Autor Teema: Esmakohtumised teiste foorumlastega  (Loetud 29925 korda)

maf

• Külaline
Esmakohtumised teiste foorumlastega
« Vastus #15 : 05. Oktoober, 2004, 03:05:30 »
Carolina käisime väiksena koos samas laulukooris. mõned aastad hiljem vahetasime numbreid ning hakkasime tihedamalt nägema.. meil oli tore. esmamulje oli mittemidagiütlev, järgmine esmamulje pärast seda vahepealset aega aga meeldiv. arukas ja khuul tüdruk, mõtlesin.

Kurvits esmakohtumine oli siiski veidi vähem kui kaks aastat enne roberti enda poolt mainitut.. detailidesse ei lasku.. aga tema nimi oli alati äärmiselt halva varjundiga.
aga siis, kui me tõepoolest esimest korda normaalses keskkonnas, normaalsetel tingimustel rääkida saime oli kõik ütlemata meeldiv. ja indie-scene'ist sai tõepoolest varsti homo-scene. ma siiamaani naeran kõrvaltoast kuuldud röögatust "kurat, gay-scene" ja selle peale tekkinud rabelemist.

veelmaa esmakohtumine kurvitsaga umbes samal ajal. meeldivam, kuid siiski frustreeriv.
pärast UMi plaadiesitlust aga, olles esimest korda paar enam-vähem sõbralikku sõna vahetanud, jättis endast hea mulje. terava keele, tubli sarkasmiannusega ja meeldiva olekuga noormees.

misfit creep käis mul pärast paari sõbraliku sõna vahetamist interneti vahendusel tööl külas. mingi absurdne pühapäev. endassetõmbunud, kõike jälgiv, äärmiselt tähelepanelik ja kuidagi abitult armas noormees. kitarr seljas, õlleklaas käes. igatahes, tubli esmamulje.

francis ma ehmatasin, kui ta mulle äärmiselt teraval toonil roberti poolt juba manitud lause ütles.. ja ma olin liiga omades mõtetes, et tol hetkel üldse midagi peale "ma olengi selline" vastata.. ja järgmisel hetkel oma pead mõttes vastu lauda taguda, sest see ei olnud ju mingi vastus..
ta on terav, sarkastiline ning tiba kohatult (?) ülbe.. aga ikkagi meeldiv, kuigi seda ta vast minu suust uskuda ei tahaks.

kindlasti unustasin kellegi.. andestust sel juhul.

Piia

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #16 : 05. Oktoober, 2004, 11:18:22 »
Ei noh, mina ei tea kedagi.

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #17 : 05. Oktoober, 2004, 11:51:41 »
hmm .. mõtleme natuke ....

Sõbranna - saime kokku enne SPST esimest kontserti ühes Tallinna pubis. Mingil imelikul põhjusel kingiti mulle eelpol mainitud inimese poolt huuleläige kuna olin kunagi lubanud tema soovil huuled ära värvida :D .. ise ma seda muidugi ei mäleta. Edasi on saanud temas tore kaaslane, kellega vahel ikka kokku saadud, juttu aetud ja ka südant puistatud

Artur - Nagu ta ise eelpool mainis, saime temaga kokku enne Luminali kontserti raeplatsis. ma ei olnud teda varem näinud, kuid mõlemapoolsel initsiatiivil sai koos kontserdile mindud. tegin vist isegi talle dzinni välja, kuna noormees väidetavalt õlut ei joonud. Jutu põhjal IRCus arvasin, et tegemist on omamoodi huvitava noore inimesega, ja seda ta ka on

Level - esimest korda nägin Bikerfestil. see oli selle aasta juulikuu algus. sellest hoolimata oli juba ammusest ajast üks lemmikuid. tore noormees. naljasoont jagub :)

Francis - esimene meenuv asi - kommipakk :) päevaks oli minu sünnipäev ja Vennaskond Sadamateatris .. asi sai alguse sellest, et ta oli ennast mu msn-i istutanud .. saadetud piltide järgi poleks ma teda ära tundnud, kuid kokku saime siiski ja istusime pärast mitmekesi veel Krooksus edasi. Igatahes aitäh, et aitasid talveõhtuid sisustada ;) kahju aind et sa enam seal ei ela :P

Roosi - tundub juba nii vana tuttav, et häbilugu tunnistada, et ei mäletagi enam päris täpselt kus esimest korda nägin. vist polnud see Luminali kontsert :P vist on liiga palju koos oldud... äärmiselt tore, tark ja nooruslik ;)
<edit>häbi läks üle - see oli ikkagi Luminal :P </edit>

Andrus - jällegi Luminali kontsert. SPST särgi järgi sai üles leitud. muidu oli räägitud juba ammusest ajast, niiet oli pigem nagu ammune tuttav. pole negatiivseid kogemusi - tore ja naljakas inimene :)

Leeviland - kohtusin temaga esimest korda raeplatsil Tartus. mispuhul - täpselt ei mäleta. igatahes oli ta ka seal :) esialgu ei osanud midagi arvta kuna ei tundnud teda siis pea üldse, kuid osutus huvitavaks tegelaseks. tore, et tutvusin

Heidi - taaskord Luminal. paraku nägin tookord vaid kaugelt peale kontserdi lõppu. edaspidi sai rohkem suheldud, kuid viimasel ajal jälle enam mitte ...

Lennart - SPST esimene kontsert. ta kartis mind siis vist tookord. hiljem küll väidetavalt minuga kaasasolnud "kurja motomeest", aga see teeb vist sama välja :P hiljem sai koos bioloogiat õpitud. tark poiss :)

Girl from Mars - peale Tartu SPST kontserti. läksime kõik Toomele veini jooma. Roosil oli eelmine päev sünnipäev olnud. vist tookord palju omavahel ei rääkinud ...

Martramones - eee .. Tartu kontsert. põgusalt. ei rääkinud. aga ma teadsin kes sa oled ;)
sometimes life don't leave you alone

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #18 : 05. Oktoober, 2004, 14:18:46 »
Kurvitz - no kurat võtaks, mitte ei mäleta. Kohe kuidagi ei mäleta. Aga ühel hetkel olin ma fakti ees, et mu tutvusringkonnas on ka selline tüüp olemas. Legendaarne.

Veelma - mingil hetkel ilmus ühel avalikul üritusel mu juurde tüüp, kes käis välja idee võtta Vormsi Festarile minekuks kahe bändi - LITS'i ja UM'i - peale tuuribuss. Buss jäi võtmata. Mingi aeg kirusime Viljandi folgil ühe punkbändi liidri personalipoliitikat.

Segeron - Ammu. Oli mingi punkkonsa, kus jõmmidega seisuks läks. Eks me siis rindemeestena vennastusimegi.

Jumal - Tal oli seoses tööga vaja Rawonesiga mingi lugu teha. Saatis meili, ja tuli proovi meist lugu tegema. Saimegi tuttavaks.
the future is unwritten

veelmaa

• Kasutaja
    • MSN Messenger - tonisveelmaa@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
no kuidas minagi kirjutamata jätan
« Vastus #19 : 05. Oktoober, 2004, 22:58:10 »
Kurvitz: muud ei mäleta aga aasta oli 1992. Reaalsed mälestused siiski alles ´98

Ramones: kindlasti mingi punkläbrakas/kontsert. Ramonesi enda poolt mainitud fakt on küll juhtunud aga siis olime juba varem kohtunud. (Vürtsikad kuulujutud jõudsid läbi ans. Migreeni minuni juba mõnda aega varem.)

maf: "oh neid noorusaegu"(meenus just, et polegi vabandand, :oops: andesta ............... )aga tõsiselt võttes, pärast UM kontserti ja kogu seda päeva, oli ääretult meeldiv tutvumine.  :D

tean, et ka vennas on siia ilmunud aga seda mis nime all ta tegutseb, tõesti ei tea.

misfit creep: texas, kohvitass, sigarett ja Käärt Kaljuvee

8)
Bleed like me...

jumal

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #20 : 05. Oktoober, 2004, 23:16:19 »
Tsitaat: "martramones"
Kurvitz - no kurat võtaks, mitte ei mäleta. Kohe kuidagi ei mäleta. Aga ühel hetkel olin ma fakti ees, et mu tutvusringkonnas on ka selline tüüp olemas. Legendaarne.

Veelma - mingil hetkel ilmus ühel avalikul üritusel mu juurde tüüp, kes käis välja idee võtta Vormsi Festarile minekuks kahe bändi - LITS'i ja UM'i - peale tuuribuss. Buss jäi võtmata. Mingi aeg kirusime Viljandi folgil ühe punkbändi liidri personalipoliitikat.

Segeron - Ammu. Oli mingi punkkonsa, kus jõmmidega seisuks läks. Eks me siis rindemeestena vennastusimegi.

Jumal - Tal oli seoses tööga vaja Rawonesiga mingi lugu teha. Saatis meili, ja tuli proovi meist lugu tegema. Saimegi tuttavaks.

ei, antud juhul tõesti mitte mina. kuid tore seegi.

maf

• Külaline
Re: no kuidas minagi kirjutamata jätan
« Vastus #21 : 05. Oktoober, 2004, 23:30:26 »
Tsitaat: "veelmaa"

maf: "oh neid noorusaegu"(meenus just, et polegi vabandand, :oops: andesta ............... )

see on ju liiiiga vana lugu.. aitab küll. (naeran)

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #22 : 06. Oktoober, 2004, 12:26:20 »
Tsitaat: "veelmaa"
Ramones: kindlasti mingi punkläbrakas/kontsert. Ramonesi enda poolt mainitud fakt on küll juhtunud aga siis olime juba varem kohtunud. (Vürtsikad kuulujutud jõudsid läbi ans. Migreeni minuni juba mõnda aega varem.)
 8)

Kui need kuulujutud tulid LJ vahendusel, võisid nad jah väga vürtsikad olla. Loodan, et sa oma keelt neid maitstes ei kõrvetanud...
the future is unwritten

Cedon

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
    • http://andres.nabakaru.com
    • E-post
« Vastus #23 : 07. Oktoober, 2004, 00:52:59 »
Njaa see foorum koosneb siis suurel määral tuttavatest :) Kahju, et  teist kedagi isiklikult ei tunne...

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #24 : 07. Oktoober, 2004, 11:55:10 »
Ei koosne tuttavatest. See, et oled kedagi kohanud või lõusta tead, ei tee veel neist mu tuttavat, vaid isikud, kelle nägu ja nick kokku lähevad.

Ise olen kohanud järgmisi:

Misfit Creep
Carolina
tytarlaps_mustas
Artur
ANdrus
blind
Kurvits
maf
Martramones
Koit
Roosi
Heidi
andres

Rohkem ei meenu, paari tean veel nägupidi, kuid kohand pole, aga needki , keda siin reastasin, pole kõik mu tuttavad. Aga mõned siiski ikkagi on. Need teadav seda isegi :)
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

cosmos

• Kasutaja
  • Hirvepargis Suvi 2006
    • MSN Messenger - cosmos666.@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #25 : 28. Oktoober, 2004, 17:55:58 »
Ma ei tea midagi ega tunne piisavalt palvikuliselt kedagi... veel.
 Tervitage keda te tundsite, kuid hiljem... jätke ta üksi( kui ta seda soovib).
Kui kaotada pole enam midagi

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #26 : 14. Detsember, 2004, 18:32:38 »
Sõbranna - SP kontserdil Kolumbuses. Meelde jääb hea.

Artur - Esimene foorumlane, keda kohata õnnestus. Rääkisime suvises Supilinnas muusikast(BG, Kino, Ljube, Alisa, Vennaskond, J.M.K.E., Metro Luminal, SP, jne) ja elust. Kena inimene, see Artur.

Lennart Möödunud pühapäeval siis Kuku kohviku ees kokkulepitult trehvasime. Käisime Nimetas ja Hellas Hundis. Viimases pakuti hubast miljööd ja maitsvaid suupisteid. Head jalgpalli pealekauba(Arsenal 2:2 Chelsea). Hea seltskond Lennarti näol loomulikult ka. Meeldiv kohtumine, mis võiks jätkuvalt kordamisele tulla.

Maf - Kui saaks midagi uuesti teha, siis vot selle esmakohtumise muudaks tõesti ära. Olin nii purjus ja nii katki tol päeval... Oh, häbi...

Casler

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - incoqnito@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #27 : 25. Veebruar, 2005, 23:40:57 »
mina aga mina pole kedagi kohanud...veel...
pstsss...

cosmos

• Kasutaja
  • Hirvepargis Suvi 2006
    • MSN Messenger - cosmos666.@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #28 : 05. Märts, 2005, 11:14:26 »
Ära karda, sa pole ainuke.. lootust on, et ehk jõuab veel? Kunagi, kui pole enam hilja, laabub kõik iseenesest.   :wink:
Kui kaotada pole enam midagi

Ponivald

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #29 : 06. Märts, 2005, 11:59:17 »
Toivo- kohtusime bensujaamas, põgus pilguvahetus

Leepra- nägin SP kontserdil lava ees, juurde ei läinud. Ei tea, kas tema mind ka nägi?

Vinnirokkar- helistas mulle ja naeris torusse, siis olime mõlemad vait u 10 minutit ja siis pani tema toru ära, vist

Leelo- eelmine aasta Võsul. Tõi mulle SP kleepeka, ütles tere. Rohkem pole näinud.