Autor Teema: miks me joome  (Loetud 38891 korda)

reebus

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #30 : 30. Juuli, 2004, 11:45:57 »
Tsitaat: "skroman"
ma ei tea kuidas teistel on aga mina joon lihtsalt selleks et mitte mõelda. aga selleks et mitte mõelda peab pildi ikka korralikult eest ära jooma.muidu nokib ikka mingi kuradi bensiini kallinemine või mis kurat iganes kogu aeg vaikselt kuklas. ja teine põhjus on pohmakas, ma ausalt naudin pohmakat. õigemini sihukest pohmelikku poolunes vedelemist siis nagu aeg jookseb hästi aeglaselt ja see aeg jookseb kuidagi minust mööda. sa oled ajast nagu väljas ja näed kogu värki kõrvalt.

Mis teha, kui õlu maitseb :oops:
Aga see enese kõrvaltvaatamise jutt tuleb kangesti tuttav ette. Eriti tuleb endal naer siis peale, kui päris koomakoll veel pole, aga liigutused on juba na kohmakad ja konarlikud. Ja sinu ürituste peale hakkavad valed asjad vahest liikuma. Ja veel oh seda rõõmu, kui iseseisvalt tõdemuseni jõuad, et see kelle üle naerdakse, oled kogemata sina. Ajab tihti ennastki naerma.
Ning mõistad mõningaid asju teiste vaatenurkade alt. Mäletamisega on tõsi küll hiljem probleeme. Aga sel hetkel adud neid piisavalt. Tulevad välja sinu uued tahud ja omadused.
Miks mitte.
irrelevant, irresistant, intolerant

PisiMinni

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #31 : 30. Juuli, 2004, 13:15:58 »
Mitte must-valge suhtumine vaid korralik inimene.
Olles osake maailmast mis jääb akende taha.

reebus

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #32 : 30. Juuli, 2004, 15:23:35 »
Tsitaat: "PisiMinni"
Mitte must-valge suhtumine vaid korralik inimene.

Kuna on igav, siis noriks Sinult välja "korraliku inimese" definitsiooni :)

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
miks me joome
« Vastus #33 : 30. Juuli, 2004, 15:43:00 »
mütoloogiline olend
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

reebus

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #34 : 30. Juuli, 2004, 16:11:13 »
Tsitaat: "misfit creep"
mütoloogiline olend

:lol:
Mis ta'nd nii mütoloogiline, tavaline korralik (meessoost olendi korral) pereisa, 5 päeva üheksast viieni, kaks päeva täislaks. Kisub naisega rahateemal riidu, üritab lastest samasuguseid korralikke olendeid kasvatada, palgapäeval ilmub näole õrn muhelus. Töö ajal vaatab netist uute pereautode pilte ja unistab barakist, et saaks "omaette" olla :)
Võõraid tibisid ei vaata, õlut ostab ja joob naise valvsa pilgu all ....
Mul on tõesti igav.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #35 : 30. Juuli, 2004, 18:48:10 »
a mulle seostub "korraliku inimese" väljendiga mingi pedantse, eetilise, esteetilise friigi sulam, kellele miskipärast siiski teised inimesed eriti korda ei taha minna.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

PisiMinni

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #36 : 02. August, 2004, 14:15:22 »
Öuu. Maanitäis pole olnud. :P Vanust ka vähe.
Olles osake maailmast mis jääb akende taha.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #37 : 02. August, 2004, 16:32:55 »
"me kunagi kõik joome ennast surnuks..."

apelsin

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - erahgaerg@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #38 : 02. August, 2004, 17:34:03 »
mõttetu teema.
ma ei viitsi hakata arutama selliseid asju.
tõesti.natuke absurdne juba.

lähme parem jooma.! :D

. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #39 : 03. August, 2004, 00:59:42 »
miks me joome?

me ei joo ju...
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #40 : 04. August, 2004, 03:14:34 »
Ümbritsev kultuur on lihtsalt selline. Sa tead mida alkohol teeb, sa arvad üldiselt teadvat miks alkoholi juuakse, sa tead mida arvatakse kui sa ei joo, sa tead, et on asju mis ei pea olema nii igapäevased.
Ja alkoholi ei joo me lihtsalt seepärast, et meile maitseb see. Me usume, et see meile maitseb kuna me teame mis mõju sellel on. Ja meile ju meeldib see mõju.
Mulle isiklikult meeldib alkohol kuna see paneb mind vaatama asju teise pilguga. Ma ei suuda hoomata enam sada protsenti ümbrusest, vaid mingit väikest osa sellest. See eest suudan ma ennast sisemiselt palju rohkem näha. Ja kui keegi ümbruskonnas ei jooks, ei jooks ka mina, sest mul oleks häbi. Häbi, et on midagi mis suudab minu üle kontrolli võtta. Jah tõesti, alkohol on sotsiaalne värk. See on nagu sattumine lapsepõlve. Tähtis on see mis on praegu ja kohe ja vahetult sinu ümber. Selline piiratud.
Ma joon, sest see on ühiskonnas niivõrd normaalne. Ja mulle meeldib.

Aga mitte, et ma palju joon.
Nagu üks sõber ütles: "See on põhjus, miks teiega olla. Saab juttu rääkida ilma, et imelik hakkaks kui ei ole enam millestki rääkida. Lihtsalt üks tegevus."

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #41 : 04. August, 2004, 11:32:42 »
Tsitaat: "broken fingers"
Ja kui keegi ümbruskonnas ei jooks, ei jooks ka mina, sest mul oleks häbi.

kas saaks olla veel valemat suhtumist?

ja üldse - see teema ammendas end juba pool aastat tagasi.. minge põrgu kõik oma lobaga..

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #42 : 04. August, 2004, 13:37:43 »
Tsitaat: "maf"
kas saaks olla veel valemat suhtumist?

ja üldse - see teema ammendas end juba pool aastat tagasi.. minge põrgu kõik oma lobaga..

mõni võibolla leiab, et tal on sel teemal midagi sekka öelda.
kui sa tunned, et sinu jaoks on see teema ammendunud, siis jäta topic lihtsalt lugemata selle asemel et kõiki põrgu saata :evil:
sometimes life don't leave you alone

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #43 : 04. August, 2004, 19:48:45 »
minu jaoks on see suhtumine kõige õigem, muidu ma asjast ju nii ei arvaks. Aga jah, teema ei suuda vist enam midagi uut pakkuda(kui ei leidu just Eriti Geniaalset Inimest kes asja meile puust ja punasest selgeks teeb).

Krustok

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #44 : 04. August, 2004, 23:08:55 »
Tsitaat: "Lenka"

Kaine peaga olen tuhat korda tundlikum ilu ja naudingute suhtes. Aga see ei tähenda, et oleksin kaine. Ma olen piisavalt segane ilma alkoholitagi.
Tihti olen koos purjus inimestega ja ma ei tunneta mingit vahet. Lõbus on nii mu kui ka neil. Ja ma ei pea selleks napsu võtma, et näiteks inimestega rääkida teemadel, mis mind puudutavad. Paljud väidavad, et saavad alkoholist julgust.

Mul on samamoodi. Ise ei joo. Lihtsalt ei leia selles vajalikkust, pealegi olen ma veel alaealine.