Autor Teema: Kosmikud  (Loetud 83613 korda)

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
Kosmikud
« : 25. Mai, 2003, 20:30:00 »
see on samuti kodumaistest artistidest 1 mu lemmikuid :) ... Ei Roosid albumi kohta pole lihtsalt sõnu... ülihea...
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

mõmmi

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Kosmikud
« Vastus #1 : 26. Mai, 2003, 01:01:49 »
kosmikute ajaloo kohta mu teadmised on puudulikud. kas lisaks albumile "ei roosid" on veel midagi ilmunud? see on jah hea asi küll! :wink:
kui täna saabub võlur...

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Kosmikud
« Vastus #2 : 26. Mai, 2003, 10:08:06 »
Peale ei roosid albumi minu teada ei ole neil midagi. Selle plaadi kohta ütleksin, et esimene pool plaadist on väga hea, teine pool hakkab kuidagi ära vajuma.

poison_girl

• Külaline
Kosmikud
« Vastus #3 : 26. Mai, 2003, 17:00:27 »
avastasin kosmikud alles hiljuti tänu lahke inimese viitele bahama pressile siin foormumis ja arvan järgmist:kui tuju on ikka üli nõme ja selline peale kaela panemise tunne on,siis on kosmikud just kõige parem ravim.kuidagi sealt õhkab ülimat optimismi (Optimisti lugu) no lihtsalt kõik on head. Lemmikute seas ta igal juhul on!

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
Kosmikud
« Vastus #4 : 26. Mai, 2003, 18:54:34 »
Teadmiseks , et Juunis algab uue plaadi lindistamine... kuid ei tea kuidas see uue lauljaga välja kukub

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Kosmikud
« Vastus #5 : 27. Mai, 2003, 01:04:34 »
Tsitaat: "Vaber"
Peale ei roosid albumi minu teada ei ole neil midagi. Selle plaadi kohta ütleksin, et esimene pool plaadist on väga hea, teine pool hakkab kuidagi ära vajuma.

nõus esimene pool plaadis mingi 6 lugu üli head a teine pool on nagu kahtlane v.a. bonny & clyde a ntx olen ühendatud lugu ei istu absoluutselt ülejäänud lood on keskpärased
Yes we can dance, but can we boogie?

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Kosmikud
« Vastus #6 : 27. Mai, 2003, 10:09:06 »
jah, avastasin ka selle alles hiljuti enda jaoks.
mis ma oskan öelda .. lemmik on siiamaani "Keskööl" .. kohe näha, et Vainola muusikale? hehee ..
ja "Optimisti lugu" on ka väga hea :)

Tallinna matuseebüroo on lõpp-peatus sinule ja minule :lol:
sometimes life don't leave you alone

maia-liisa

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Kosmikud
« Vastus #7 : 05. Juuni, 2003, 13:18:53 »
kosmikud kuulub minu lemmikute hulka sellepärast, et seoses selle bändiga (või oli see idiootsuse revolutsioon??) kuulsin ma esimest korda väljendit "vaese mehe vennaskond". tore, kui sõnavara niimoodi rikastub ;)
ja nüüd on neid vaese mehe vennaskondi nii et tapab (kuigi, tõsi, vähemaks jääb vist)
(aga ei tea ka)
(nii täpselt)

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
Kosmikud
« Vastus #8 : 05. Juuni, 2003, 14:14:34 »
Kosmikute senine album on minumeelest  vääga hea. Ka koos oma tagumiste lugudega. Nüüd aga jääb oodata seda uut plaati, mis ei tohiks kah enam mägedetaga olla :wink:
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

poison_girl

• Külaline
Kosmikud
« Vastus #9 : 02. Juuli, 2003, 19:26:35 »
keegi midagi uuest albumist ka teab?millal ilmub?kas töö juba käib?
laulutekstid on ikka väga üli head!Loodan,et varsti tuleb lisa.A,kes see uus laulja siis nendel on?Ja miks Pedriks enam ei laula?Hmm.. :(

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Kosmikud
« Vastus #10 : 02. Juuli, 2003, 19:31:34 »
Kas nad ikka veel tegutsevad, peale solisti enesetappu paar aastat tagasi. Ma arvasin, et enam mitte. Aga "vaese mehe vennaskond" ta ka ikka pole. Pige "vaese mehe metro luminal"
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

poison_girl

• Külaline
Kosmikud
« Vastus #11 : 02. Juuli, 2003, 19:39:15 »
Tsitaat: "francis"
Kas nad ikka veel tegutsevad, peale solisti enesetappu paar aastat tagasi

issake,ma ei teadnudki... :cry: .Aga keegi/Level/ ju mainis,et juunis pidi algama uute lugude salvestamine uue solistiga...

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Kosmikud
« Vastus #12 : 02. Juuli, 2003, 19:41:43 »
See oli vist 2 aastat tagasi. nad olid veel tollal 7 Vapra saates ja puha. Minuteada ta poos end üles, aga väga kindel ei saa ma olla. Igatahes rahu tema põrmule
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

poison_girl

• Külaline
Kosmikud
« Vastus #13 : 02. Juuli, 2003, 19:43:38 »
Jah.Ei oskagi muud öelda kohe.Panen plaadi masinasse ja kuulan ...Kahju on :cry:

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
Kosmikud
« Vastus #14 : 03. Juuli, 2003, 02:22:10 »
ma sellepärast palju masetsenud... Vainola võiks mõned lood veel Kosmikutele kirjutada... ja perfect kontsert oleks Spst ja Kosmikud koos ;)