Autor Teema: smilers  (Loetud 17626 korda)

maia-liisa

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
smilers
« : 09. September, 2003, 22:03:12 »
sobib sinu muusikamaailma?

mõmmi

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #1 : 09. September, 2003, 23:01:38 »
kui raadiost tuleb, siis kanalit ei vaheta. plaati ei ostaks (ega kõrvetaks).
kui täna saabub võlur...

argentum

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #2 : 10. September, 2003, 00:28:51 »
Tsitaat: "mõmmi"
kui raadiost tuleb, siis kanalit ei vaheta.

mina küll vahetan.
Daddy`s little girl won`t kill no more

mõmmi

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #3 : 10. September, 2003, 00:56:55 »
parandus :oops: : ma panen vaiksemaks lihtsalt. kui ma üldse muidugi raadiot kuulan...sest enamus sellest värgist mida raadios lastakse tekitab stressi
kui täna saabub võlur...

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
smilers
« Vastus #4 : 10. September, 2003, 12:35:14 »
Nooremana oli saller vaimukam (genekas; ba-Bach).
the future is unwritten

poison_girl

• Külaline
smilers
« Vastus #5 : 10. September, 2003, 18:24:33 »
No way!See bänd on end minu jaoks ammendanud.Kuulasin seda siis kui olin mingi 11-12 vist.Aga nüüd ei kuula seda mitte kukilt.Kui raadiost tuleb,siis viskan vastu seina:d.Ok..aga maitse üle ei vaielda.A ka sa maia-liisa siis ise kuulad seda aktiivselt.Nu et plaadid kõik on olemas vms?Just curious.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #6 : 10. September, 2003, 21:39:03 »
Tsitaat: "maia-liisa"
Tsitaat: "poison_girl"
No way!See bänd on end minu jaoks ammendanud.Kuulasin seda siis kui olin mingi 11-12 vist.Aga nüüd ei kuula seda mitte kukilt.Kui raadiost tuleb,siis viskan vastu seina:d.Ok..aga maitse üle ei vaielda.A ka sa maia-liisa siis ise kuulad seda aktiivselt.Nu et plaadid kõik on olemas vms?Just curious.

pole ühtegi, poison girl. aga kui ma raadiost kuulen s. viimaseid laule, siis keeran vahel valjemaks küll. minu meelest on  s. üllatavalt intelligentseks muutunud.
ja see on hea.

Minu arust on täitsa mõnus pask. Eesti standardite järgi täitsa huvitav, Mind paneb kyll kõrvu kikitama ja irvama.
The Scene is Dead.

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #7 : 10. September, 2003, 23:53:34 »
arvutis ikka mõned lood on Viimasel ajal on siukseks parajaks Jõmmi 8) bändiks ära läinud st. ei kuula enam seda. Vanem kraam oli vähe parem Nagu mart juba mainis ba bach ja genekas olid ikka sallerilt parimad asjad
Yes we can dance, but can we boogie?

radi

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #8 : 11. September, 2003, 01:18:34 »
Saller toob soomest mehed ja muusika on tegelikult soome pop ja seal vist aja ära elanud.Eestis on see muidugi uus asi.Smilers on prof bänd kes teenib raha asjaga mis soomes on juba vnanenud pop-trend.Kes tahab v6ib kuulata,aga tundub ,et nende aeg hakkab läbi saama negu ka igasuguste paugubändide aeg.Samas saavad otsa ka vorstisöömised ja muud oksmaade,sallerite,anede,2kikstartide,eurovisioonide,neurode,militade,termikate,hannah,sulode,lohode,ja muude kes on ennast vorsti täis 6ginud.Jäävad aga legendid MLst,Vennaskonnast;Spst,Kosmikutest,jpt. :)

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #9 : 11. September, 2003, 14:38:44 »
sitt
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

poison_girl

• Külaline
smilers
« Vastus #10 : 12. September, 2003, 09:09:56 »
Tsitaat: "Kurvits"
Tsitaat: "maia-liisa"
Tsitaat: "poison_girl"

pole ühtegi, poison girl. aga kui ma raadiost kuulen s. viimaseid laule, siis keeran vahel valjemaks küll. minu meelest on  s. üllatavalt intelligentseks muutunud.
ja see on hea.

Minu arust on täitsa mõnus pask. Eesti standardite järgi täitsa huvitav, Mind paneb kyll kõrvu kikitama ja irvama.

just.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #11 : 14. September, 2003, 19:25:37 »
Sal-Saller on muusikuna alati hirmus vastumeelne mulle olnud. Genekas on sitt - minu meelset muidugi, niiet palun, ei midagi isiklikku, kellele meeldib. See portsjon Vanemõest oli hulga hullem (jah sai kunagi kuulatud Podnekit kuskil vanuses 10), mille taga oli S-S. Need lood olid lihtsalt hirmsad mu tollastele noortele kõrvadele. Ja Smilers on lihtne jõmmi-rokk...
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

poison_girl

• Külaline
smilers
« Vastus #12 : 14. September, 2003, 21:21:01 »
mnjah,vaata siis kui see viiekastilugu oli,siis ma ei kuulanud seda smilersit ammugi.fännasin seda sammust..no seda...täna ööseks võin jääda.ja ma apsull ei pahanda,kui asi isiklikuks läheb.lihtsalt ütlen,et ei meeldi ja kõik.selline küsimus ju oli?! :lol:

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
smilers
« Vastus #13 : 15. September, 2003, 11:36:52 »
Tsitaat: "francis"
Sal-Saller on muusikuna alati hirmus vastumeelne mulle olnud. Genekas on sitt - minu meelset muidugi, niiet palun, ei midagi isiklikku, kellele meeldib. See portsjon Vanemõest oli hulga hullem (jah sai kunagi kuulatud Podnekit kuskil vanuses 10), mille taga oli S-S. Need lood olid lihtsalt hirmsad mu tollastele noortele kõrvadele. Ja Smilers on lihtne jõmmi-rokk...

No jah, aga Genekal on siiski mingi ajalooline tähtsus. Ikkagi ühed esimesed.

Jõmmirock? On, kuid tunnista, et meil kõigil käivad aegajalt jõmmihood kallal.

PS ise naeratajaid ei kuula. liiga mõttetu.
the future is unwritten

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #14 : 15. September, 2003, 14:34:14 »
Muidugi käivad hood peal. Vahel imestan, et mis mind peale välimuse neist nii väga eristab - ausalt öeldes mitte miski, sest mulle ka nemad ei meeldi, kuidi seda kätega selgeks tegema ka ei lähe. Pensionäre narrin kah kui misantroopsus mõtteis kasvab. Ja vahel võin jõmmi-muusikat kah kuulata - kuid siis juba ehedat jõmmikat, mitte nn. jõmmirokki, ehk siis Blindi ja Smilersit ja Terminaatorit (jah viimane võib rahumeeli sinna kategooriasse mahtuda).