Autor Teema: miks me joome  (Loetud 43359 korda)

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #60 : 06. August, 2004, 03:55:39 »
meelt lahutame me siin ju ometigi kõik.. aga siiski.

ei, Artur. see ei olnud päris see. kas ma olen kunagi vääksunud mõistlike postituste kallal? MINULE ei meeldinud mõttetud sõnavõtud.

ja kurat võtaks üldse..  kui sa ei arva, et oled inimene teisi arvustama ning õiget-valet hindama, siis hästi - jää objektiivseks (mis, muide, on kõige võltsim ja olematum seisukoht, wannabeluse tipp). aga jää seda lõpuni. topeltstandardid imevad. kui leiad, et mina ei tohiks sõna võtta, kui midagi närvidele käib, ära tee seda ise ka. sama käib ka neiu mustas kohta, kes kobiseb midagi sõnavabadusest samal ajal minu oma pärssida üritades.

ei ole hästi teiega.

Artur

• Külaline
miks me joome
« Vastus #61 : 06. August, 2004, 05:03:28 »
Einoh... asi on selles, et sina ytled, et see on kõige valem seiskoht yldse.. ega põhjenda seda.. justkui oleksid sa keegi jumalanna või midagi.. See mulle ei meeldinud.

Ma ei arva, et olen õige inimene ytlema, millistel põhjustel joomine on õige ja millistel vale. Seda ma seletasingi ju.. muidugi võib iga sõna kallal viriseda jne. ma kyll ei ytle, et vot see on vale, see on õige.. Eks ytle siis ise, miks inimesed jooma peaksid.

Jumal kyll.. mulle tundub, et ma mõningate inimestega ei saa lihtsalt läbi.. ei tasu ennast nagu nii tähtsaks teha või nii..

ja ma arvan, et "miks me joome" on yldiselt võrdlemisi filosoofiline kysimus. misfit creepil oli vaja mingeid naeruväärseid näiteid tuua. minule on dylan lähedasem kui shakespeare.. sellepärast seostus tema.

Mulle tundubki, et foorumite viga on see, et inimesed ei tunne yksteist nägupidi ning ei tea yksteise omapärasid.. võibolla muidu ei oleks sellist norimist.. saate isegi aru..

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #62 : 06. August, 2004, 15:49:23 »
Tsitaat: "maf"
ja tütarlaps mustas. sinu ponnistused mulle "kohta kätte näidata" teevad mulle ainult nalja. seega ei saavuta ka sina midagi minu kallal näägeldes..

*naeran*

oeh. kas sa oled natuke kohtlane või ainult näitad end sellisena?
paistab et naerad vale asja üle. pole minu asi sulle kohta kätte näidata. ma usun et sa koged seda niigi pea iga päev. sinu suhtumine topicutesse (mis sulle isegi ei meeldi!) ja siinsetesse inimestesse jätab kahjuks soovida.

ole nii kena ja teine kord, kui sa leiad, et sul on tuju kedagi põrgusse saata, see seda omaette, mitte siin. suudad sa seda?

Tsitaat
kui ma sulle närvidele käin, siis olen oma eesmärgi hetkel ju saavutanud

kui sa arvad, et sinu eesmärk foorumis olemiseks on inimestele närvidele käia, siis oled tõenäoliselt valesse kohta sattunud. see ei peaks siin olema koht, kus sel teemal võistelda.
sometimes life don't leave you alone

apelsin

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - erahgaerg@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #63 : 06. August, 2004, 17:17:03 »
ohh.
mis siin mingi vaidlus/võistlus käib v?
äge.
100 krooni tytarlaps_mustas peale.
 8)

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #64 : 06. August, 2004, 17:35:45 »
maf: subjektiivsus on tore asi küll ja kõige vähem sallin ma seisukohti, kui isiklik seisukoht puudub. Aga samas tekib siin mingi segadus sisse. Lühis koodis - nimelt, et kui mingi kindla subjekti arusaam ongi selline, et teen midagi, kui seda ka mu ümber tehakse, siis kas see mitte pole ka subjektiivsus. Tema, küll ehk minu või sinu arvates küündimatu, subjektiivsus

Ma tean et saan selle pakkumise eest vastu perset, aga kurat, think about it, kust lõpeb inimese puhul tema arvamus ja hakkab teiste. Nii hea vend ma ka ei ole, et sellest läbi näha. Seetõttu ma pakungi, et lihtsam on põrgusse saata kogu kupatus ja kõik (näe, ma mõistan sind, maf ;)) ja rõhutada sellega oma arvamuse personaalsust, aga kui nüüd see, kes põrgu saadeti tunneb end jah just end mitte oma sõpru puudutatuna ja miskit vastu ütleb, siis ei saa selle peale pahane olla.

Subjektiivsuse võlud :P
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #65 : 07. August, 2004, 02:03:55 »
Tsitaat: "apelsin"
ohh.
mis siin mingi vaidlus/võistlus käib v?
äge.
100 krooni tytarlaps_mustas peale.
 8)

Mina raha pilduma ei hakka, aga mafi'i avaldus "ja üldse - see teema ammendas end juba pool aastat tagasi.. minge põrgu kõik oma lobaga.." oli kohatu. Tema järgnevatest sõnavõttudest ei ole aga mõtet rääkidagi. Kriitikat nõmeda lahmimise aadressil ei maksa käsitleda kui rünnakut sõnavabaduse vastu.

Joomise teema ise on äärmiselt tõsine ja Eestis elab liigagi palju inimesi, kes sellele küsimusele hoolikalt vastust otsima peaksid. Iseenda ja oma lähedaste pärast.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #66 : 07. August, 2004, 03:41:28 »
apelsin on võitnud 100 krooni.
mitte seepärast, et mul midagi öelda poleks.
aga hetkel tundub tiba targem olla vait.

astun kõrvale. ja lasen end edasi materdada.

selleks on tööpäevad liiga väsitavad, et siin edasi jaurata.

apelsin

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #67 : 07. August, 2004, 15:47:17 »
Tsitaat: "leeviland"
Joomise teema ise on äärmiselt tõsine ja Eestis elab liigagi palju inimesi, kes sellele küsimusele hoolikalt vastust otsima peaksid. Iseenda ja oma lähedaste pärast.

inimesed arvavad et nad on tugevad. aga tihtipeale ei olda päris elus nii võimelised sellele vastu olla, kui ehk arvatakse ja tahetakse. ja tõesti, inimesed võiksid rohkem mõelda ka teiste peale.kui mitte aidata end enese pärast, siis miks mitte oma lähedaste pärast.

apelsin on võitnud 100 krooni.
mitte seepärast, et mul midagi öelda poleks.
aga hetkel tundub tiba targem olla vait.

astun kõrvale. ja lasen end edasi materdada.

selleks on tööpäevad liiga väsitavad, et siin edasi jaurata.

keegi ei materda mitte kedagi kui sa ise selleks põhjust pole andnud.
.
a tõesti..see teema on end ammendanud.
rohkem ei käsitle seda.

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #68 : 07. August, 2004, 16:49:16 »
Joomisest: Põhjuse leiab alati, raha joomise tarvis ehk harvem... Alternatiivi liig sageli isegi ei otsita mitte. Kurb.

Selle teema ammendumist ei ole küll pikka aega ette näha.

apelsin

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #69 : 08. August, 2004, 01:25:48 »

:lol:  :lol:  :lol:

Lennart

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #70 : 08. August, 2004, 01:54:35 »

Kusjuures minu arvates ei ole selle teema mitteammendumise põhjus sugugi mitte nii naerdaväärt, kui sa apelsin mõista andsid ehk siis selle teema mitteammendumine ei ole mitte naljakas.

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
miks me joome
« Vastus #71 : 08. August, 2004, 02:15:44 »

kas ikka tõesti või? mis planeedil sina elad. noh. oleneb ka muidugi mida põhjuseks lugeda, aga kui selleks on lihtsalt kasvõi olemasolu, siiis andke aga minna.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #72 : 08. August, 2004, 05:30:29 »
Tsitaat: "misfit creep"

kas ikka tõesti või? mis planeedil sina elad. noh. oleneb ka muidugi mida põhjuseks lugeda, aga kui selleks on lihtsalt kasvõi olemasolu, siiis andke aga minna.

tänan, misfit.
ja mitte ainult selle kommentaari eest siin.
:D sa tead, millest ma räägin.

kirjutaksin pika ümber nurga jutu, kui ma liiiiiiiiiiga ebakaine poleks.

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #73 : 08. August, 2004, 12:02:46 »
Tsitaat: "Lennart"

Kusjuures minu arvates ei ole selle teema mitteammendumise põhjus sugugi mitte nii naerdaväärt, kui sa apelsin mõista andsid ehk siis selle teema mitteammendumine ei ole mitte naljakas.

Jah, naljakat ei ole siin tõesti midagi.

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #74 : 08. August, 2004, 12:12:49 »
Tsitaat: "misfit creep"

tänan, misfit.
ja mitte ainult selle kommentaari eest siin.
:D sa tead, millest ma räägin.

kirjutaksin pika ümber nurga jutu, kui ma liiiiiiiiiiga ebakaine poleks.

misfit creep'ile: Mulle on jäänud sinust mulje, et oled tark inimene, usun, et oled kuulnud ka põhjuse ja tagajärje seadusest.

maf'ile: See, et summa ei olene liidetavate järjekorrast kehtib matemaatikas, aga elu on pigem keemia kui matemaatika... Ehk siis, enne kirjuta ja seejärel joo, mitte vastupidi.