Autor Teema: Esmakohtumised teiste foorumlastega  (Loetud 29564 korda)

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Esmakohtumised teiste foorumlastega
« : 30. September, 2004, 18:36:14 »
Carolina - juba enne selle foorumi teket. Oli mingi Mättapunk kunagi hästi ammu. Mina olin omajagu purjus. Korraga tuli mingi tüdruk juttu rääkima. Arvasin teda teadvat ja rääksin kah midagi. Vahetasime meiliaadresse. Hiljem, sain vist mingi kirja. Selgus, et polnudki see, kelleks ma pidasin. Üks teine oli.

ANdrus - Korraldasime Shypega 'Oodates Metamorfoosi' esimest jagu. Töötasin mingis jubedas plaadi -ja raamatupoes, kus ostjaid kunagi ei olnud. Tööajal punkjutukas molutades küsis üks tüüp, et kas sul konsa flaiereid on? Ütlesin, et on. Tüüp tuli flaieritele järgi. ANdrus noh.

Francis - Teenage Kicks mullu talvel. Olin pohmas ja väsinud. Istusin aknalaual ja minust paari meetri kaugusel rääkis Carolina mingi tüübiga juttu. Läbi taustamüra jõudsid minunui tema sõnad, et see ongi martramones. Hiljem võtsime kambaga takso. Taksot oodates teatas too tüüp ehk siis Francis, et tema ettekujutuses oli martramones pikka kasvu. Nagu Joey Ramone.

Leeviland - läksime ANdrusega Kraali Pelle Miljoona kontserdile. Korraga ilmubk usagilt välja üks keskmisest veidi rohkem purjus tüüp, kes hakkab ANdrusega maailma asju arutama. Ja eks siis ANdrus tutvustaski, et näe - see on martramones ja see on Leeviland.

Lennart - Olin esimest päeva tööl ja küsisin kantseleist töövihikuid. Korraga ilmub väljam ingi tüüp, teretab ja küsib, et mis ma siin teen? Praktikal? Ei, töötan. Ok. Aga ilmselt polnud see esimene kohtumine.

Freak Of Nature - istusin Levikas ja tellisin Tambetilt teed. Enne kui järgnes vägivallapuhang, otsustasin ploomimahla kasuks. Korraga astus leti äärde keegi Vennaskonna särgiga tüdruk ja vahtis pikalt suhteliselt puust näoga mulle otsa. Järgmisel päeval kõndis sama tüdruk sama särgiga tööjuures vastu. Hiljem tunnistas ta siin foorumis üles, kes ta selline on.

Artur - ilmus välja SPST esimesel kontserdil. ANdrus tutvustas.

Rohkem ei viitsi ma preaegu kirjutada. Aga eks ta nii on läinud...  Ja kuidas teiega lood on?
the future is unwritten

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
« Vastus #1 : 30. September, 2004, 19:41:33 »
mina olen pime
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

skroman

• Kasutaja
    • MSN Messenger - kalevipoeg2004@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #2 : 30. September, 2004, 19:46:46 »
no palju õnne sel juhul 8)
jääb mulle mu pime viha

vassikati

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - Vassikati@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #3 : 30. September, 2004, 21:29:47 »
Mina tean mõndasid, kes siin käivad, aga nemad mind ei tea  :D
Kuidagi nii on läinud ja ei kurda. Mis siis ikka. :)
Pealegi pole ma siin piisavalt aktiivne, selles vist konks ongi.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #4 : 30. September, 2004, 22:39:09 »
:D

Ei viitsi kirjutada - osadele olen osadest rääkinud, need siis teavad. Ülejäänd las olla. Juhtus ja juhtub veel edaspidigi.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Koit

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
« Vastus #5 : 01. Oktoober, 2004, 01:31:02 »
tean leevilandi kõikse paremini, vähem francest, martramonesi ja andrust...

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #6 : 01. Oktoober, 2004, 18:55:44 »
Ma kujutan mingeid inimesi peas ette. Aga see vist ei ole see. Pole kedagi näinud keda ma teaks olevat siin foorumis. Võibolla olen, aga lihtsalt ei tea. Kah võimalus.

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #7 : 01. Oktoober, 2004, 20:24:47 »
martramones - mind oled kah näind .. a seda sa vist eidea :P

(juhtub ;) )
sometimes life don't leave you alone

Carolina

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #8 : 02. Oktoober, 2004, 02:50:33 »
Martramones - nagu Mart eelnevalt kirjeldas. Mina arvasin ka, et ta on keegi teine.

Francis - ra'a'kisin msn-is juttu, kuna moned ta luuletused tundusid huvitavad; na'gin esimest korda Tartus Urban Turbani yritusel vist eelmine aasta, kus ma juhtusin osavotja olema.

Aule - tegime ba'ndiga umbes poolteist aastat tagasi yhe loo andrese sonadele ja sonade kasutamise loa kysimisel mailisin esimest korda. siiani.

ANdrus - juuste ja'rgi tunneb a'ra alati!

Kurvits - na'gin esimest korda violetses sametylikonnas ja motlesin et Stiilne tyyp.

Monda aiman veel, aga ei tea.

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
« Vastus #9 : 02. Oktoober, 2004, 05:39:33 »
ANdrus - Umm. Sai minult Kosmikute konsa flaierid. Ning hiljem ka kokku saanud läbi Mystique. Viimane kord oli siis Bikerfest Põltsamaal.

seltsimees - Oh, igati lahe sell. irl ei olnud nii nilbe, kui IRC's, kuid kohati oli ka. :p

roosi - Aitäh peavarju eest!:D

tytarlaps mustas - oh teda võib igal pool kohata, Bikerfestil ja järgmine päev nägin teda ka Tartus. Igati kena ja tore neiu.

girl from mars - jah, ta on ühe näitleja nägu, kuid mul ei tule praegu nimi meelde, kuid see selleks. Lahe oled. :]

Antud hetkel ei oska rohkem midagi öelda.
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

vassikati

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - Vassikati@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #10 : 03. Oktoober, 2004, 21:21:16 »
:idea:

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
« Vastus #11 : 04. Oktoober, 2004, 17:43:00 »
Carolina käis vist kolmandat-neljandat proovi kuulamas.
Tõnis sõitis lõputu klaverisoologa kõikidest lugudest yle, ennast ei hakka yldse kommenteerima. Kurismaa oli eelnevalt rääkinud, et "Tõesti tore tydruk" ja Homovee, et "Ma saaksid ta kätte, kui ma muidugi tahaksin" (Tegelkult Homovee muidugi ei "saanud kätte", kyll aga proovis).
Carolina ytles, et on hullemaidki bände kuulnud.

Martramonesest rääkisid kõik, et ta on jõle veider mees. Arks rääkis, et tegelikult on ta suht OK ja talle alati sympatiseeruvad inimesed, kelle kohta kõik suud laiutavad. Ei mäleta, kus ma Ramonest esimene kord kaks-kolm aastat tagasi nägin, kyll aga mäletan ennast mõtlemas "on ikka kyll veider tyyp - aga suht OK".
Lindistasime Ramonese kitarriga Linnahallis yhe loo. Kitarri peal oli kleepekas kirjaga "Hey-Ho Lets Go!". Alguses ma vihkasin seda häält, mida Elmu võim ja reverb koos Ramonese jäleda Hey-Ho-Lets-Go kitarriga kokku andis. Yleeile kuulasin yle ja avastasin, et tegelikult on räigelt ilus, igatsev, metalne saund.

Maf jõi koos Luiksi ja Arksiga... kohvi vist. Paar tundi pärast seda, kui me esimene kord normaalselt rääkisime sai kõik neljakesti yhe väikse diivani peale, risti-rästi lebotama jäädud, suitsud hambus. Mängis vist Suede. Nimetasime selle oleskeluvormi mõnitavalt indie-sceneiks ja avastasim, et kui tydruk ära läheb ja kolm poissi niimoodi yksteise kõrval lebotavad siis on tegemist homo-sceneiga.

Francis oli piisavalt hästi artikuleeritud, piisavalt närvilise ja ylbe kõnepruugiga (kysis Mafilt suht tigedalt "Sa ei räägi yldse või?"), et jätta adekvaatne mulje vastavalt oma foorumipersoonile.  Tema pärisnime järgi tuli meelde, et Lotman (Jyri F.) vist midagi kunagi rääkis, teatud positiivsetes toonides, samast isikust.

Rohkem ei viitsi loetleda.
The Scene is Dead.

Artur

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - artuuuro@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #12 : 04. Oktoober, 2004, 18:50:30 »
tytarlaps mustas - millegipärast säras ta minu kujutlustes kui mustade huulte ja juustega metalbeibe, kes yritab samaaegselt seksikat, aga piisavalt ylbet ja mina-ei-ole-mainstream muljet jätta. õnneks oli tegemist lihtsalt kena tytarlapsega, kellega sai ykskord luminali kontserdile mindud, alkoholianalyysiga tegeldud ja meeldivalt aega veedetud.

roosi - jällegi Luminal. roosi oli see haldjas, kes loovutas flaieri ning aitas mul oma olematut raha kokku hoida. ma käisin yleeile roosi pool, jõin ära tema apelsinimahla, kirusin eesti muusikat, lasin talle head muusikat ja seletasin, et eestis ei tehta head muusikat. ja sõin hautatud sealiha.

seltsimees - yldiselt selline kuju, kelle puhul oli enne teada, et ta armastab punkida. juua, noh. saime kunagi tartu kaubamaja ees kokku, kui toimetasin talle plaadi. plaadi kaanel ilutses "Grazhdanskaja Oborona." punkrocki oleme edaspidigi teinud - kes rohkem, kes vähem..

Heidi - Heidi oli selline tydruk, kes pidas mind (yllatus-yllatus) jällegi Luminalil mingiks välismaa turistiks, kes on pärit kuskilt pärapõrgust. seletasin talle, et ei, et välismaa turist ma kohe kindlasti ei ole, pärast jõime kõik Krooksus. mina jõin teed. Heidi ka.

Andrus - andrus, tavapärane anarhistipilk näos, ilmus sadamateatrisse, kallistas tytarlast mustas, teretas - ja siis me läksime muusikat kuulama.

girl from mars - ma ei vahetanud temaga esmakohtumisel vist sõnagi, kahjuks. aga pärast oleme see-eest rääkinud palju, ysnagi palju.

sõbranna - puiestee esimesel kontserdil astub minu juurde yks noor naisterahvas ja ytleb "tere artur". seepeale teatab ta, et on see jutuka minni-hiir. yldiselt oli mul väga hea meel kohtuda ning olin meelitatud oma kuulsusest.

Lennart - lennartit olin ma juba yhe korra varem kohanud, kuna teatavasti on tegemist noore tipptäkkajakirjanikuga. kunagi olin ma ka väheke ja siirdusime yhe kolmanda synnipäevale. a yldiselt jõime me pärast õlut ning kylmetasime linnas kolm tundi, kuna ei olnud sittagi teha.

francis - vist oli Vennaskond Tartus. inimesi oli palju. mäletan, et yritasin talle selgeks teha, et punk ei saagi korralik olla ning et ei talu sel teemal liigset esteeditsemist. et punki ei saagi korralikult mängida. et muidu ei oleks see enam punk, noh. mõnest oma seisukohast olen ma praeguseks juba loobunud.

freak of nature

• Kasutaja
    • MSN Messenger - kurjemkurjam@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #13 : 04. Oktoober, 2004, 20:24:07 »
bleh. pikalt ei suuda.

martramones, muide, me oleme tegelikult varemgi kohtunud. terekoolil näiteks. sind oli seal võimatu märgata kuna kinnas enamvähem hõiskas, "vaadake, mart!" ja vehkis kätega sinu suunas.

leevilandi ja arturit olen jubekaugelt näinud intsikurmu kontserdil.

andrust nägin ss "surmsaksaokupantidele" õhtulehe kontserdil 18. august. aga tema mind ei tea, juhhei.

triibu, lennart, wendy's outside, kirves, tisko- nemad on mingid sellised marakratid, keda on pidevalt nähtud. koolikaaslased. kirves, tisko ja triibu nüüd küll sellest aastast juba endised.

jumal. neljas juuni, kahe tuhande neljas issanda aasta. tammsaare park. see oli üks kuradima meeldejääv kohtumine. minu jaoks on jumal alati olnud selline hästi askeetlik ja kõhn pikka kasvu ja hallikate juustega. ettekujutuses. aga kurat, tuli üks mees nagu kapp, lai naeratus näol ja õiendas et miskurat tammsaare vasak käsi, me istume ju pingil. jumal on üks väärt seltsiline, inimesed! ja muide. sa oled mulle haaknõela võlgu ja ma toon su raamatu tagasi. ma suutsin selle sprotisildi ka ära kaotada.

misfitiga ma oleks kunagi peaaegu kohtunud, pidime ühele filmiseansile sattuma. aga mina jäin hiljaks ja seda filmi vaatama ei jõudnudki. "shane mcgowan story" oli too. aga tänu mulle sai misfit teada et see seanss üldse on ja nägi vähemalt tema selle ära. hurraa.

m0nxi ma nägin hiljuti, ühel selle aasta kõige koledamal päeval minu jaoks. mängisime levikas kaarte. mina võitsin.

kurvitsast olen ma kuulnud mingeid lugusid, tänu millele on mul suhteliselt väärastunud ettekujutus temast, aga las see jäädagi nii.

ma unustasin kellegi ära. niiehknaa. ma ei tea.
every time i eat vegetables it makes me think of you.

Artur

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - artuuuro@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #14 : 04. Oktoober, 2004, 20:47:56 »
leevilandiga kohtusin ma esimest korda supilinnas. ta suitsetas ning seletas midagi Tsoist ja Jancisest. ma vist ei suitsetanud, kuulasin jutu ära ja seletasin siis natuke BG-st. siis ma seletasin veel midagi, aga ma ei mäleta.