Autor Teema: Raadio Maria  (Loetud 10261 korda)

kikuriinu

• Külaline
Raadio Maria
« : 20. Aprill, 2007, 11:41:39 »
Nii mõnigi teist on selle grupi live's ka ära näinud. Kes ei ole, on võib-olla kuulnud laulu "Helsingi on täna haige". Kui ei ole ka seda, siis kuulake. :)
Mis mulje Raadio Mariast jäänud on?

maf

• Külaline
Re: Raadio Maria
« Vastus #1 : 20. Aprill, 2007, 11:45:01 »
mulle väga meeldis. nagu siiralt. "Helsingi on täna haige" on väga šeff lugu! kontserdil särasid veel paar lugu, nende seas ka kaver Alumiiniumi loost "Augustiöö".
..kummaline on, kui paljud inimesed neid vaikselt põlgavad kui "turvarokki" ja "naisvokaaliga Dagö-t". mina sellised paralleele ei tooks.

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
« Vastus #2 : 20. Aprill, 2007, 13:00:04 »
Milline see on? Midagi Ääre ja Boileri sugust?
Tahaks mõnda lugu saada.
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #3 : 20. Aprill, 2007, 16:03:49 »
Kontserdist: Esiteks kiidaks lauljat, väga lahedalt esines (just lavaline liikumine meeldis). Teiseks Vennaskonna, Alumiiniumi jt. koverid kõlasid hästi (eriti äge on vennaskonna kover).
Nende enda lugudest teadsin ainult Helsingi lugu ja see ka väga meeldib. Laidaks, aga kontserdi soundi. Häirivalt puhas oli, näiteks Kiur ja ta kitarr tundusid niisama laval olevat. Mees mängis kohati päris energiliselt, aga nähtule vastavat soundi (powerit) ei olnud/kostnud. Nagu oleks voluum maas olnud.
Mis puutub paraleeli dagöga, siis sound oli küll osades lugudes pisut (häirivalt) jäääärelik, tõenäoliselt teise kitaristi "süü".
Üks häiriv asi oli veel, neis oli midagi puudu, mingi säde(see miski, mida sõnadega kirjeldada ei oska).

Tõenäoliselt siiski vaataks neid korra veel kui võimalus tuleb.

Yes we can dance, but can we boogie?

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #4 : 20. Aprill, 2007, 16:47:05 »
Kontserdist: Esiteks kiidaks lauljat, väga lahedalt esines (just lavaline liikumine meeldis). Teiseks Vennaskonna, Alumiiniumi jt. koverid kõlasid hästi (eriti äge on vennaskonna kover).
Nende enda lugudest teadsin ainult Helsingi lugu ja see ka väga meeldib. Laidaks, aga kontserdi soundi. Häirivalt puhas oli, näiteks Kiur ja ta kitarr tundusid niisama laval olevat. Mees mängis kohati päris energiliselt, aga nähtule vastavat soundi (powerit) ei olnud/kostnud. Nagu oleks voluum maas olnud.
Mis puutub paraleeli dagöga, siis sound oli küll osades lugudes pisut (häirivalt) jäääärelik, tõenäoliselt teise kitaristi "süü".
Üks häiriv asi oli veel, neis oli midagi puudu, mingi säde(see miski, mida sõnadega kirjeldada ei oska).

Hahhaa, ma kirjutasin blogis peaaegu sama teksti või noh, natuke sama teksti.

Tüdruku hääl ja miimika oli väga hea. Miski jättis siiski mind äraootavale seisukohale, sest tegelikult ei ole see bänd nö midagi uut - neil ei ole sellist "sära" või midagi isikupärast - praegu on see koopia mitmest erinevast grupeeringust, veel ei tekita seda muljet, et see mind näiteks kummitama jääks või et plaadilt viitsiks kuigi kaua kuulata, sest parema meelega kuulan igat Raadio Marias sisalduvat bändi eraldi. Aga noh, järgmise esinemiseni, äkki siis on juba teine emotsioon.

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #5 : 20. Aprill, 2007, 20:47:57 »
Õudsalt puine bänd. Dagöga võrlemine oleks RM'i puhul juba kompliment.
the future is unwritten

mrgu

• Sõpruse Puiestee
  • Vähese jutuga
  • **
  • =)
    • Vaata kasutajat
    • http://www.undermarie.ee
« Vastus #6 : 24. Aprill, 2007, 02:02:29 »
no arvata võib, et kui oled shugeizi ja noisrokiga harjunud, siis raadio maria heli tundub eriliselt steriilne. ja see mõnevõrra puine olek tuleb arvatavasti sellest, et seltskond on alles esimesi kordi koos lavalaudadel laiema publiku ees. ma mõtlen just sellises kompotis..

ja mulle just meeldis nende puhas heli. ega see ei ole väga noortele mõeldud muusika. pigem eeldab see natukene maailmas ringivaatamise kogemust, oskust näha ja asju kõrvataha panna, et neid siis sealt vajalikult hetkel noppida. noores mäs(s)umeelsuses tundub muidugi et tahaks hullult kärtsu ja pauku.. noh... selleks on teised bändid.
tulede all tulen mul taskus on käed
tulede all tulen mul järgi käib päev

maf

• Külaline
« Vastus #7 : 24. Aprill, 2007, 02:10:13 »
minu arust on lihtsalt vahvalt hea bänd. suurepärane kuulata, veel parem vaadata. ja kaasa elama kutsub ka.
vanusega, kuna siinkõnelenud on sinuga umbes samaealised, ei ole siin eriti midagi pistmist, ma kardan :)

aga jeebus. ehk ma eksin.

mrgu

• Sõpruse Puiestee
  • Vähese jutuga
  • **
  • =)
    • Vaata kasutajat
    • http://www.undermarie.ee
« Vastus #8 : 24. Aprill, 2007, 03:06:02 »
point polnudki selles, et ma ise-end hullult vanaks ja elukogenuks peaks.. pigem vastupidi. aga see ei tähenda, et ma ei oskaks täiskasvanute maailma vaadata...
tulede all tulen mul taskus on käed
tulede all tulen mul järgi käib päev

füüsik

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #9 : 10. Mai, 2007, 14:57:28 »
Absoluutselt ei meeldi.
Laulja lavaline olek ja laulmine on liiga teatraalsed.
"Helsingi on täna haige" on mu meelest täiesti kohutav laul.

evertp

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
    • www.evertp.blogspot.com
« Vastus #10 : 15. Juuni, 2007, 07:11:17 »

Laulja lavaline olek ja laulmine on liiga teatraalsed.

Tegelikult ka? (:
tere, mina olengi evert.

evertp

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
    • www.evertp.blogspot.com
« Vastus #11 : 03. Juuli, 2007, 18:00:13 »
Nii mõnigi teist on selle grupi live's ka ära näinud. Kes ei ole, on võib-olla kuulnud laulu "Helsingi on täna haige". Kui ei ole ka seda, siis kuulake. :)

Väikestele fännidele on muidugi uudis ka: neil on plaat tulemas.
That's right. (Ilmselt on see juba vana uudis, aga tühja kah)
(Hetkel nad vist juba otsivad plaadi jaoks värvilisi pilte (; hehe)

Varsti on oodata plaadiesitlust ja seejärel tormake muidugi Laseringi.
tere, mina olengi evert.

Neick

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #12 : 15. Juuli, 2009, 13:02:49 »
Kus kohast saada lugu "Igavest elu lõppevas öös"? Laseringis terve plaat, aga ühe laulu pärast ei hakka 210 krooni eest plaati ostma ja muusika24.ee-s ei ole üldse Raadio Mariat  :(

Mait Vaik

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #13 : 26. Juuli, 2009, 13:52:07 »

Kuulsin paar nädalat tagasi "Igavest elu lõppevas öös" ja minumeelest on see uskumatult hästi õnnestunud ning parem kui originaal kuid... Seda lugu olengi ainult kuulnud. Veider, et inimene kes seda mulle lasi ei teadnud ka asjast rohkem kui, et see on minu sõnadele tehtud Vennaskonna cover, seepärast tuligi teemaks

Tuleb kindlasti plaat hankida...

Meie ühised tuttavad polnud mulle sellest kollektiivist isegi mitte iitsatanud?
Rebastele ju meeldib kui neid kütitakse

Duusja

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #14 : 30. Mai, 2010, 13:17:59 »
Tundub, et vennaskonna coverdamine on popiks muutnud, ka Mai Skizo'l ju olemas on.
Lõhkumise praktika on loomise teooria