Autor Teema: oopiumiingli populaarsus  (Loetud 10078 korda)

aule

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Re: oopiumiingli populaarsus
« Vastus #15 : 05. Detsember, 2008, 19:18:16 »
no ega see ip nüüd igapäev ka muutu.

Mul ei olegi viimasel ajal väga dünaamiline. Teistel võib olla. Üks ja sama kasutaja võib vahetada arvuteid, postitada tuttava juurest; eri kasutajad võivad sattuda postitama ühest ja samast arvutist jne.

Aga seda ma ei arvanud küll, et mul veebruaris ka sama IP oli. :) Ju mäletasin valesti.
Kui tuleb meil öösel hobuse varas,
Siis andkem tal püssiga pähe mis paras...

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
« Vastus #16 : 06. Detsember, 2008, 10:33:00 »
haha, aule failis.
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

m­af

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #17 : 06. Detsember, 2008, 15:02:13 »
 ::)

VILLU

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #18 : 10. Jaanuar, 2009, 22:41:59 »
Kallid lapsed, mul on teile soovitus - jätke omavahelised asjad oma liivakasti ja klaarige neid mujal. Sõpruse Puiestee foorum pole selle jaoks. SP foorum on ikkagi SP asjade arutamiseks. Ärge muutke seda oma mõtete prügikastiks. Kui te austate Sõpruse Puiesteed, austage siis ka meie foorumit. Lugupidamisega VILLU

aule

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
« Vastus #19 : 11. Jaanuar, 2009, 20:54:48 »
1) Foorumi selle sektsiooni nimi on "Keelepeks", kirjeldusega "Kui sul on midagi öelda ja ei tea kuhu see peaks sobima, siis kirjuta siia". Sõpruse Puiestee asjade spetsiifilisemaks arutamiseks on ette nähtud teised sektsioonid.

2) Kui üks kasutaja teeskleb end olevat teine kasutaja ja teeb seda vastu teise, end foorumist kustutanud kasutaja tahtmist ja teeb seda Puiestee foorumis, on tegemist ka Puiestee foorumi asjaga, mitte ainult omavahelise asjaga.

3) Loomulikult võiksid adminid ja moded ka ise midagi kahtlast märgata, aga nad muidugi ei ole kohustatud seda tegema. Või siis võiks teine kasutaja oma muret adminidele ja modedele kurtma minna, aga paraku ta pole sel hetkel enam foorumi liige, ja liiati ta ei tea, kas ja kui tihti adminid ja moded üldse siin veel käivad. Kuivõrd nad pole sel teemal juba pikemat aega sõna võtnud, ehkki naljast on aega möödas küll, võib eeldada, et nad kas ei külastagi foorumit või siis on kõigega nõus olnud.

Kahjuks on selles foorumis ka juba mõnda aega täielik sündmuste puudus, seega miks mitte teha üks õpetlik nali, eriti kui foorumis on suvalisel isikul võimalik nii lihtsalt kasutajanime dubleerida (mis sisuliselt võib olla kahjulik kõigile kasutajatele, ja mida õnneks ei ole seni keegi kurjasti kasutanud -- ma ei loe enda tegevust kurjaks, sest minu nali oli heatahtlik). Lisaks, ükski naljas osalenud asjaosaline ei ole midagi protestinud (peale maf-i, keda häiris tema kasutajanime äravirutamine oopiumiingli poolt, millest asi algas).

4) Kui selline käitumine on keelatud, siis on selle jaoks foorumites tavaliselt olemas reeglid, selgelt nähtavas kohas. Siin foorumis neid ei ole või on neid üsna raske leida. Muudel juhtudel võib sellise käitumise lugeda taunitavaks eetilisest aspektist, mis ei ole ilmselt absoluutne.

5) Villu soovitus ise on põhimõtteliselt õige, Puiestee foorum ei ole selliste asjade jaoks, aga kui aeg-ajalt midagi juhtub muidu juhtumitevaeses foorumis, ei tee see ka foorumile endale halba. Lõppkokkuvõttes ma ei usu, et keegi siin väga kannatada sai.

Kui tuleb meil öösel hobuse varas,
Siis andkem tal püssiga pähe mis paras...

VILLU

• Sõpruse Puiestee
  • Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #20 : 14. Jaanuar, 2009, 03:24:17 »
Jah, paraku on praegu meie foorumis pikem vaikus olnud, pole olnud ka eriti kontserte. Loomulikult on keelepeksu sahtel keelepeksu jaoks, lihtsalt seda keelepeksu on mõnikord ebameeldiv lugeda. Aga arvamuste avaldamine on ju vaba. Ma ei teadnud, et keegi on kellegi kasutajanime sisse vehkinud ja ajab selle all omi asju. Loodame, et SP jälle teid mõne kontserdiga kokku kutsub. Majanduslangus (rumal sõna) annab väga tunda ka kõikide bändide käekäigus, olen sellest paljude bändimeestega vestelnud. Tervitades VILLU.