Autor Teema: Jääge meiega  (Loetud 9369 korda)

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Jääge meiega
« Vastus #15 : 20. Märts, 2004, 20:57:53 »
Tere Sõpruse Puiestee!

Noh, paadunud Laskovõi Mai fännina tundsin Razini stiili koheselt ära. Oh, nood 80ndate lintalbumid!

SP fännid, elu läheb kiiremaks, aprill tuleb varem kui muiste. :)

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Jääge meiega
« Vastus #16 : 20. Märts, 2004, 22:27:15 »
einoh .. tere tali  :lol:
sometimes life don't leave you alone

Mait Vaik

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Nüüdsest minevikku jäänud tüli elas Sõpruse Puiestee üle
« Vastus #17 : 06. Aprill, 2004, 13:43:44 »
Tere Sõpruse Puiestee austajad. Tänasel päeval räägib Teiega Mait Vaik. Täna olen ma rõõmus, et Andres Rooväli on vabanenud äärmiselt madala mõtteviisi ja käitumisega seltskonna mõju alt, kelle taktikepi all ta märtsis tegi Sõpruse Puiestee kohta alatuid pöördumisi. Nüüdsest minevikku jäänud tüli elas Sõpruse Puiestee  vapralt üle. Vastutus kõige selle eest, mis juhtus, langeb täielikult muusikabusinesis ringiliikuvate eestlastest ja väljamaalastest showärimeeste, õigem oleks öelda reketi õlule. Nemd näevad Sõpruse Puiestees konkurenti.
Sõbrad, me astume koos selliste "tegijate" vastu, kuid Sõpruse Puiestee muusikat see ei mõjuta ja ei saa ka edaspidi mõjutama. See mängib Andrese Saab 9000-s, mängib Teie raadiotes, ühesõnaga mängib meie kõigi südames. Ja nüüd pange peale taas Sõpruse Puiestee album.
Ja tänasel päeval mul on rõõm veel ühe asja üle millest ka kohe räägin. Asi on selline, et jutt käib parimatest Eesti noortest filmitegijatest, jutt käib meie sõpradest Mart Arjukesest ja Kristjan Jaak Nuudist. Noored talendid otsustasid hakata tegema dokumentaalfilmi Sõpruse Puiesteest. Nii et ühel päeval sõbrad võime me vaadata kõik seda filmi. Aga see ei ole veel tänaseks kõik. Andekad filmikuntsnikud rõõmustavad meid veel ühe hea uudisega. Ja siin see on — valmimisel on mängufilm "Painaja", mida hakkab kaunistama Sõpruse Puiestee muusika.
Lõpetuseks palun Teid minuga ühineda õnnesoovides klahvpillimängija Kaupo Kaldmäele, kellel oli sünnipäev 3. aprillil.
Rebastele ju meeldib kui neid kütitakse

freak of nature

• Kasutaja
    • MSN Messenger - kurjemkurjam@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Re: Nüüdsest minevikku jäänud tüli elas Sõpruse Puiestee üle
« Vastus #18 : 06. Aprill, 2004, 15:04:01 »
Tsitaat: "Mait Vaik"
Lõpetuseks palun Teid minuga ühineda õnnesoovides klahvpillimängija Kaupo Kaldmäele, kellel oli sünnipäev 3. aprillil.

ma niiväga ühinen, õnne Kaupole:)
every time i eat vegetables it makes me think of you.

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
Jääge meiega
« Vastus #19 : 06. Aprill, 2004, 15:12:30 »
parem hilja kui mitte kunagi ;)
õnne kaupole  \:D/
Yes we can dance, but can we boogie?