Autor Teema: Ultramelanhool  (Loetud 119898 korda)

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #15 : 10. Detsember, 2003, 13:45:33 »
Tegelt ma rõhutaks veelkord et teras pole metall.. niisama pulli pärast :P
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

veelmaa

• Kasutaja
    • MSN Messenger - tonisveelmaa@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #16 : 11. Detsember, 2003, 19:41:51 »
Tsitaat: "ANdrus"
Kas UM esineb ka Dagö kontserdil?
EAAB live kalender nii väidab.

DAGÖ tuuril "Hiired Tuules!" Laval ka Ultramelanhool

Kusjuures täiesti tõsi. 8)
Bleed like me...

John

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - joonasveelmaa@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://www.rate.ee/users/jonnipunn15
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #17 : 15. Detsember, 2003, 19:29:12 »
krt...ma pole jõudnud endale piletit osta ja kõik piletit on väljamyydud :cry: ...nyyd tekib kysimus et kas piletit osteti UM i või DAGÖ pärast ...aga kyll ma kuidagi sinna kontserdile smuugeldan 8)
...Maailm lõpeb mais...

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #18 : 15. Detsember, 2003, 19:37:46 »
Tsitaat: "John"
krt...ma pole jõudnud endale piletit osta ja kõik piletit on väljamyydud :cry: ...nyyd tekib kysimus et kas piletit osteti UM i või DAGÖ pärast ...aga kyll ma kuidagi sinna kontserdile smuugeldan 8)

väike osa pileteid on veel saadaval....inimesed on broneerinud piletid a pole välja ostnud. Need nüüd vabanevad. Endal õnnestus ka nii saada SAdamateatrisse pilet. Kui Tartusse kontserdile minek üle jõu ei käi, siis tasub helistada 07344248 ja küsida. A ega aega viivitada pole.
Yes we can dance, but can we boogie?

John

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #19 : 15. Detsember, 2003, 19:38:07 »
kle Kurvits...millal saab avalikkus näha UM i kodu lehekylge, v on see juba valmis...tuhanded fännid ootavad seda :D
...Maailm lõpeb mais...

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #20 : 16. Detsember, 2003, 18:24:22 »
Tsitaat: "John"
kle Kurvits...millal saab avalikkus näha UM i kodu lehekylge, v on see juba valmis...tuhanded fännid ootavad seda :D

Tere tuhanded fännid!
Ultramelanhool.com plahvatab massidesse raju promokampaania ja ilutulestiku poolt saadetuna, fotograafia ja flash-graafikaga.
See aga tähendab, et asi võtab räigelt kaua aega ja vajab plaadifirma sponsoreerimist.

Ehk siis - peaks kokku langema albumi avaldamise ja suuremat sorti maailmavallutamisega. Mis tuleb millal?
Jumal teab. Enne kevadet kindlasti mitte.

Magedat, pisikest saiti a la "vajuta siia, et tõmmata alla keldirilised helid" ei taha ka teha...
The Scene is Dead.

John

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #21 : 16. Detsember, 2003, 20:11:20 »
nu jääme huviga ootama...aga veel rohkem ootame plaati
...Maailm lõpeb mais...

Mysterious_stranger

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #22 : 18. Detsember, 2003, 22:12:45 »
Ootas 17.12 ära, Ultramelanhooli live koos Dagöga. Teadmata, mida oodata jäi väga meeldiv mulje. Suutsin üllatuda. Aitäh!

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #23 : 19. Detsember, 2003, 14:04:30 »
Kas Tartus ka UM esines?
Jäin ise hiljaks kontserdile Kuskil 20:20 oli dagö juba peal Läksid nad vist kell 8 juba lavale a ürituse algusaeg oligi ju kell 8, et kas UM ei oleks siis pidand alles esinema hakkama?
Yes we can dance, but can we boogie?

John

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #24 : 19. Detsember, 2003, 14:27:41 »
UM tartus ei esinenud...nad ei saand oma tehnikat sinna viia, vähemalt minu andmetel, aga kindlalt nad ei esinend
...Maailm lõpeb mais...

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #25 : 19. Detsember, 2003, 14:48:31 »
Tsitaat: "Kurvits."

Magedat, pisikest saiti a la "vajuta siia, et tõmmata alla keldirilised helid" ei taha ka teha...

SNooB :!:
the future is unwritten

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #26 : 19. Detsember, 2003, 19:55:50 »
Ei.

Maksimalist.
The Scene is Dead.

luiga

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #27 : 21. Detsember, 2003, 10:59:25 »
Isegi, kui ma usun, et UM-i tiim suudaks ka Kohutava veebilehekylje hea maitse piiridesse jäädes ära teha, meeldiks mulle siiski enam mõte... mitte Kohutavast. Veebilehekyljest, noh. Ja ma arvan, tegelikult, et nii on isegi parem. Ma muidugi ei tea, aga ma arvan, et selliseid häid lehekylgi juba mõni on, kuhu on kirjutatud midagi stiilis "laadi meie pask alla ja kao nahhui, siin pole rohkem midagi passida!", mis loomulikult näitab ansambli lahedat kergelt pungilikku või rokilikku attitude-i ning hoolimatust oma loomingu saatuse suhtes;)
jah, mees, sina tead muidugi väga palju sellest ja kõigest muust.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #28 : 23. Detsember, 2003, 23:58:04 »
Tsitaat: "luiga"
Isegi, kui ma usun, et UM-i tiim suudaks ka Kohutava veebilehekylje hea maitse piiridesse jäädes ära teha, meeldiks mulle siiski enam mõte... mitte Kohutavast. Veebilehekyljest, noh. Ja ma arvan, tegelikult, et nii on isegi parem. Ma muidugi ei tea, aga ma arvan, et selliseid häid lehekylgi juba mõni on, kuhu on kirjutatud midagi stiilis "laadi meie pask alla ja kao nahhui, siin pole rohkem midagi passida!", mis loomulikult näitab ansambli lahedat kergelt pungilikku või rokilikku attitude-i ning hoolimatust oma loomingu saatuse suhtes;)

Nojah, tegelikult on asi nii lihtne, et: kui on inimesed, kes oskavad flashi, inimesed, kellel on disainist aimu, fotograaf, kes teab mida ta teeb siis on raske seda kõike eirata ja vähema peale välja minna.

Aga lõppude lõpuks on see veebilehekylg ikkagi bändist endast täiesti eraldiseisev osa - hea vabandus, miks oma ambitsioone arvutigraafikas välja elada.

Puiestee lehekylg näiteks on väga minimalistlik aga teeb oma töö suht stiilselt ja kindlasti kohe väga korralikult ära. Avaneb kiiresti jne. Flash esitab teatud nõudmised ja lõpuks tuleb tegelikult välja, et lihtsam lahendus on tegelikult etem.
Aga no mis sa teed, kui mõnel mehel kargavad ikoonikesed silme ees ringi teevad naljakaid tantse?
The Scene is Dead.

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #29 : 28. Detsember, 2003, 03:03:45 »
kui ma oleks väke teismeline tydruk hakkaks ma ilgelt nutma...ermotsionaalsest liigutusest....
the future is unwritten