Autor Teema: Punk-kontsert sakus 27. veb  (Loetud 9971 korda)

Wendy´s outside

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Punk-kontsert sakus 27. veb
« Vastus #15 : 08. Märts, 2004, 17:32:03 »
Tsitaat: "ANdrus"

ja see on halb?

tore ju kui saadakse aru mis hea :P

tegelikult, otseselt ma ei väitnudki, et see halb on :D
ma arvan, et tegelikult on tegemist ikkagi moejooksikutega, kes uue kuu algusel Stiinast loevad, et davai plixid, kui nüüd kottpükse ja märki 'MINA OLENGI RÄP!' ei kanna oled 'totally out'. otseloomulikult peidavad nad siis oma roosad needid ja kõik mis peaks vähegi viitama "punklusele" oma kõige sügavamatesse sahtlinurkadesse.

freak of nature

• Kasutaja
    • MSN Messenger - kurjemkurjam@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #16 : 09. Märts, 2004, 19:42:58 »
Tsitaat: "ANdrus"
Tsitaat: "Wendy´s outside"
mingid tibid ajasid juba peol sellist teksiti. nõksutasid meie seljataga puusa ja kommenteerisis: "ICCCC, kuulää nii raju on ää! hihiihhhh, punk on naguää niiiiiiiiiiiiii taseeeee!" jne. blabla.

ja see on halb?

tore ju kui saadakse aru mis hea :P

seda minagi, ma imestan, et kuidas nad said aru, et on hea? äkki keegi ütles neile?
every time i eat vegetables it makes me think of you.

Tisko

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - akontaktneskisofreenik@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #17 : 18. Märts, 2004, 13:26:41 »
kuidas nad aru said et see pidi hea olema?
kuna tore toredad tüdrukuteajakirjad kirjutavad vist et punk peab olema pop ja tore jms. siis nii see ka nendearvates on, kuni neile öeldakse midagi muud. eheh. kes siis tahab ometi ebapopulaarne olla?! eheh
üritus läks minuarvates üldsegi persse.
üldiselt jah. saku vanillad juba peo ajal tulid kaela hüppama, tsiteerides täpselt :"Ülikõva pidu on."
 alati leitakse asju millega pugeda. no persse. milleks see vajalik on üldse kellelegi.
lihtsalt huumor. minujaoks vähemalt.
koomiline oli vaadata üldsegi kuidas mingid kaubamaja seelikutes-toppides, millele peale trükitud punk princess jms sinna oma kallites äsja ostetud riietes-kingades-sukkades tulid hüppama sinna oma kontskingakestes ja naigi jalanõudes(vihjates siis ühele seal jäädvustatud pildile).
Kuigi paljud lubasid tulla ja võtta kaasa tosinaid inimesi, ilmusid kohale siiski väga vähesed inimesed.
Eheh. jah
arvamusteta ühiskonnast saab ajalooline olematus

Wendy´s outside

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #18 : 18. Märts, 2004, 14:23:19 »
Tsitaat: "Tisko"

hmm.  ANdruse ja freak of nature iroonilised kommentaarid. :)
igatahes, et siis kui peo muutsid halvaks just need 'oh saatanast' vanillad, tekib küsimus, et kas kodanik Tisko ilmus kohale muusika või inimeste pärast? olgu, võimalik, et olen selle vanillapungi nähtusega nii tänavapildis harjunud, et no olgu, algusel vaatad küll aga pärast enam ei vaatagi, lihtsalt nii ükskõik. ei tasu lasta end häirida. kui tulid tõesti muusikat nautima siis peaks see vanillade 'probleem' ometi teisejärguline olema. noh, kama kaheksa.(pohhuism sureb viimasena).
ma kuulun vist nende hulka 'kes lubas kaasa võtta tosinaid inimesi', kui räigelt liialdada. pidin tõdema - asi on selles, et sakul on ikka kuramuse halb maine. praegugi, kui kuskil mainin, et käin SG´s vaadatakse väga kaastundlikult otsa. :)

Tisko

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - akontaktneskisofreenik@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #19 : 18. Märts, 2004, 16:07:35 »
Tsitaat: "Wendy´s outside"
Tsitaat: "Tisko"

hmm.  ANdruse ja freak of nature iroonilised kommentaarid. :)
igatahes, et siis kui peo muutsid halvaks just need 'oh saatanast' vanillad, tekib küsimus, et kas kodanik Tisko ilmus kohale muusika või inimeste pärast? olgu, võimalik, et olen selle vanillapungi nähtusega nii tänavapildis harjunud, et no olgu, algusel vaatad küll aga pärast enam ei vaatagi, lihtsalt nii ükskõik. ei tasu lasta end häirida. kui tulid tõesti muusikat nautima siis peaks see vanillade 'probleem' ometi teisejärguline olema. noh, kama kaheksa.(pohhuism sureb viimasena).
ma kuulun vist nende hulka 'kes lubas kaasa võtta tosinaid inimesi', kui räigelt liialdada. pidin tõdema - asi on selles, et sakul on ikka kuramuse halb maine. praegugi, kui kuskil mainin, et käin SG´s vaadatakse väga kaastundlikult otsa. :)

pigem olen mina see, kes asja juures VÕIB olla äärmiselt kriitiline.
ja miks ma sinna üritusele läksin? võibolla sellepärast, et ma olen see, kellel tekkis mõte, et sakus üldse teha midagi tavapärasest träänsi ja disko pidudest erinev asi. kus muusikat teeks esinejad laval, mitte see, millega on harjutud.
ootasin sinna rohkem inimesi, kes oleks asjaga kursis, mitte :"ää punk on nii lahe, kuigi ma ää ei tea ää mis see on ää".
aga jah, pettumus oli see tõesti et kõik lubasid tulla seltskonnaga, kuid tulid väga vähesed. siiski.
vanillapungi nähtus on tõesti tavaline ja sellega on juba harjutud, kuid see ei tähenda et tuleb leppida ja lihtsalt olla. nende üle on hea naerda, sest nad ei saa aru sellest. hah. aga pohhui see.
ehk siis jah.
ja ei ole see saku maine üldse nii hull. jah, et siin on 99.9% peibarid ja jõmmid on fakt.
ja see sulle kaastunde avaldamine kuuldes et sakus elad on pigem lihtsalt mingi reaktsioon. aga pohhui. igalpool on jõmme ja peibareid, lihtsalt saku rahvaarv on üldiselt väiksem, kui näiteks tallinnal, ja ei saaks just öelda et protsentidena esitatuna oleks vahe väga palju suurem. kuid ei tea.
üldiselt jah. esindage :teistsuguseid: eheh. ja asi ongi tore.
öäüöäüö.
arvamusteta ühiskonnast saab ajalooline olematus

freak of nature

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #20 : 18. Märts, 2004, 17:17:24 »
minu teada ilmus eelmainitud kodanik Tisko kohale, kuna ilma temata poleks olnud üritust:) eks see jah keskmise raksuga läbi kukkus. eriti seltskonna mõttes. aga pole parata, eks seda oli ette arvata et jõmmid sinnakanti valguvad. huvitav, kas mind arvati ka vanillade hulka?:D
ps.kaastundlikku pilku peale oma saku gümnaasiumi õpilaskarja kuulumise tunnistamist olen ka mina kohanud. mis küll teeb meie maine nii halvaks? kui see küsimus on üldse väärt küsimist.

Wendy´s outside

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #21 : 18. Märts, 2004, 18:44:44 »
Tisko,
korraldaja? mm. tore. ma arvan, et seda äärmist kriitilisust pole vaja, eriti teie poolt. mina  olen kuulnud siiski ainult positiivseid kommentaare selle peo kohta. vanillapungid vanillapunkideks, mida iganes.pole ju mõtet oodata rahvahorde pungipeole(mida veel tehakse esimest korda)kus, nagu te ise mainisite on 99.9% on peibarid ja jõmmid.kui mina oma tuttavatele niiöelda "reklaami" tegin, kortsutasid nemad just sellel sama põhjusel kulmu ning kõrval lauas istunud täiesti võõrad noormehed lisasid, et ega sealses träänsipedelas ei saagi ega hakatagi korralikke pungi pidusid tegema - hm. saku maine, eks tehke omad järeldused.
üldiselt, sakus peakski rohkem pungipidusid tegema. mida rohkem kiitvaid kommentaare, seda rohkem rahvast.
teistsuguseid? hahaa. lihtsalt järjekordne hall mass.
a ja muidugi, kui need vanillad tõesti nii häirivadon eks hakake siis inimesi nende välimuse pärast diskrimineerima, kes piisavalt punk välja ei näe- see jätke ukse taha.lahendus, right?aga paluks siis ukse kõrvale ka mingi terviklik nimekiri panna, mis aksessuaaridega sisse saab, või hakake inimeste maailmavaateid lahterdama. peace&happiness :)

Lennart

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #22 : 18. Märts, 2004, 22:10:44 »
Kuna ma vaatan, et igal siin foorumis pesitseval Sakuga seotud kodanik kohe peab kommenteerima antud üritust, siis ütlen ka mõne sõna selle kohta.

Esiteks oli minu arvates kontsert selle esimestest hetkedest läbi kukkunud, sest kuigi asjaosaliste sõnul oli tulemas terveid horde punkareid oli jhardcore-punke vaid näpuotsatäis, aga see on asjaolu, mida ei saa korraldajate süüks panna või siiski. Samas on see iga ühe enda asi, kas ta ta tahab ja kus ta tahab oma reedese õhtu veeta.
Huumor oli jälgida, kuidas üritust korralavad isikud õhtu otsa higistasid bändide kohale ilmumise pärast ja lõpuks aeti viimane bänd sisuliselt lavalt minema publiku vähesuse tõttu.

Teiseks oli muusika suht igav. Omaette tore nähtus oli lastebänd Raplast, kellel olid üritusega äärmiselt haakuvad laulutekstid, kes kohal oli teab, millest ma räägin. See, mis toimus laval, kui mingit asjalikku bändi parasjagu peal polnud oli täielikult mõttetu. Esimestel hetkedel oli see halenaljakas koguni. Üldiselt kasutaks muusika iseloomustamiseks Arturi sõnu: "Minu arust on enamus punki lihtsalt üks suur agressioon, aga ei midagi enamat Eestis." Samas on ju tore, kui noortel on võimalus, kuidas ennast välja elada.

Kolmandaks oli ürituse külastajaskond täpselt selline, mida loota/arvata/karta oligi, sest kui
Tsitaat
99.9% on peibarid ja jõmmid
, siis sa ei arva ju ometi, et kohalikud "peibarid ja jõmmid" ei jäta puudutamata mingit Sakus korraldatavat ettevõtmist, kui vaid 0,01% kellegi eelkõneleja andmetel on mittepeibarid ja mittejõmmid.
Tisko, freak of nature jt, kes selle asjaga rohkem seotud olid, olge endi vastu täiesti ausad ning tunnistage, et ilma "peibarite ja jõmmideta" oleks see olematu summa, mida te saite piletimüügist veelgi olematum, sest ma julgen väita, et üle pooled pääsme lunastanutest kuulusid antud kategooriasse. Ja Tisko, kui sul kõigest nii pohhui on, kas sul ei peaks siis olema pohhui, kes seal üritusel käisid ning see, et sa nii truu ja eliit punkar oled, ei tähenda seda, et kõik, kes ei ole nii truud ja eliidid kui sina, on jobud.
Tsitaat
võibolla sellepärast, et ma olen see, kellel tekkis mõte, et sakus üldse teha midagi tavapärasest träänsi ja disko pidudest erinev asi. kus muusikat teeks esinejad laval, mitte see, millega on harjutud
kui sa nii juba ütled, siis pidigi olema ju ürituse korraldamise üks eesmärk "peibarite ja jõmmide" valgustamine antud muusika˛anriga, st, et korraldajana sa olid arvestanud, et tuleb arvestatav hulk selle "kategooria" inimesi.

Neljandaks võiks öelda, et päris huvitav oli vaadata kui palju elevust tõi "Let's OI" kohalikes esile.

Lõpetuseks lisaksin, et niipea ei ole mõtet sarnast üritust korraldada siin mail.

Artur

• Külaline
« Vastus #23 : 18. Märts, 2004, 23:32:17 »
Tühja täis on actionfilm, tühja täis on maa ja ilm!
Mis puutub ansamblisse Puuk, mis minu jaoks on tegemist täiesti haruldase nähtusega Eesti punkmaastikul. Puuk püstitab probleemi, ei tea, milles probleem seisneb, ja ühtlasi ei tea, kuidas seda lahendada. Lahendus ei olegi tähtis - oluline on hoopis probleemi püstitamine. Ja sellega saavad nad suurepäraselt hakkama :) Ja neis on midagi enamat kui teistes, tõsiselt.
Pange punki!

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
« Vastus #24 : 19. Märts, 2004, 10:10:16 »
oma kogemusest võin öelda, et oma väikses kodukandis tundub alati kõige enam pelmeene olevat...
 :idea:
We.Have.Never.Been.Modern

freak of nature

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #25 : 19. Märts, 2004, 12:53:55 »
Tsitaat: "Lennart"

Neljandaks võiks öelda, et päris huvitav oli vaadata kui palju elevust tõi "Let's OI" kohalikes esile.

Lõpetuseks lisaksin, et niipea ei ole mõtet sarnast üritust korraldada siin mail.

elevus oli täiesti tajutav. saku oli nagu vihmauss mudas. siples ja rahuldas oma isu millegi uue suhtes ja siis ronis tagasi urgu. olgu lisatud et mu klassiõde planeeris kutsuda psychoterrori sakku. andsin ka mõista et ehk paari aasta pärast.

Lenka

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #26 : 19. Märts, 2004, 13:03:38 »
Tsitaat: "freak of nature"
Tsitaat: "Lennart"

elevus oli täiesti tajutav. saku oli nagu vihmauss mudas. siples ja rahuldas oma isu millegi uue suhtes ja siis ronis tagasi urgu. olgu lisatud et mu klassiõde planeeris kutsuda psychoterrori sakku. andsin ka mõista et ehk paari aasta pärast.

kui paari aasta pärast pole end päris segi joonud mõni mees.... :cry:
olen siin varem olnud

Wendy´s outside

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #27 : 19. Märts, 2004, 13:16:06 »
Tsitaat: "Lenka"

kui paari aasta pärast pole end päris segi joonud mõni mees.... :cry:

...mis on kuradima tõenäoline.