Autor Teema: Hoia ja keela  (Loetud 15666 korda)

t''t

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Hoia ja keela
« Vastus #30 : 08. November, 2004, 00:46:31 »
Tsitaat
Kujutage ette kui juhtme kokku oleks neil ajanud "Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head" video.

mul 'akkas praegast väljakannatamatult naljakas olla juba tühipaljast ettekujutamisest, kuidas oia-keelajatel kollektiivne kaabel visinal kokku jookseb...  :lol:

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Hoia ja keela
« Vastus #31 : 08. November, 2004, 13:46:12 »
Tsitaat: "Allan"
Eesti muusika (v.a. masside ja meedia poolt tunnustatud ansamblid) ei lähe sellistele inimestele peale, kuna on kinnistunud arusaam, et kõik mis eesti artistid ja ansamblid teevad on halb ja jama.

Eriti ehedalt jäi meelde koht sama saate reklaamist, kus Makarov ja Anti Kammiste (ANTI FUCKING SYNT JA ÕLU KAMMISTE!) rääkisid, et "pole sellel Eesti muusikal ka midagi viga" ja seejärel tõid näiteks, mille? Dagö muidugi! Oh seda muhedat Dagöt! Oleks vaid KÕIK Eesti bändid nii toredad, mõistetavad, meeldivad, sympaatsed ja tapvalt IGAVAD nagu Dägö!

Ei saa olema siin riigis kultuuriruumi, kuhu oleks võimalik ilma keisrilõiketa midagi synnitada niikaua, kuni mõru muigega eksisteerivad väljendid nagu "Eesti muusika" ja "Eesti kirjandus" ja "Eesti kino". Ei ole ettekujuteldav, et ärkamisajast on möödunud poolsada aastat ja ikka veel ei ole yks pisike riik yle saanud oma teismeliseea identiteediprobleemist. Ja niikaua kui see identiteediotsing jätkub on kõik, mis siin synnib enamal-vähemal määral sellest eestluse dilemmast mõjutatud. Ja ei, mitte yldse heas mõttes.

Ei jaksa enam kuulata "Eesti muusikat". Lihtsalt muusikat tahaks kuulata.  Tegemisest rääkimata.
The Scene is Dead.

tasuja

• Vähese jutuga
  • **
    • MSN Messenger - triin_tasuja@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://vaikivad-read.blogspot.com
    • E-post
Hoia ja keela
« Vastus #32 : 08. November, 2004, 23:33:39 »
well said  :D
words forbiden