on Personal Jesus, The Policy of truth, waiting for the dark ja enjoy the silence. DM on hea, väga.

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
« Vastus #11 : 04. Jaanuar, 2007, 13:26:12 »
DM on piisavalt elementaarne.
Inimene kas kuulab või ei.
Pole põhjust sellest diskussiooni teha.

Aga näe.. juba tegin.
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

vaiknemets333

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #12 : 08. Veebruar, 2013, 15:48:52 »
Kas keegi on lugenud DM-i raamatud mis hiljuti eesti keelde tõlgiti? kui jah siis äkki jagate oma arvamust, ise lugesin ja väha hea lähenemis nurk oli minu arust.