Autor Teema: smilers  (Loetud 17627 korda)

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #30 : 15. Jaanuar, 2004, 10:46:26 »
ei ole nõnda, sest ega nad muusikat tee või kontserti anna raha pärast ainult. Seal see vahe on sees... mina leian, aga keda see kotib tõesti
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #31 : 15. Jaanuar, 2004, 12:20:38 »
Ma kardan, et selliseid, kes teevad muusikat ainult rahalistel kaalutlustel, on väga vähe. Kui ikka muusika asemel ainult raha peas mõlgub, siis ei saagi sealt mingit lugu tulla ja miks peaks siis üldse muusikaga tegelema. On ju tuhandeid muid võimalusi raha teenimiseks.

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #32 : 15. Jaanuar, 2004, 12:38:06 »
Vaid rahalisel kaalutlusel teevad küll paljud....
Pajusaared ja Mustad ja Paulused :lol:
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

Artur

• Külaline
smilers
« Vastus #33 : 15. Jaanuar, 2004, 13:27:44 »
Hmm.

Popmuusika - muusika, mis on tehtud selleks, et võita populaarsust. Nii et minu arvates võib popi ja kommertsi vahele võrdusmärgi tõmmata küll.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #34 : 15. Jaanuar, 2004, 13:31:43 »
ei tea, kas pop, kui selline on nii selgepiiriline. Kommerts küll...

Ma hakkaks nutma, kui dream-pop või noise-pop oleks tehtud vaid populaarsuse saavutamiseks. Raske uskuda.

Kuigi jah, puhas pop on enamasti ka kommerts
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Artur

• Külaline
smilers
« Vastus #35 : 15. Jaanuar, 2004, 15:54:19 »
francis,

muusikastiile ei eksisteeri. noise pop, dream pop, europop. mis vahet sel on? muusika on muusika. stiilid on inimeste välja mõeldud. mina võtan muusikat kui muusikat. ja popmuusikat kui muusikat, mis kirjutatud populaarsuseesmärkidel.

samas tunnistan, et nii-öelda pärleid leiab ka popmuusika seast. aga seda tuleb vaadata väheke teise pilguga. mitte niivõrd selle pilguga, et see midagi hingele annaks. nt Verve, eriti aga Oasis, keda ma võrdlemisi palju kuulnud olen. Oasis on omas kategoorias väga kõva tegija, kuigi kohati on pop-tendents ilmselge.

tegemist on muidugi minu isikliku mitte millelegi pretendeeriva vaatenurgaga.

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #36 : 15. Jaanuar, 2004, 16:00:01 »
Tiba vaidleksin vastu!

Näiteks "Smells like teen spirit" ei kirjutatud kindlasti pop looks. Selleks ta aga sai.
See et laul on rahvahulgas populaarseks muutunud ei muuda veel laulu ideed!
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
smilers
« Vastus #37 : 15. Jaanuar, 2004, 19:23:06 »
See bändide lahterdamine on enamasti suht kunstlik ja tüütu, endale läheb korda vaid see, kas asi meeldib või mitte.

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #38 : 19. Jaanuar, 2004, 12:16:40 »
Tsitaat: "blind"
Vaid rahalisel kaalutlusel teevad küll paljud....
Pajusaared ja Mustad ja Paulused :lol:

Praegu - nõustun. Aga algusaegadel nad kindlasti ainult raha pärast ei teinud.

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
smilers
« Vastus #39 : 19. Jaanuar, 2004, 13:15:31 »
Kaldun arvama, et Saller ei tee Smailersit ka praegu üksnes raha pärast, et umbes: "Raisk, oleksin mööblikombinaadis tisler, aga, kurat, pappi on sitaks vaja, tuleb mussi teha." Raha on elamiseks vaja ja see,et keegi seda oma meelistegevuse kaudu teenib, ei ole patt. Muide, Villu Tamme ütles mulle kord, et Saller on Eesti ainuke tõeline rockistaar.

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #40 : 19. Jaanuar, 2004, 13:25:52 »
Tsitaat: "leeviland"
Kaldun arvama, et Saller ei tee Smailersit ka praegu üksnes raha pärast, et umbes: "Raisk, oleksin mööblikombinaadis tisler, aga, kurat, pappi on sitaks vaja, tuleb mussi teha." Raha on elamiseks vaja ja see,et keegi seda oma meelistegevuse kaudu teenib, ei ole patt. Muide, Villu Tamme ütles mulle kord, et Saller on Eesti ainuke tõeline rockistaar.

Seda arvan ka mina. Kuid viimati oli juttu mitte Sallerist vaid Pajusaar-Kotkas-Paulus bändist.

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
smilers
« Vastus #41 : 19. Jaanuar, 2004, 13:32:53 »
Reaspekteerin, kuid teemas on korduvalt kõne all olnud ka Smilersi kaubanduslikkus.

Jobu

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Re: smilers
« Vastus #42 : 21. Detsember, 2006, 01:00:46 »
Popp on minu meelest selline muusika, mis on populaarne, kommerts on aga tehtud selleks, et ta oleks populaarne. Seda viimast (mille hulka kuulub ka Smilers, nö rockilik Meie Mees, eriti aga räpp) ei kannata ma üldse. Muidu muusikat stiilide järgi ei lahterda, stiilide nimed on ju ainult selleks, et inimestel oleks kergem poes plaati valida,et kas vaatab räpi v jazzi alt.

Ma tahaksin veel öelda, et ma pole Sal-Salleri vastane ega keera raadiot vaikseks, kui ma üldse raadiot kuulan ja kui ta laul peaks tulema, aga olen pettunud, et nii andekas mees teeb midagi nii labast nagu raha ja kuulsuse nimel halva, tema kohta halva, muusika tegemine.
« Viimati muudetud: 22. Detsember, 2006, 18:43:35 Jobu »

Inzk

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #43 : 23. Detsember, 2006, 14:45:54 »
Jobu, sa oled lollpea ja puupea. Smilers on tõsiselt popmuusika pärl Eestis. "Nii andekas mees kui Sal-Saller teeb raha ja kuulsuse nimel...fa fa fa."
Loll ila, häid jõule.
Sorry, aga mis mõttes ta siis NII ANDEKAS mees on, kui ta Smilersit ei teeks. Talle faking meeldib see muusika, seal bändis on sõbrad koos, kes käivad-teevad reise, lõbutsevad, neil on hea olla. Ja kõigele lisaks (jah) on see muusika ikkagi kuradi hea. Kui sul on mingid kompleksid seoses sellega, et kellelgi läheb hästi popmuusikat tehes, tuleks sind üldse minu arust seina äärde lükata.

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
« Vastus #44 : 23. Detsember, 2006, 15:04:17 »
"Olen kuul" oli lahe suvealbum mida sai aknad pärani lahti autos kõvasti kuulata.
Nii kõvasti, et ujukad lendasid tagaakna peale.
"Drop the coffee!" - Jack Bauer