Autor Teema: Albumid, mis igavesed Sinu jaoks...  (Loetud 31305 korda)

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Albumid, mis igavesed Sinu jaoks...
« Vastus #15 : 25. Aprill, 2004, 01:17:51 »
Tsitaat: "jack"
Tsitaat: "Kurvits"
Ma leian, et see on yks kole vahva kollektiivne meetod ennast iseendast suuremana tunda.

Ma leian, et ilma selle (sulaselge) lisatähenduseta oleks see teema mõttetu, õõnes ning ei pakuks mulle absoluutselt mitte mingit tegelikku huvi. Ühe veidra, nihestatud ja vähegi tähendusliku versiooni kohaselt pole asi tõepoolest mitte niivõrd selles, millised bändid kellelegi meeldivad, vaid selles, kuidas ma kujutan endale ette seda, mismoodi teised mu nimekirja loevad ja seeläbi mu eneseteadlikkust rikastavad. Ning isegi kui - ja peaaegu kindlasti - nad seda tegelikult ei tee, ei takista see mind kujutlemast. «Oo jaa - mul on stiilne nimekiri. Selle lakooniline piiritletus ja absoluutne, veatu viimistletus määratleb minu foorumi-identiteeti ja kinnistab seda, kes ma siin alati olen olnud

Minuarvates (ehkki informatiivne funktsioon paistab olevat teema põhiline) on normaalne asjade juures (inimlikke) lisatähendusi tabada

100% line tõde. samas on see ju nii ilmne ja tavaline asi, et on kummaline et kurvitsa sugune inimene selle üldse välja toob. samahästi võiks kedagi süüdistada ilusate riiete kandmises, kuna see moonutab tema tegelikku olemust. kõik te kes te olete endale siia avatari valinud valisite olemasoleva kindlasti sellepärast, et see on väga lahe ja no minu oma ju tõesti on!

sellepärast me neid teemasid teemegi.

ja kõik te kes te veel aru ei saa miks neid teemasid tehakse ja tundmatuid bände nimekirjadesse reastatakse siis kodutööks neljas peatükk õpikust "so you wanna be a indie rock expert"
http://www.soyouwanna.com/site/syws/indierock/indierock.html

minu kallid

zoot woman "living in a magazine"
stereolab "switched on to stereolab"
ladytron "light and magic"
flaming lips "yoshimi battles the pink robots"
i am kloot "natural history"
smiths "louder than bombs"
dandy warhols "13 tales of urban bohemia"
marcy playground "marcy playground"
new order "get ready"

on plaadid mida ma erinevatel põhjustel hetkel plaadimasinast välja ei saa, kui me aga räägiksime plaatidest mis on enim mõju avaldanud ja olulisemad minu elus, räägiksime me hoopis teistest plaatidest
We.Have.Never.Been.Modern

Artur

• Külaline
« Vastus #16 : 25. Aprill, 2004, 01:28:05 »
Mulle pakkus lihtsalt huvi, mis muusikat siin kirjutavad inimesed kuulavad. Enda arust olen ma enda vähem tuntud lemmikuid ka tutvustada üritanud. Mis kuradi enesenäitamine? Ma ei tea, võib-olla olen ma lihtsalt selline idealist, kes tahab, et kõigil oleks hea (st. kõik kuulaks muusikat, mis ka mulle meeldib)!

Ma ei tea, kas on igal pool vaja mingisugust kuulsust taga ajada!
Aga seda 10 albumi asja ei oska küll hetkel öelda :)

Artur

• Külaline
« Vastus #17 : 25. Aprill, 2004, 01:31:35 »
Ahjaa, teeme üldse nii, et kõik elame ainult oma muusika maailmas, teistele ei jaga. Ja kõige uue vastu oleme fucking totaalselt ükskõiksed!
Mina armastan muusikat väga ning tahan oma elu jooksul kuulata nii palju (head) muusikat, kui vähegi võimalik.

Ärme siin foorumis üldse muusikast räägi, muidu on äkki ENESENÄITAMINE.

maf

• Külaline
« Vastus #18 : 25. Aprill, 2004, 01:39:48 »
Tsitaat: "Artur"

what the fuck?
puusse.. otse puusse, mees!

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #19 : 25. Aprill, 2004, 02:24:55 »
Kurvitzs, sulle tugrik või isegi kaks kõige rumalama postituse eest üldse.. mul pohh kas sa tegid seda nalja, naeru, vingu, viha pärast... Need on plaadid mida ma ei pane kõrvadest kaugele ja kui sa tõesti ei leidnud sealt palju tuttavaid, siis it's not my bloody fault.

See siin ei olegi selleks. See on egoistlik ettevõtmine, et vaadata, mida teised kuulavad ja proovida seeläbi ise ka midagi uut, mida kuulnud pole. Ainult sina, selle foorumi drama queen suudad sedasi iseendale pähe sittuda :P

you made my night a wet one, thank you indeed
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
« Vastus #20 : 25. Aprill, 2004, 13:18:05 »
fuck. people. that's just so shallow. so fucking shallow. aga jah, võib-olla olen tõesti mina ise oma naiivsuse juures nii lihtsameelne ja arvan, et muusika on kõike muud kui näitamaks kui tegija sa oled. kui oled wannabe ei saa sa iial teha head muusikat.

võin kasvõi vanduda, et nimekirja tegemisel ei kaalunud ma kordagi kuidas see teistele võiks peale minna. ma leian, et see oleks nõme ja alandav. ma ei saa nii lihtsalt panna pulpi - different classi - mis tähendab mulle kaugelt rohkem, kui lihtsalt üht väga head albumit - kõrvuti nomaeitea catherine wheeli "chromega" (mis samuti on kõva album) lihtsalt sellepärast, näidata, et ma tean järjekordset head shoegaze bändi, millest teil arvatavasti aimugi ei ole. cw pole mulle iialgi samasugust mõju avaldanud, kui pulp ja ma ei saa ennast enda silmis täis teha sellepärast, et teie jaoks lahedam välja näha. mitte muusikat ära kasutades.

ma ei kuula muusikat, sellepärast ei teistele või endale meeldida. ma kuulan seda sellepärast, et mulle meeldib see. jah. võin vast isegi öelda, et armastan muusikat - see moodustab väga suure osa minu elust - ja harva juhtub, et ma niisama selliseid sõnu õhku loobin. põhjus miks ma kõigile pidevalt midagi soovitan, ei seisne selles, et näidata oma teadmist, kui palju häid bände olemas on, millest keegi midagi ei tea; vaid selles, et ka nemad hakkasid neid kuulama. ja kui hakkavad, ja see neile hakkab meeldima, siis jah ma tunnen headmeelt. headmeelt sellepärast, et olen talle andud midagi, mida ka tema võib armastada ja nautida.

ja miks ma üritan seda kõike teile nii hüsteeriliselt selgeks teha? because music matters to me. ja mulle ei meeldi kui seda koheldakse kui riideid või makeupi või midaiganes, mida me kõik ära kasutame, et varjata mis me tegelikult oleme. music deserves better than that. ja miks ma räägin vaheldumisi eesti ja inglise keeles? because i'm so pissed off right now. andke andeks, aga tõesti.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #21 : 25. Aprill, 2004, 13:21:46 »
p. s. mis muusikalistesse edetabelitesse ja nimekirjadesse puutub, siis soovitan vaadata või lugeda "high fidelity't". raamatu autor nick hornby. ja ma soovitan seda kah kõigile. kui ei usu küsige mu tuttavate käest.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
« Vastus #22 : 25. Aprill, 2004, 13:44:08 »
Tsitaat: "misfit creep"
fuck. people. that's just so shallow. so fucking shallow. aga jah, võib-olla olen tõesti mina ise oma naiivsuse juures nii lihtsameelne ja arvan, et muusika on kõike muud kui näitamaks kui tegija sa oled. kui oled wannabe ei saa sa iial teha head muusikat.

võin kasvõi vanduda, et nimekirja tegemisel ei kaalunud ma kordagi kuidas see teistele võiks peale minna. ma leian, et see oleks nõme ja alandav. ma ei saa nii lihtsalt panna pulpi - different classi - mis tähendab mulle kaugelt rohkem, kui lihtsalt üht väga head albumit - kõrvuti nomaeitea catherine wheeli "chromega" (mis samuti on kõva album) lihtsalt sellepärast, näidata, et ma tean järjekordset head shoegaze bändi, millest teil arvatavasti aimugi ei ole. cw pole mulle iialgi samasugust mõju avaldanud, kui pulp ja ma ei saa ennast enda silmis täis teha sellepärast, et teie jaoks lahedam välja näha. mitte muusikat ära kasutades.

Kuule, laseks õige seda va lipsusõlme veidi lõdvemaks. Keegi pole kedagi millegis syydistanud. Jack juba kaheksa posti tagasi tegi selgeks, milles asi oli.  

Tsitaat: "francis"
Kurvitzs, sulle tugrik või isegi kaks kõige rumalama postituse eest üldse.. mul pohh kas sa tegid seda nalja, naeru, vingu, viha pärast... Need on plaadid mida ma ei pane kõrvadest kaugele ja kui sa tõesti ei leidnud sealt palju tuttavaid, siis it's not my bloody fault.

Ma soovitan sul nende kuivavõitu sõnavõttude asemel foorumirahvast lõbustada näiteks nende "kole vaimukate" postritega, mis foorumite jaoks tehtud on. Tead kyll - "Here is the room of the peaople who care" ja tyhi tuba või Forest Gump kirjaga "Are you stupid or something?". Ma mõtlen seda täiesti tõsiselt muuseas. Ole meelelahutuslikum oma avaldustes. Neid on nii palju... Vyrtsita neid!

Tsitaat: "Artur"
Ahjaa, teeme üldse nii, et kõik elame ainult oma muusika maailmas, teistele ei jaga. Ja kõige uue vastu oleme fucking totaalselt ükskõiksed!
Mina armastan muusikat väga ning tahan oma elu jooksul kuulata nii palju (head) muusikat, kui vähegi võimalik.

Keegi ei ole su teemat kritiseerinud. Jumalast normaalne teema on. Ja muusikast on alati tore rääkida, kuigi jah, enesenäitamine on ta kyll kuna muusikaline maitse on yks nö. "mõtleva inimese" (hirmus yleolev termin - vabandust siilisoenguga poiss) põhilisi eneseteadvuse atribuute.

Nagu ma juba rääkisin.

Tsitaat: "andres"
ja kõik te kes te veel aru ei saa miks neid teemasid tehakse ja tundmatuid bände nimekirjadesse reastatakse siis kodutööks neljas peatükk õpikust "so you wanna be a indie rock expert"

Hirmuäratav.

Ja kuna praegune õhkkond meenutab valget poissi "I hate niggers" kirjaga Harlemis siis lisan igaks juhuks, et heas mõttes hirmuäratav.
Et siis nagu selles mõttes, et tegelikult ei ole hirmuäratav - kummaline on.
Et nagu päriselt ka ma töötan yhes trykikoja kõndiva reklaamima, mille nimi on "I hate niggers print" jne.

Jumala eest. Võtke rahulikumalt.

Tsitaat: "maf"

suede- singles

Sul on selline asi olemas või? Mis need (uued) boonusolood olid, kui sa satud teadma. Attitude mingi selliga koos, eksju... Aga veel midagi? Mind ilgelt kummitab yks eriskummaline Suede`i uue käigu lugu "Love the Way You Love Me Baby" oli vist nimi (! päriselt ka!) ja väga tore oleks teada, kust kurat see pärit on... Äkki on mingi "New Morningu" singli B-pool?
The Scene is Dead.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #23 : 25. Aprill, 2004, 14:41:13 »
Kuule, laseks õige seda va lipsusõlme veidi lõdvemaks. Keegi pole kedagi millegis syydistanud.

oh neid minu kapriise. miks mulle tundub siis, et on. ja nimelt poosetamises, ennast nende bändilistide kaudu suuremaks puhumises. ma ei vaidle vastu, et i like to show off and look cool, samapalju nagu igale teiselegi. AGA - ja see on väga tähtis "aga" - ma ei ürita mitte mingil juhul näidata läbi nende bändide oma lõputuid teadmisi, sest neid mul ei ole. pigem vastupidi oma lemmikbändide biograafiatest tean väga vähe, hea kui liikmete nimegi tean. ma ei tunne uhkust sellepärast, et mul on "nii hea nimekiri" vaid sellepärast, et mul on need albumid olemas olnud.
kutsu mind või valetajaks, aga ma ei otsi uusi bände välja sellepärast, et mu järgmine stiilne, piiritletud, veatu list saaks pikem. nagu Artur, tahan ka mina elu jooksul kuulata võimalikult palju head muusikat.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
« Vastus #24 : 25. Aprill, 2004, 14:52:04 »
Kuule, laseks õige seda va lipsusõlme veidi lõdvemaks. Keegi pole kedagi millegis syydistanud.

oh neid minu kapriise. miks mulle tundub siis, et on. ja nimelt poosetamises, ennast nende bändilistide kaudu suuremaks puhumises. ma ei vaidle vastu, et i like to show off and look cool, samapalju nagu igale teiselegi. AGA - ja see on väga tähtis "aga" - ma ei ürita mitte mingil juhul näidata läbi nende bändide oma lõputuid teadmisi, sest neid mul ei ole. pigem vastupidi oma lemmikbändide biograafiatest tean väga vähe, hea kui liikmete nimegi tean. ma ei tunne uhkust sellepärast, et mul on "nii hea nimekiri" vaid sellepärast, et mul on need albumid olemas olnud.
kutsu mind või valetajaks, aga ma ei otsi uusi bände välja sellepärast, et mu järgmine stiilne, piiritletud, veatu list saaks pikem. nagu Artur, tahan ka mina elu jooksul kuulata võimalikult palju head muusikat.

Et siis
poosetamine: guilty
cockrockmusicspetialism: not guilty

Point gotten. Pardon. Let`s move on.
The Scene is Dead.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #25 : 25. Aprill, 2004, 14:56:54 »
huvitav kas peaga vastu seina joosta oleks progressiivsem?

jack

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
« Vastus #26 : 25. Aprill, 2004, 15:00:44 »
ja the notwisti kohta - yay!  :D

kuulasin nüüd ka paar varasemat asja läbi (shrink, nook) ja tundub, et mehed on ajapikku märgatavalt paremaks läinud. (tore, kui aeg-ajalt jälle mõne sellise bändi leiab.) nook ei meeldinud üldse, shrink oli juba parem, neon golden kõige parem. harva näeb, kui keegi nii pretensioonitult oma asja ajab...
small blue absence

Artur

• Külaline
« Vastus #27 : 25. Aprill, 2004, 15:01:17 »
nüüd ma mõtlen, et ei tea.

maf

• Külaline
« Vastus #28 : 25. Aprill, 2004, 16:52:59 »
:lol:  :lol:  :lol:
mille kuradi pärast õnnestub mul alati kaua magada siis, kui inimesed otsustavad karvupidi kokku minna. ma jään alati (jah, a-la-ti) korralikust äktšõnist ilma..
attitude vs attitude.

Tsitaat: "maf"

suede- singles

Sul on selline asi olemas või? Mis need (uued) boonusolood olid, kui sa satud teadma. Attitude mingi selliga koos, eksju... Aga veel midagi? Mind ilgelt kummitab yks eriskummaline Suede`i uue käigu lugu "Love the Way You Love Me Baby" oli vist nimi (! päriselt ka!) ja väga tore oleks teada, kust kurat see pärit on... Äkki on mingi "New Morningu" singli B-pool?

suede- singles
http://uk.sonymusic.co.uk/suede/music/release.php?item=40
ja see lugu, mis sind kummitab (ka mind.. juba paar nädalat. süüdi on kevad, enesehinnangu lakketõus ja punane küünelakk) on samuti pärit sellelt samalt albumilt.

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
« Vastus #29 : 25. Aprill, 2004, 17:54:21 »
Tsitaat: "andres"

Mul oli teksti lugedes tunne, nagu loeks Mr. Burns Springfieldist
mulle seda kõva häälega ette.