Autor Teema: Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head  (Loetud 44836 korda)

Pronto

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Paljusõnaline
    • MSN Messenger - tanel_raja@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • Discordia: Pronto
    • E-post
Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head
« : 30. Juuni, 2003, 14:16:03 »
Tekst: Mait Vaik, muusika: Mait Vaik, Allan Vainola

mu ema rääkis mulle, et Jeesus armastab meid
ja mida me vajame küll seda juba Jumal teab
meile on antud tuhandeid võimalusi, sadu teid
ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head

ja on ju tore elada siin ime-imelises ilmas
kus lihtsalt ei saa teisiti kui rõõmustama peab
ma nutan ainult siis kui miskit on mul silmas
ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head

Loost ja mp3: http://www.puiestee.ee/inimesed.html

Video: DivX AVI 38386084 baiti
Sõpruse Puiestee -- Eesti bänd!
Blog: http://pronto.ee/

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
« Vastus #1 : 23. August, 2004, 02:38:18 »
Lugu ei ole enam üleval.
Kas juhtus midagi või võtsite tahtlikult maha?
Panen loo kuhugi üles?
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

vollapoik

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Vollapoik
« Vastus #2 : 09. Detsember, 2004, 11:04:54 »
Mõnikord on tunne, nagu oleks see usuvärk nigu tiba ringiliikuv küsimus. Nagu hulkuv neer, näiteks! Moondumas realseteks inimunelmatele alluvateks vastupainelisteks väljendusvormideks.

Lugedes Mait Vaigu kirjutist Pilistvere koguduses elutsevast Vello Salumist seoses Maapungi looga, jäin mõtlema, et inimestel on vist ikka tõesti vahest tuge vaja, sest hing on "umbne", võibolla. OK. Siis võiks tõesti kirikusse minna, et kuskil olla. Samas jälle, mis viga sõnnikuhargile toetuda ja heinakõrt närida? Heita istuli, kõhuli, lasta teistel kirikusse minna, ise mitte minna - kui teaks, et jumal unistamiste eest hoolitseb ja ei peaks ise sellegagi vaeva nägema, et justnagu "ei vaevu luuletamagi", justkui "ei viitsi peeretadagi." ... Aga sele eest jumal-hea teeb pühade ajal tasuta "Lõunamaise reisi välja", kus taevas on nagu võlv, mitte nagu meie pann.
Sain suusad ju, sain uisud ju

vollapoik

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Vollapoik
« Vastus #3 : 10. Detsember, 2004, 08:20:47 »
Tegelikult meeldiks mulle hoopis minna palverännakule, matkale, mille käigus võibolla ka pühakotta jõuda. Et näha teel asju, mis on. Kuigi tegelikult on ja jääb minu kõige armsamaks pühakojaks ikka neiu põllealune. Vau! Sest jumala näpp on meie sugupoolel juba sünnist saati püksis olemas nagu Volkonski ütleb.

Ma küsin, mille pinnalt üldse asjad siin ilmas tekivad? Et üldse siin midagi olemas oleks! Võimaldage eneste üle vähemasti naermist. Ärge pabistage, laske peeru!

Ja ärge laulge kogu aeg, üheks sekundiks võib ju vait ka olla. Jah?

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #4 : 16. Detsember, 2004, 23:18:12 »
Kõik me vajame tuge. Mitte vahel, vaid alalõpmata. Üksinda ei jaksa keegi midagi. Ka vollapoik mitte.

vollapoik

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Jõhkard
« Vastus #5 : 17. Detsember, 2004, 14:06:46 »
Ei soovigi olla üliinimene, aga siiski - keda see huvitab, kui kellegil sitasti läheb, kasvõi tripper munni kallal on, või herpes. Te alahindate ennast, kui arvate, et te ei suuda kasvõi näidelda ilma toeta olemist. -Oletame, et on siuke näidend, kus on vaja ilma tugedeta olla ja pärast näidendit pakutakse tasuta õlut? Kas siis ka ei suudaks?

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #6 : 17. Detsember, 2004, 14:14:59 »
Jalutu ikka kõndijat ei teeskle. Isegi teatrilaval mitte. Isegi, kui talle peale etendust tasuta õlut lubataks.

vollapoik

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #7 : 04. Jaanuar, 2005, 09:40:44 »
Ise lollitatud olla on rohkem inimese eraasi, teisi lollitamine aga on kuritegu.  :!:  Ole või Janne Ahonen. Ma ei usu, et on võimalik nii kaugele hüpata, kuigi ma olen Lahtist läbi sõitnud ja Mustamäe vana torni otsast niiöelda alla vaadanud.
 :idea:  :idea:  :roll:

reebus

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #8 : 04. Jaanuar, 2005, 12:03:35 »
Tsitaat: "vollapoik"
Ise lollitatud olla on rohkem inimese eraasi, teisi lollitamine aga on kuritegu.  :!:  Ole või Janne Ahonen. Ma ei usu, et on võimalik nii kaugele hüpata, kuigi ma olen Lahtist läbi sõitnud ja Mustamäe vana torni otsast niiöelda alla vaadanud.
 :idea:  :idea:  :roll:

Kaugus on suhteline mõiste. Teletorni tipust on võimalik "kaugemale" hüpata, kui Ahonenid iganes kunagi punnivad.
irrelevant, irresistant, intolerant

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #9 : 04. Jaanuar, 2005, 12:49:06 »
Ma saan aru küll, et kolmemõõtmeline keskkond on nii keeruline et on ka võimalik teljed segamini ajada. Aga siiski pole eri telgedel liikumine võrreldav omavahel, sest erinevad jõud (raskusjõud, gravitatsioon, hõõrdumistakistus jne) mõjuvad kirjeldatud kahel erisuunal erinevalt. Iseenesest oleks muidugi lahe kaugust hüpata teletorni tipust, lootes vaid, et tuul sind lastebasseinist ümberehitatud liivakastist eemale ei lükka. :D
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

reebus

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #10 : 04. Jaanuar, 2005, 14:19:44 »
Tsitaat: "francis"
Ma saan aru küll, et kolmemõõtmeline keskkond on nii keeruline et on ka võimalik teljed segamini ajada. Aga siiski pole eri telgedel liikumine võrreldav omavahel, sest erinevad jõud (raskusjõud, gravitatsioon, hõõrdumistakistus jne) mõjuvad kirjeldatud kahel erisuunal erinevalt. Iseenesest oleks muidugi lahe kaugust hüpata teletorni tipust, lootes vaid, et tuul sind lastebasseinist ümberehitatud liivakastist eemale ei lükka. :D

Jaa, panid killu. Kahes mõõtmes on kaugus algus- ja lõpp-punkti vahe. kolme dimmi on minul juba raske endale ette kujutada.
Aga sa unustasid Janne Ahoneni. Kuidas tema sinu kolmemõõtmelise simulatsiooniga haakub? :idea:
(et kui liivakast ära võtta, siis ahosest saab pahonen)
 :lol:

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
« Vastus #11 : 04. Jaanuar, 2005, 15:50:19 »
Tegelikult ega ei teagi mille alusel nad seal neid mõõdavad. Mingit kübaraga vana (nagu kettaheites) pole näinud ja üleüldse tuleb Ahonenist rääkides arvestada ka 4. mõõdet - punktid... asi läheb keeruliseks.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

reebus

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #12 : 04. Jaanuar, 2005, 16:24:10 »
Tegelikult ega ei teagi mille alusel nad seal neid mõõdavad. Mingit kübaraga vana (nagu kettaheites) pole näinud ja üleüldse tuleb Ahonenist rääkides arvestada ka 4. mõõdet - punktid... asi läheb keeruliseks.

Punktidest rääkides unustasid nullmõõtmelise ruumi. Seal langevad algus- ja lõpp-punkt kokku ning kaugus on alati 0.
 :P

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #13 : 04. Jaanuar, 2005, 20:44:52 »
Tsitaat: "reebus"

Punktidest rääkides unustasid nullmõõtmelise ruumi. Seal langevad algus- ja lõpp-punkt kokku ning kaugus on alati 0.
 :P

Unustamisest rääkides unustasite te vist üldse ära, et te olete õnnelikud, et inimesed on nii ilusad ja head
Yes we can dance, but can we boogie?

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
« Vastus #14 : 05. Jaanuar, 2005, 09:22:50 »
Unustasin üldse inimeseks olemise, aga õnnelik olen siiski... teiste kohta ei tea ma midagi.