Autor Teema: miks me joome  (Loetud 38622 korda)

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« : 17. Aprill, 2004, 06:40:34 »
On reede ja laupäeva vaheline hetk. ma olen faking purjus ja antisotsiaalne. ajasin korteritäie joodikuid suitus järele...ja ma ei saa aru, et miks me joome. miks sina jood?
the future is unwritten

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #1 : 17. Aprill, 2004, 12:10:12 »
Sa esitad ehk liiga keerulise küsimuse, sest ma vastust ei tea... harjumusest ehk?
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

pilv

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - pilv@email.ee
    • Vaata kasutajat
    • http://pilv.pri.ee/
Re: miks me joome
« Vastus #2 : 17. Aprill, 2004, 15:28:39 »
....sest süüa ei jaksa nii palju.
aga võibolla meeltesegaduses.
ma ei valeta üldse. väljaarvatud juhud, kui ma tõtt räägin, aga seda ei  juhtu mittekunagi...

jyri

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #3 : 17. Aprill, 2004, 16:01:40 »
Küsid miks jood?
Vastan ei tea
Küsi vanalt mehelt, ta on rohkem näinud.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #4 : 17. Aprill, 2004, 17:58:08 »
aeg-ajalt seepärast, et nii on normaalne. aga tegelikult- ma ei teeks seda, kui see mulle ei meeldiks.

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #5 : 18. Aprill, 2004, 11:41:34 »
Kui purju ei teeks ei võtaks tilkagi :wink:
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #6 : 18. Aprill, 2004, 11:54:21 »
äärmiselt mannetu diskussioon.

poison_girl

• Külaline
miks me joome
« Vastus #7 : 18. Aprill, 2004, 12:59:41 »
Tsitaat: "maf"
aeg-ajalt seepärast, et nii on normaalne. aga tegelikult- ma ei teeks seda, kui see mulle ei meeldiks.

äärmiselt mannetu diskussioon.

aga ikka diskuteerid :lol:

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #8 : 18. Aprill, 2004, 13:50:51 »
ma tegin selle vea, et diskuteerisin enne (ilgelt lollilt ja nõmedalt kusjuures) ja siis hakkasin mõtlema.

vaata. asi on selles.
oletame, et on selline normaalne .. ütleme oleng. ja sina oled see tüüp, kes end mitte kunagi lamplakku täis ei joo.. on lihtsalt mingi piir, kust sa üle võtta ei saa. ja seega oled vaba igasugusest enesehaletsusest ja kõigest selle joobestaadiumiga kaasnevast. ning tekib selline efekt, et sina oled ürituse lõpuks saanud täiesti kaineks.. nende teiste tüüpide kohta seda nagu liigselt öelda ei saaks, eksole. siis läheb asi tõeliselt põnevaks.
tegelikult on ilgelt hea kuulata seda, mida inimesed siis räägivad, kui nad jubedalt lakku täis on. ja ma olen kusjuures jumala siiras hetkel. see on huvitav, põnev. (jah. aga see on juba minu inimeste jälgimise teema, millest ma siin hetkel vist rohkem ei räägi.)
neid on meliülendavalt intrigeeriv kuulata KUNI asi jõuab küsimuseni:
"MILLE KURADI PÄRAST ME JOOME, MEHED???"
vot sel hetkel läheb asi liiga magedaks, et olla tõsi.

täpselt nagu "väikeses printsis"...

Lenka

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #9 : 18. Aprill, 2004, 13:51:51 »
Mina ei joo sellepärast, et mulle ei maitse alkohol ja mulle ei meeldi purjus olla.
Joovad need, kellele maitseb ja kes tahavad purjus olla.

On veel küsimusi?
olen siin varem olnud

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
miks me joome
« Vastus #10 : 18. Aprill, 2004, 16:54:48 »
joon kui tahan. ja joon mida tahan. alkohol, kuidas nüüd öelda, aitab sotsiaalselt? peale selle tekib meeldiv "sumin". ja liiga palju joon harva, kuna piirdun kergete jookidega. laua alla laaberdamisel ei näe nagu erilist mõtet. aga tegelikult kui aus olla, siis juuakse, sest teised joovad.

mis "väikesel printsil" viga on?
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

garin

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - g4rin@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #11 : 18. Aprill, 2004, 17:33:02 »

tegelikult on ilgelt hea kuulata seda, mida inimesed siis räägivad, kui nad jubedalt lakku täis on. ja ma olen kusjuures jumala siiras hetkel.

kas sa teed nalja või? minu meelest on see kohutav, kuidas kõik prb-d lahendatud saavad ja samas ei mäleta keegi oma eelmist lauset ja kui yritad minema joosta, ei mõista keegi su teguviisi, mis seal siis NII hea on?

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #12 : 18. Aprill, 2004, 19:49:13 »
Tsitaat: "misfit creep"
joon kui tahan. ja joon mida tahan. alkohol, kuidas nüüd öelda, aitab sotsiaalselt? peale selle tekib meeldiv "sumin". ja liiga palju joon harva, kuna piirdun kergete jookidega. laua alla laaberdamisel ei näe nagu erilist mõtet. aga tegelikult kui aus olla, siis juuakse, sest teised joovad.

mis "väikesel printsil" viga on?

sa said valesti aru. taaskord.
ma mõtlesin peatükki väikesest printsist.
n.ö. kohtumine joodikuga.
kui seda lugenud oled, siis saad aru.

ja sellel raamatul pole mitte midagi viga. see on üks mu lemmikuid.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #13 : 18. Aprill, 2004, 19:54:52 »
Tsitaat: "garin"

tegelikult on ilgelt hea kuulata seda, mida inimesed siis räägivad, kui nad jubedalt lakku täis on. ja ma olen kusjuures jumala siiras hetkel.

kas sa teed nalja või? minu meelest on see kohutav, kuidas kõik prb-d lahendatud saavad ja samas ei mäleta keegi oma eelmist lauset ja kui yritad minema joosta, ei mõista keegi su teguviisi, mis seal siis NII hea on?

eeeeee. EI, NII SEE PÄRIS KA EI OLE. no.. vaata. inimesed muutuvad selles olekus lahtisemaks, vabamaks.
puhtalt psühholoogiahuvilise vaatenurgast vaadatuna on see ilgelt huvitav, kuidas alkohol mõjutab, kuidas ta erinevatele inimestele mõjub, mis jooned neis välja toob.
ja muide- purjus inimesed on tihti siiramad ja tõelisemad- barjäärid lastakse alla, emotsioonid võimenduvad. ja see mulle sobib.
ja mina pole näinud enda seltskonnas kunagi mingeid prb-de lahendamist (misiganes see ka poleks- tundub, et see on negatiivse alatooniga). ja oma jutus lähtun ma ainult sellest. ma ei räägi ju ometigi mingitest suvalistest ligitikkuvatest töllidest.
oeh.

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #14 : 18. Aprill, 2004, 19:59:41 »
Tsitaat: "Lenka"
Mina ei joo sellepärast, et mulle ei maitse alkohol ja mulle ei meeldi purjus olla.
Joovad need, kellele maitseb ja kes tahavad purjus olla.

On veel küsimusi?

kuidagi must valge suhtumine  :roll:
Yes we can dance, but can we boogie?