Autor Teema: Mis muusikat kuulate?  (Loetud 576156 korda)

jack

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #30 : 07. Aprill, 2004, 17:27:24 »
Tsitaat: "Koit"
 A see vist suisa Frank Sinatra cover. A tore, et mees tuuritab ja suvel ehk isegi saab ära tsekata.

uurisin asja: autoriteks mancini/mercer. nii et tõenäoliselt tõepoolest sinatra cover: nood mehed tegid sinatrale palju laule. aga see on vist üldse üks «enimkaverdatud» laule ever
small blue absence

t''t

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #31 : 07. Aprill, 2004, 17:48:23 »
Enimkaverdatud päris kindlasti.
Ain't et Mancini kirjutas selle laulu espetsiell "Breakfast At Tiffany's" filmi tarvis - millise teo eest ta ka samusegi Oscari sai.

t''t

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #32 : 07. Aprill, 2004, 17:56:31 »
...ja filmis ei laulnud seda mäletatavasti teps mitte Sinatra. Kes pold ka järelikult esmaesitaja.

t''t

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #33 : 07. Aprill, 2004, 17:59:21 »
...aga (ja kohe-kohe ma jätan "kuujõe"jutud katki, ausalt) Morrissey versioon on ilmselt küll kõige iseäralikum kõigist, mida ma kuulnud olen.
:)

maia-liisa

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #34 : 07. Aprill, 2004, 19:26:05 »
air , franz ferdinand ja suede. hetkel.

jack

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #35 : 08. Aprill, 2004, 10:37:36 »
suede hetkel ka mul. ja massive attack
small blue absence

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #36 : 08. Aprill, 2004, 10:53:31 »
milline suede? uuem või vanem. uus mulle enam eriti ei istu. aga vanemad asjad on küll kõvad.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #37 : 08. Aprill, 2004, 16:00:08 »
Unustasin enne lisada:

Franz Ferdinand
Brittish Sea Power
Frankie Goes to Hollywood
Automat
The Libertines
The Strokes
The Hives
Snow Patrol
Mobile Homes
Revenge
KLF
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Artur

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - artuuuro@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #38 : 08. Aprill, 2004, 16:15:29 »
Rääkides vene rockist, tuleks lisaks Akvariumile, Kinole ja Grazhdanskaja Oboronale ära mainida ka mõned teised bändid.

Nautilus Pompilius - Butusovi muusikaline looming on võrdlemisi mitmekesine, sisaldades nii süntesaatorirütme, elektrikitarri, akustikat kui ka viiulit-flööt. Sellist draivi, nagu pakkusid Kino, GROB ja kaheksakümnendatel ka Akvarium, Nautilus ei paku. Võib-olla keegi mäletab Brati filmist, neile kuulus see "Titaniku" lugu. Oli vist...

Alisa - kuni 86. aastani ei olnud BG-l Peterburis praktiliselt ühtegi konkurenti. Kinchevi rock on mõjutatud pungist (Sex Pistols, Ramones), vanakooli metalist (Black Sabbath, Zeppelin) ja vene muusikast. Alisa kõlab mõneti nagu Kino, aga kiirem ja marsilisem. Tekstikasutuselt, tõsi, sarnaneb vist Tsoile.

Üldiselt on mul tunne, et Kinchevil oli idee, et tema peab vene nooruse päästma. Tekstid ala "Äratama teid üles, et teatada - oleme koos." Tsoi ei pretendeerinud isiklikult kunagi mingisugusele märtristaatusele, selleks sai ta ainult seetõttu, et jubekõva mees oli. Kinchev tundis end kogu aeg mingisuguse rahvakangelasena.

DDT - Yuri Shevchuki algselt hard rocki mängiv ansambel protestib Shevchuki isikus hetkel kõikvõimaliku popmuusika vastu. Shevchuk on Venemaal tuntud kui popmuusika vastu võitleja, mida mees rõhutab igas intervjuus. Vahest rockivad küll kõvasti, aga minu arvates pole bänd midagi erilist.

Zoopark - Maik Naumenko rytmi ja bljuusi punk n' rock n' roll. Fucking kõva. Maik mängis rock n' rolli sõna kõige vanemas tähenduses. Tekstid 20 korda ausamad kui BGl ning 50 korda iroonilisemad kui Tsoil. Maik oli fucking geenius. Tõsiselt. Maik järgib "head vene rocki" ja jutustab nii-öelda igas laulus story. Maik ei võidelnud Nõukogude reziimi vastu, vaid elas sellest kõrgemal.

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #39 : 08. Aprill, 2004, 16:38:26 »
Ahaa, DDT, mäletan. Tegelikult on ju hard rockist asi päris kaugel. Pigem selline kerge rokk. Aga minule selle bändi looming osaliselt meeldib. Esimesed albumid ei ole minu jaoks midagi (see on vist see, mida Artur nimetas hard-rockiks – hevi värk), aga hilisem on parem. Albumid tervikuna ei ole head, aga igalt albumilt võiks tuua paar-kolm head lugu, mis kogu loomingust annaks umbes paar tundi head muusikat (minu arvamus). Selline kerge kuulamine, mõnikord on hea. Muide, kui soovitan kuulata lugu “v poslednuju osen”. Kitarrisoologa tuleb alati Vennaskonna “Lend” meelde ja muidu on kah hea lugu.

jack

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #40 : 08. Aprill, 2004, 16:47:20 »
Tsitaat: "misfit creep"
milline suede?

vana suede. butleri oma
small blue absence

Artur

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - artuuuro@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #41 : 08. Aprill, 2004, 17:09:28 »
Tsitaat: "Vaber"
Ahaa, DDT, mäletan. Tegelikult on ju hard rockist asi päris kaugel. Pigem selline kerge rokk. Aga minule selle bändi looming osaliselt meeldib. Esimesed albumid ei ole minu jaoks midagi (see on vist see, mida Artur nimetas hard-rockiks – hevi värk), aga hilisem on parem. Albumid tervikuna ei ole head, aga igalt albumilt võiks tuua paar-kolm head lugu, mis kogu loomingust annaks umbes paar tundi head muusikat (minu arvamus). Selline kerge kuulamine, mõnikord on hea. Muide, kui soovitan kuulata lugu “v poslednuju osen”. Kitarrisoologa tuleb alati Vennaskonna “Lend” meelde ja muidu on kah hea lugu.

Tjah, üldiselt tuleb nõustuda. Teisalt on DDT minu arvates kaunis igav ning Shevchukis ei ole seda fantastilist geeniust, nagu näiteks mõnes teises vene rockeris. Aga Venemaal on nad populaarsed. Vahest kuulan isegi. Mulle tundub, et DDT ei olnud kunagi nn. elustiili-bänd, nagu Akvarium või Kino. Hard rock oli võib-olla tõesti palju öeldud.

maia-liisa

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #42 : 08. Aprill, 2004, 19:40:53 »
Tsitaat: "jack"
Tsitaat: "misfit creep"
milline suede?

vana suede. butleri oma

ma ei tee vahet eriti, mul on ainult nende 'sci-fi lullabies'. ja see on .. ma  ei tea, kas vana või uuem.

jack

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #43 : 08. Aprill, 2004, 19:51:19 »
Tsitaat: "maia-liisa"
ma ei tee vahet eriti, mul on ainult nende 'sci-fi lullabies'. ja see on .. ma  ei tea, kas vana või uuem.

tegelikult õieti teed, et vahet ei tee. eriti sci-fi lullabies'i juures: seal on üks plaat "vana" ja üks plaat "uut", kuid ka see "uus" on väga-väga hea - minumeelest tublisti loomingulisem kui nende sama perioodi albumilood
small blue absence

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
Mis muusikat kuulate?
« Vastus #44 : 08. Aprill, 2004, 23:44:06 »
mulle jääb kõigi aegade Suede lemmikalbumiks ikkagi Dog Man Star
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.