Autor Teema: Vennaskond  (Loetud 98943 korda)

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #30 : 17. Juuni, 2003, 16:42:06 »
Vot selle fännimisega on nii, et vahel on isegi parem, kui bänd läheb laiali. Mida pikemalt tegutsetakse, seda rohkem on võimalus oma maine ära rikkuda. Kusjuures mina arvan, et Vennaskonnal jäigi tegelikult õigel ajal laiali minemata. Praegu oleks neil tunduvalt rohkem kuulajaid, austajaid, kui nad oleksid tabanud õige hetke ning siis laiali läinud. Vennaskond, tundub, on viimastel aegadel läinud sellise käega löömise teed, et, ah, teeme ära, vahet pole kuidas välja kukub, peaasi, et valmis on. Sellepärast on ka vastuvõtt neile jäänud külmemaks. Viimast kahte plaati kuulates jääb mulje, et helimees oli purjus või midagi sellist. Aga muidu lood on head. Mäletate veel aegu, kui iga inimene teadis Vennaskonna tolleaegseid hitte peast… Praeguseks on siiski Vennaskonnal jäänud oma lojaalne kuulajaskond ning veel kopikaid peale kah. Aga neid kuulajaid võiks ju rohkem olla. Ärge minust nüüd valesti aru saage, ma ei arva, et Vennaskond on halb või midagi sellist. Ja kuigi ma siin rääkisin pika jutu laialiminemise kohta, ei soovi ma, et Vennaskond laiali läheks. Muidu oleks ju jälle üks bänd vähem, kelle kontsertidel käia.  :wink:

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #31 : 17. Juuni, 2003, 19:58:56 »
Asi selles ju, et nad ei tee proovi. Vähemalt täies koosseisus mitte. Nagu mina olen aru saand, siis Kingu kuuleb lugusi esimest korda stuudios ja ega paljud teisedki paremas olukorras pole. Trupa ja Vainola ehk kahekesi harjutavad veits, aga nii ei saa küll taolist täpsust, kui kunagi ammu. Ja ka kunagist feelingut. vaeva peab ka natuke nägema, aga mulle tundub, et ainuke kes rügab, on Vainola...

Levib üks jutt Trubetskyst. Lindistasid siis nad lugu (kosmosesügis võib-olla). Helimees tahab lugu kokku miksima hakata ja küsib siis Tõnu käest, et on tal veel mingit soovi. Trupa mõtleb veidi (olles ise ainuke, kes veel stuudios bändist) ja kostab siis, et kosmose häält oleks vaja  :shock:

Helimees kostab seepeale, et Eesti Raadios on selline aparaat, mis teeb kosmose häält. Et ta läheb, käib ja toob selle ära. Trupa ootab... Kui helimees peale paart tundi tagasi tuleb, kostab ta Tõnu nördimuseks, et masin oli katki ja ei saa kosmose häält teha. Tõnu kehitab õlgu ja lugu miksitakse kokku.

Tegelikult polnud sellist masinat olemaski ja helimees käis lihtsalt söömas vahepeal :)

aga ma ei väida et sel lugu oleks kindlasti tõde ja puha. Legend võib-olla hoopis
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

maia-liisa

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #32 : 17. Juuni, 2003, 20:50:08 »
Tsitaat: "Vaber"
Vot selle fännimisega on nii, et vahel on isegi parem, kui bänd läheb laiali. Mida pikemalt tegutsetakse, seda rohkem on võimalus oma maine ära rikkuda. /....../ naskond laiali läheks. Muidu oleks ju jälle üks bänd vähem, kelle kontsertidel käia.  :wink:

kahe käega poolt.

parem surra elusalt kui elada surnult.

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #33 : 18. Juuni, 2003, 10:27:13 »
It`s better to burn out then fade away....
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #34 : 18. Juuni, 2003, 13:31:03 »
no jah ma olen üldiselt nõus et vennaskond elab üle oma aja.

aga krt vähe on eestis bände, kelle laividele iga hinna eest minna.
We.Have.Never.Been.Modern

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #35 : 18. Juuni, 2003, 13:39:31 »
Tsitaat: "francis"

Levib üks jutt Trubetskyst. Lindistasid siis nad lugu (kosmosesügis võib-olla). Helimees tahab lugu kokku miksima hakata ja küsib siis Tõnu käest, et on tal veel mingit soovi. Trupa mõtleb veidi (olles ise ainuke, kes veel stuudios bändist) ja kostab siis, et kosmose häält oleks vaja  :shock:

Helimees kostab seepeale, et Eesti Raadios on selline aparaat, mis teeb kosmose häält. Et ta läheb, käib ja toob selle ära. Trupa ootab... Kui helimees peale paart tundi tagasi tuleb, kostab ta Tõnu nördimuseks, et masin oli katki ja ei saa kosmose häält teha. Tõnu kehitab õlgu ja lugu miksitakse kokku.

Tegelikult polnud sellist masinat olemaski ja helimees käis lihtsalt söömas vahepeal :)

aga ma ei väida et sel lugu oleks kindlasti tõde ja puha. Legend võib-olla hoopis

Niipalju kui mina tean see jutt jumala õige või noh enam vähem  :D
Yes we can dance, but can we boogie?

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
Vennaskond
« Vastus #36 : 18. Juuni, 2003, 20:18:15 »
Tsitaat: "blind"
It`s better to burn out then fade away....

kas "then" või "than"
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #37 : 19. Juuni, 2003, 10:27:08 »
than :roll:  :wink:
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #38 : 19. Juuni, 2003, 12:17:35 »
Nii, mul nüüd siis kah Vennaskonna uus plaat kuulatud ja… vabalt oleksid võinud nad jätta selle välja andmata. Ma eriti ei saa selle plaadi mõttest kah aru. Eestlaste jaoks on kindlasti eesti keelsed Vennaskonna lood palju südamelähedasemad ning need inglise keelsed tekitavad pigem piinlikkust või teevad nalja. Välismaa turule selle plaadiga aga ju kah ei pürgi, kuna, noh, see Trubetsky laul… no vähemalt ingliskeelsetest lugudest, ma usun, ei saa küll need inimesed aru, kelle emakeeleks on inglise keel. Üldse Trubetskyle välismaa värk ikka ei sobi, jäägu ikka eesti keele juurde. Kõige paremini välja tulnud lugu, minu arust – Yö – kusjuures kui seda lugu kunagi esimest korda kuulsin, siis see ei meeldinud mulle. Meeldima hakkas hoopis eesti keelne variant Warzhawianka (krt, kirjuti ikka nii või?)  peal. Äkki, kui seda poleks eesti keeles tehtud, ei meeldiks siiamaani.  :idea:  jällegi point!

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Vennaskond
« Vastus #39 : 19. Juuni, 2003, 14:02:53 »
no vähemalt surm pariisi oleks v
inud prantusukeelsena peal olla. a minu raha trube selle käki eest ei saa!
the future is unwritten

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #40 : 19. Juuni, 2003, 14:06:33 »
Tsitaat: "martramones"
no vähemalt surm pariisi oleks v
inud prantusukeelsena peal olla.
Hmm... On neil sellest prantsuskeelne variant või?

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Vennaskond
« Vastus #41 : 19. Juuni, 2003, 14:07:16 »
ei, aga oleks ju võinud teha :x
the future is unwritten

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #42 : 19. Juuni, 2003, 14:09:45 »
Noh, stuudio ju maksab ja võtab aega... ingliskeelne oli juba olemas, siis pole vaja enam jamada sellega ja saab keskenduda naljalugude tegemisele, nagu Bomb Iraq.

volk

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - estonvilla@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Vennaskond
« Vastus #43 : 19. Juuni, 2003, 16:17:34 »
või siis twilight zone

jah ega ta midagi erilist pole kahjuks. oleksid vbolla tõesti pidanud selle tegematta jätma ja jäänud oma liistude juurde... laulma eesti keeles st

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Vennaskond
« Vastus #44 : 19. Juuni, 2003, 17:53:53 »
Noh, Twilight Zone on vähemalt vana lugu, sellega nad ei pidand stuudiosse minema, aga oleks võinud vabalt plaadile panemata jätta see küll.