Autor Teema: Ultramelanhool  (Loetud 119207 korda)

veelmaa

• Kasutaja
    • MSN Messenger - tonisveelmaa@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #60 : 02. Jaanuar, 2004, 02:05:00 »
Tsitaat: "jack"
ma ei pea vajalikuks mõne eelneva eeskujul um-i oluliselt dekonstrueerima hakata (a la võtame bändi juppideks, vaatame, mis hea, mis halb, arvutame pingsalt, koostame skaalad ja järeldame, kas osadest annab efektiivselt töötava terviku kokku lükata...) loomulikult on igaühel mingid oma skillid, aga bänd võib laval kõlada hästi ka siis, kui mitte ükski pillimees päris õigesti ei mängi : mingi spiritist ja draivist koosnev sümbioos võib tekitada palju jõulisemaid elamusi. ja just sellepärast mulle ultramelanhool meeldiski : ma ei väida sugugi, et nad pille mängida ei oska - pigem vastupidi - aga neil on olemas kõik tunnetuslikud eeldused oma oskuste rakendamiseks. minuarust olid need kõik üsna noored tüübid ja seega on neil veel piisavalt aega (näiteks aastaid) oma heli ja pillimänguskille arendada ja stuudiotes kogemusi koguda. aga minu jaoks põhiline - miski tunnetuslik framework, mida on võimalik edasi arendada ja originaalselt realiseerida - kostis sellelt kontserdilt kaugele (sellisest vaatepunktist pole absoluutselt oluline, kas mees kilistas paar korda valesti tamburiini või mitte. ta kaifis seda, seepärast tegi. ei saanud tegemata jätta). tuleb neile (nagu mõned eelnevadki öelnud) veel aega anda. selline suurem kontsertkogemus kulus kindlasti ära ja usun, et juba selle lõppedes olid nad palju paremad. lisaks sellele on mul tunne, et üle tüki aja on valmimas üks siinkandi omanäolisem frontmänn (ta peabki enesega rahul ja rõõmus ja kabareelik ja õel ja võrgutav ja pisut homolikki olema, muidu ei tulekski asjast midagi välja) ning bänd, kes on üsna suurepäraselt temale orienteeritud. ja kui mõni um-i tüüpidest seda loeb, siis küsiks ka teilt: kuidas enda arvates õnnestus? mulle meeldis. minuarust oli küll fain.

Ansambel võttis pärast kontserti vastu ühise otsuse, et selles foorumis ei kommenteeri ühtegi meie esinemist puudutavat kommentaari. Ei positiivseid ja ka mitte negatiivseid. Meie poolne sekkumine sellese vestlusesse oleks liialt ja võib isegi öelda, täielikult subjektiivne. 8)
Bleed like me...

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #61 : 02. Jaanuar, 2004, 12:18:22 »
Artur: ma tegelt ei norinudki bassimehe kallal, põhjusel, et ta on kes ta on, vaid põhjusel, et mulle ei meeldinud tema olek laval - muud midagi ja see on puhtalt minu viga, kuid kuna ükski kriitika ei ole ega tohigi olla objektiivne, siis satub subjektiivsuse sisse vahel ka äärmuslikku, teistele paratamatut kriitikat, mis kuulub ainult mulle.

Gusto: See "mulle nii väga..." on Kulo kassetilt Düsenteeria. Kui ei tea, ei tea.

Ja ma ei ole veel kohanud kedagi teist minu nimelist siin foorumis ja veel vähem Goyat, kel pole minguga miskit pistmist ja see võrdlus ärritas mind. Pole vaja nõnda...

Jack: oskus polegi eelduseks, kuid selles nende probleem oligi, et kõlas nagu tükk tõblevat epilepsiahaiget. Midagi mina sealt ei saanud, aidata ka ei oska/taha eht-eestlaslikult. Ja mina seda drive-i ega fuel-i ei saanud mida näiteks võib saada Pastelsist (nad ei osand üldse pilli mängida... või noh natuke ainult) või veel nii mõnestki bändist, kus oskus ei mängi lühisetekitamisel rolli.

Ja see ongi nende probleem... mitte oskus... Sest lõppuks võib ju meie Mees end ka laval nautida, aga ikka mulle ei istuks. Sellest ei piisa, ja nautimise pärast võib ju prooviruumi ka jääda tinistama.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

reebus

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #62 : 02. Jaanuar, 2004, 13:51:47 »
Tsitaat: "francis"
Artur: ma tegelt ei norinudki bassimehe kallal, põhjusel, et ta on kes ta on, vaid põhjusel, et mulle ei meeldinud tema olek laval - muud midagi ja see on puhtalt minu viga, kuid kuna ükski kriitika ei ole ega tohigi olla objektiivne, siis satub subjektiivsuse sisse vahel ka äärmuslikku, teistele paratamatut kriitikat, mis kuulub ainult mulle.

Gusto: See "mulle nii väga..." on Kulo kassetilt Düsenteeria. Kui ei tea, ei tea.

Ja ma ei ole veel kohanud kedagi teist minu nimelist siin foorumis ja veel vähem Goyat, kel pole minguga miskit pistmist ja see võrdlus ärritas mind. Pole vaja nõnda...

Jack: oskus polegi eelduseks, kuid selles nende probleem oligi, et kõlas nagu tükk tõblevat epilepsiahaiget. Midagi mina sealt ei saanud, aidata ka ei oska/taha eht-eestlaslikult. Ja mina seda drive-i ega fuel-i ei saanud mida näiteks võib saada Pastelsist (nad ei osand üldse pilli mängida... või noh natuke ainult) või veel nii mõnestki bändist, kus oskus ei mängi lühisetekitamisel rolli.

Ja see ongi nende probleem... mitte oskus... Sest lõppuks võib ju meie Mees end ka laval nautida, aga ikka mulle ei istuks. Sellest ei piisa, ja nautimise pärast võib ju prooviruumi ka jääda tinistama.

francis,
ple vaja end sedasi õigustada, kui sulle ükskord paks kiht turjale kasvab, siis saad isegi aru, et mitte kuradi kedagi ei huvita tegelikult sinu arvamus kui selline, kõige vähem anonüümselt foorumis. Kõik kaagutavad tõde, mis põhineb oma subjektiivsel minal ja mis nende pisikesse kastrulisse ei mahu, seda pole nende jaoks olemaski. Fänlus on hää asi seni, kuni selle nime all ei hakata teiste minasid maha trampima.
irrelevant, irresistant, intolerant

jänx

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #63 : 05. Jaanuar, 2004, 18:49:18 »
fuck, milleks see UM siin üldse on, kui isegi kommenteerida ei tohi. kui te nii kõvad mehed olete, et kommentaare ei kannata või ei soovi, siis pole seda lehte ju üldse teie jaoks vaja! kus järgmine esinemine on, pean teid kõvasid mehi vaatama tulema ja pärast pole ma ka kommentaaridega kitsi. praegu ei oska kahjuks midagi ütelda, sest kahjuks või õnneks pole teist või teie muusikast sittagi kuulnud, ainult seda, et te ise olete sellised super anonüümsed kommenteeriad siin foorumis
jankuu

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #64 : 05. Jaanuar, 2004, 21:24:55 »
Tsitaat: "jänx"
fuck, milleks see UM siin üldse on, kui isegi kommenteerida ei tohi. kui te nii kõvad mehed olete, et kommentaare ei kannata või ei soovi, siis pole seda lehte ju üldse teie jaoks vaja! kus järgmine esinemine on, pean teid kõvasid mehi vaatama tulema ja pärast pole ma ka kommentaaridega kitsi. praegu ei oska kahjuks midagi ütelda, sest kahjuks või õnneks pole teist või teie muusikast sittagi kuulnud, ainult seda, et te ise olete sellised super anonüümsed kommenteeriad siin foorumis

Kes ütles, et kommenteerida ei tohi? Lase aga käija. Ma pole küll täheldanud seda, et UM i mehed ei lubaks kriitikat siin avaldada.

A mine vaata jah, UM. Spst. kontserdil tegi küll hea esinemise. Lood olid suuremalt jaolt mõnusad Meeste käitumine laval oli üpris lahe Midagi omamoodi Sünt oli mõnus 8) Igati bro :P
Tehke 7,2 ka teinekord ära  :roll:
Yes we can dance, but can we boogie?

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #65 : 05. Jaanuar, 2004, 21:44:39 »
krt võib olla läks nüüd liiga kiitmiseks  :oops:
mõni pisiasi tegelt häiris ka a las ta tühja olla  :roll:

Carolina

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #66 : 07. Jaanuar, 2004, 11:48:36 »
Niisiis, olen tükk aega vait olnud UM koha pealt..

Mingid väiksed prohmakad, mis teil olid (umbes et Niinel oli ühe laulu sees mingi eriti kummaline kolmest noodist koosnev "bassisoolo") jne... noh andestatavad. Trummid, muuseas, täitsa OK oli.

Üldpilt oli hea tegelikult. Kurvitsa laumise koha pealt annab muidugi nuriseda (nagu ikka), aga kuna tal polnud vist häält eriti, nagu ma kuulsin, siis seda teeb järgmine kord. Igatahes parem kui pilvekal :P

Kusjuures üks asi veel, mis jäi silma. Kõik üritasid olla sellised eriti coolid, Tõnis oma päikseprillide ja Kurvits tamburiiniga (mis muuseas üldse ei häirind), siis oli hästi lahe vaadata, kuidas Niine fungiselt õõtsutas end kaasa. Muuseas, kuigi coolid, tundus ka, et natuke närvilised olite.

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #67 : 07. Jaanuar, 2004, 13:12:24 »
Ehk on talvehommiku laul papa Kurvitsast? :twisted:
the future is unwritten

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #68 : 15. Jaanuar, 2004, 12:32:02 »
praegu ei oska kahjuks midagi ütelda, sest kahjuks või õnneks pole teist või teie muusikast sittagi kuulnud, ainult seda, et te ise olete sellised super anonüümsed kommenteeriad siin foorumis

Nooh, super anonüümsed kommenteerijad ma nüüd nende kohta küll ei ütleks. Kommenteerijad - seda küll. Aga ega see ju halb ei ole, kui foorumis kommenteeritakse. Muidu peab tühje lehti vaatama ju.

Ultramelanhoolist, nagu juba ka mainisin, ootasin enamat. Seda, jah, peamiselt nende kommentaaridele tuginedes. Äkki ei olnud ma ka selliseks kontserdiks valmis. Ei tea. Aga kindlasti kuulan selle bändi veel üle - kontserdil või siis mingilt stuudiomaterjalilt - ja teen siis lõplikud järeldused.

Muide, jänx, hea, et sina vähemalt ananüümne ei ole, onju.

jänx

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #69 : 16. Jaanuar, 2004, 18:46:24 »
vot olengi, mis siis! ma jänes tam-pa ram kõva mees, ma kõike hästi teen ja oma oskust kiidan, ma jänes tam-pa-ram kõva mees! vot sulle vaber!

PS! äkki vader? reinuvader? siis ma tean sind :lol:  :lol:  :lol:
jankuu

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #70 : 19. Jaanuar, 2004, 11:24:01 »
vot olengi, mis siis! ma jänes tam-pa ram kõva mees, ma kõike hästi teen ja oma oskust kiidan, ma jänes tam-pa-ram kõva mees! vot sulle vaber!

PS! äkki vader? reinuvader? siis ma tean sind :lol:  :lol:  :lol:

Lasteaed läve ees ... Rohkemat ma selle kohta öelda ei oska. Ja see pole ka see teema.

mõmmi

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #71 : 19. Veebruar, 2004, 21:45:26 »
mulle jäi kuskilt justkui silma- kõrva, et kevadepoole plaati oodata oli? tunneks huvi millal seda teost poelettidelt siis ka leida võiks ja kas lähiajal mõnda ülesastumist loota on?  :roll:
kui täna saabub võlur...

@@@

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #72 : 18. Märts, 2004, 00:24:07 »
Tahaksin ka teada et millal siis see plaadike ilmub?

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #73 : 09. Aprill, 2004, 18:12:31 »
Tsitaat: "Kurvits"
Muuseas: Ultramelanhool käis teisipäeval Linnahalli helistuudios Elmu Värgi hoolsa helikäe all lindistamas ja paari kuu pärast peaksid lauilud "Oopiumiingel" ja "Vladivostoki agulis" koos väikse syntesaatori lisapalaga demo/singli/milleiganes raames ka laiemale publikule kättesaadavad olema.
Ehk siis - lõpuks progress.

pool aastat möödas ja oopiumiingel täitsa arvuti olemas 8)  st. Datanetis kaks lugu jagamisel ja endalegi tiritud :) Huvitav kaugel siis see plaat on? Ja kodulehekülg. Mait Vaigulik viivitamine jällegi? :P

Marlon

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #74 : 09. Aprill, 2004, 20:12:42 »
Tsitaat: "ANdrus"
pool aastat möödas ja oopiumiingel täitsa arvuti olemas 8)  st. Datanetis kaks lugu jagamisel ja endalegi tiritud :) Huvitav kaugel siis see plaat on? Ja kodulehekülg. Mait Vaigulik viivitamine jällegi? :P

OO,aidake palun arvutikauget inimest. Kust ja kuidas need lood saaksin?
Väga tänulik oleksin