Autor Teema: Lõpuks!  (Loetud 21561 korda)

poison_girl

• Külaline
Lõpuks!
« : 21. Mai, 2003, 17:07:51 »
no nii vahva.tuleb hakata kohe teemasid üles riputama.Mul on idee,et võiks panna erinevad ansamblid topicuteks,siis ole mingit segadust selle koha pealt.et siis ei pea otsima ja mingi süsteem oleks ka nagu.aga mis ma siis esimesene panen..hhmm..tahaks teada küll,mis teised erinevatest aritistidest arvavad.ja huvitav on ju saada uut teavet senitundmatute artistide kohta:) nuvot.Mis arvate?

Hugo

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Re: Lõpuks!
« Vastus #1 : 21. Mai, 2003, 23:38:27 »
Tsitaat: "poison_girl"
aga mis ma siis esimesene panen..hhmm..tahaks teada küll,mis teised erinevatest aritistidest arvavad.ja huvitav on ju saada uut teavet senitundmatute artistide kohta:) nuvot.Mis arvate?

No alustada tuleks ikka klassikalisest muusikast. Et siis Vennaskond. Soomest Dingo ja Apulanta.

poison_girl

• Külaline
Lõpuks!
« Vastus #2 : 22. Mai, 2003, 18:19:18 »
ee..ma mõten,et jah--aga võiks üldse eesti muusikast alustada-...:p HIM vist kellelegi ei meeldi?!Mulle küll.Igatahes ma leian,et muusikanurk on vajalik,et kasvõi tutvustada enda lemmikuid,soovitada lugusid jne..

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #3 : 23. Mai, 2003, 10:59:42 »
Aga mis see HIM asjasse üldse puutub?

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #4 : 23. Mai, 2003, 11:09:40 »
HIM puutub nii palju asjasse, et see lihtsalt meeldib Poison_ girlile. Pole ju väga raske taibata?!
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #5 : 23. Mai, 2003, 11:17:20 »
No a see HIM tuli ikka tühja koha pealt sisse siia küll. Sama hästi oleks võinud öelda, et "Urmas Ott oli ju kah seal" või "no mis see latern ikka niisama põleb".

blind

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #6 : 23. Mai, 2003, 12:13:44 »
Mis vahet seal on kust ta tuli? Kui nüüd iga asja kallal norida, siis peaks kõik ennast ülespooma. Kuna see on muusika nurk, siis võib ju lambist HIM tulla küll :)

Koit

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #7 : 23. Mai, 2003, 13:37:43 »
võiks jah kohe alguses reeglid paika panna, et ega ikka igast bändist ka siin ei räägita:) nt HIM, Smokie, Pasadenas, N-Euro jne
ja üldse, kas on mõtet end sisse logide, et mainida mõne bändi olemasolu? nt et "seda teate vä? ilgelt sheff minu arust"
Üldse võiks rohkem foorumi kasuteguri peale mõelda ja siin hädavajalikku, põnevat, kasulikku, temaatilist, põhjalikku jne infot anda. Niisama jutu ajamisks on ju jututoad (mis mitte siiagi teha?)

kasulikud lingid: google.com; allmusic.com:)

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #8 : 23. Mai, 2003, 13:42:21 »
No kui siin nüüd hakata paika panema, millisest bändist ei tohi rääkida, siis, ma kardan, ei jäägi lõpuks ühtegi bändi. Sõpruse Puiestee jääb vist.

blind

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #9 : 23. Mai, 2003, 13:43:24 »
Ühinen elkõneleja seisukohaga. Ma arvan, et keegi ei saa keelata oma mõtteid avaldamast!

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #10 : 23. Mai, 2003, 13:52:57 »
eh ma ei mõika üldse mis asja te arutate siin Taheti sellist kohta kus rääkida bändidest jne a saite koha kus arutate millistest bändidest võiks rääkida
Yes we can dance, but can we boogie?

poison_girl

• Külaline
Lõpuks!
« Vastus #11 : 23. Mai, 2003, 15:22:57 »
ee..ma mõten,et jah--aga võiks üldse eesti muusikast alustada-...:p HIM vist kellelegi ei meeldi?!Mulle küll.Igatahes ma leian,et muusikanurk on vajalik,et kasvõi tutvustada enda lemmikuid,soovitada lugusid jne..

Vaber kuule..loe see kõige pealt ikka läbi ka,eks..

poison_girl

• Külaline
Lõpuks!
« Vastus #12 : 23. Mai, 2003, 15:25:46 »
Tsitaat: "Koit"
võiks jah kohe alguses reeglid paika panna, et ega ikka igast bändist ka siin ei räägita:) nt HIM, Smokie, Pasadenas, N-Euro jne
ja üldse, kas on mõtet end sisse logide, et mainida mõne bändi olemasolu? nt et "seda teate vä? ilgelt sheff minu arust"
Üldse võiks rohkem foorumi kasuteguri peale mõelda ja siin hädavajalikku, põnevat, kasulikku, temaatilist, põhjalikku jne infot anda. Niisama jutu ajamisks on ju jututoad (mis mitte siiagi teha?)

kasulikud lingid: google.com; allmusic.com:)

ühinen kohe 100%Vaberi ja blindiga.Misasja..et???Osadest bändidest,mis sulle Koit ei meeldi..et nendest ei tohi rääkida v?
ei saa aru...Smokie´l ja HIM´il ei ole viga mitte midagi.Ma arvan,et lihtsalt huivtavam,kui keegi kuuleb arvamusi(loeb) teistelt enda lemmikute kohta.Siis on ka rohkem millest rääkida. :?
Sorry,kui valesti aru sain asjast

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Lõpuks!
« Vastus #13 : 23. Mai, 2003, 15:55:59 »

Vaber kuule..loe see kõige pealt ikka läbi ka,eks..

No mitte ei saa aru, kustkohast see HIM siia sisse tuleb.

poison_girl

• Külaline
Lõpuks!
« Vastus #14 : 23. Mai, 2003, 15:59:37 »
mina ntx.mõtlesin,et võiks panna sellise topicu üles,et HIM..sest mulle see meeldib..ja teised siis ütlevad oma arvamuse jne...Lihtsalt tõin näite. verstehen?