Autor Teema: Palun oodake mind ära...validoolist paremuse poole  (Loetud 4347 korda)

cosmos

• Kasutaja
  • Hirvepargis Suvi 2006
    • MSN Messenger - cosmos666.@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Palun oodake mind ära...validoolist paremuse poole
« : 23. Oktoober, 2007, 23:15:25 »
 hea uudis küll, aga kommentaare tublid ja ustavad foorumlased..uue plaadi kohta, mida on juba kuulatud ja nauditud omajagu, plussid miinused?
 jah, oota mind ära kõlab ilusasti, kuid juba ülejärgmine lugu annab mõista, et siiski..ärge muretsege armsad, ärge oodake mind täna. Validooli sõnad ei peitnud endas küll Line Dance Party stiilis rütmi ja laulu, kuidagi liigrõõmus (aga vajan vast rohkem harjumist). Ja mitte, et armastuse lugu oleks kehvemini vormitud,  aga midagi jääks nagu puudu, justkui kuidagi oleks algsest versioonist tyhjemaks taotud (või see äkki oligi algupärane?seega üks plaat täiustab teist (;. ). Muidugi kurb oleks kohata neljadalt albumilt veel enam teiste artistide loomingut (kas Raineri plaadilt võib ka sõpruse puiestee lugusi kuulda, kui üldse selline asi teoks saab?). Ei tahaks kogumikversiooni, hoopis lisalugusi tuleks panna. Uued elektroonilised lood on minu arvates väga hästi välja kukkunud. Ei ole mulle disko kunagi meeldinud, aga kui asi sellise pöörde võtab, siis hakkab meeldima (vokaal ja sõnad tasakaalustavad siiski selle kerge meloodilise elektroonika),.
 Nii, et muretsemiseks pole põhjust..kuulake parem plaati ennem kui validooli võtate! Edu 8)
Kui kaotada pole enam midagi

oopiumiingel

• Külaline
Re: Palun oodake mind ära...validoolist paremuse poole
« Vastus #1 : 28. Oktoober, 2007, 00:32:34 »
kõik on juba mu meelest oma arvamust avaldanud pressi & propaganda osakonnas aga noh kuna ma pole ajakirjanik ega mingi muu tähtis tegelane siis ma siia kirjutan oma arvamuse: plaat on väga hea! oleks kontserdid ka sellised et tegijate silmist tuleks seda rõõmu siis oleks väga okei. no tegelikult tuleb ka aga alati saab paremini. kui too süntekamängija viitsib end kohale vedada siis see teeb kohe 150 protsenti paremaks asja kuna ta ikka noor liha jne. igastahes lihtsalt tuleks otsida endale sobivamad soojendusbändid siis oleks kõik ok. aga plaat võinuks isegi olla 100protsenti elektrooniline. uued laulud on väga head v.a. validool kuna selle laulusõnad ei lähe üldse kokku viisiga. viis tõmbab nagu jala tatsuma juba aga see pole eesmärk sel laulul üldse mitte pole. mu jaoks vähemalt mitte. laulusõnad on väga esmaklassilised. mait sa oskad küll ära kuula teisi. kummalisel reisil põgenenud müügimehel kevad astrahanis neil kõigil on kodune muusika. mu meelest see popbändi staatus pole midagi kuna loeb kvaliteet mitte kvantiteet. mitte see paljud fännavad vaid mis laulud on & mis need sulle tähendavad. muide te võiks kuskil genialistide klubis või kinomajas kontserdi anda kus on normaalne indirahvas noh tegelikult indirahvas pole normaalne aga nende suhtumine on. tra mul läheb pikalt siin ma vaatan igastahes sai enne kuulatud jah plaati enne kui validooli võetud 8)
« Viimati muudetud: 31. Oktoober, 2007, 04:40:14 oopiumiingel »

cosmos

• Kasutaja
  • Hirvepargis Suvi 2006
    • MSN Messenger - cosmos666.@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
varjutades kuu ja päikese
« Vastus #2 : 27. November, 2007, 21:06:31 »
 Pagana plaat, see läheb küll üle kivide ja kändude, kuid aina paremaks :P
Kui kaotada pole enam midagi

täna

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #3 : 28. November, 2007, 14:35:54 »
ma olen alles alguses ja pole veel sonu pähe oppida joudnud  ;) aga kontsert raadio2 live eile tegi minust silmapilk fänni, tekstiosast sain kyll aru ainult pealkirjade teadustamisest. kas te ütlete, et plaadid on paremad kui live?

VILLU

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #4 : 29. November, 2007, 00:55:12 »
ma olen alles alguses ja pole veel sonu pähe oppida joudnud  ;) aga kontsert raadio2 live eile tegi minust silmapilk fänni, tekstiosast sain kyll aru ainult pealkirjade teadustamisest. kas te ütlete, et plaadid on paremad kui live?
Plaadisound on alati selgem kui livesound, sest puudub ruumikaja ja muu kolin, plaat on ju tehtud stuudiovaikuses. Kuid plaadil puudub live vahetu tunnetus. Ikka on parem kuulda muusikat laval otse tekkimas ja tunda muusikute emotsioone. Kellele mis meeldib, ei ole ainust vastust.
« Viimati muudetud: 29. November, 2007, 00:59:53 VILLU »