Autor Teema: tere...  (Loetud 11126 korda)

kontiki

• Külaline
tere...
« Vastus #30 : 03. Detsember, 2004, 01:29:36 »
Tsitaat: "aule"
Kontiki, kas see eelmine peab sonett olema ? ;)

:P  :D

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
tere...
« Vastus #31 : 03. Detsember, 2004, 08:58:11 »
Kurvitz: See siin üks õelamaid? Näk-kää. Olen paaril viibinud veel peale selle ja see siin on küll tavaline.

Liverpool FC ametlik foorum, kus ma ka oma aega surnuks löön, vot seal on asi hull... kõik, kes midagi ikka siiralt rumalat ütleb, või ei pane tähele, et tema poolt üles seatud teema juba ammu on tühjaks diskuteeritud, valatakse suure solgiga üle... and rightfully so.

Foorumid saavad toimida ainult mingite kokkuleppeliste reeglite alusel... üks peaks olema see, et kui sulle kellegi poolt üles pandud asi ei meeldi, siis ütle aga välja... peaasi et sul on põhjendus olemas, miks.

Kui autorile ei meeldi negatiivsed vastused, siis why post at all? Siiani olen ma püüdnud ennast vähemalt ära põhjendada, ja kui ei ole ka seda teinud, siis ei pea vist põhjuseid ikkagi kaugelt otsima.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

maf

• Külaline
tere...
« Vastus #32 : 03. Detsember, 2004, 15:04:57 »
Tsitaat: "francis"
Kurvitz: See siin üks õelamaid? Näk-kää. Olen paaril viibinud veel peale selle ja see siin on küll tavaline.

Liverpool FC ametlik foorum, kus ma ka oma aega surnuks löön, vot seal on asi hull... kõik, kes midagi ikka siiralt rumalat ütleb, või ei pane tähele, et tema poolt üles seatud teema juba ammu on tühjaks diskuteeritud, valatakse suure solgiga üle... and rightfully so.

Foorumid saavad toimida ainult mingite kokkuleppeliste reeglite alusel... üks peaks olema see, et kui sulle kellegi poolt üles pandud asi ei meeldi, siis ütle aga välja... peaasi et sul on põhjendus olemas, miks.

Kui autorile ei meeldi negatiivsed vastused, siis why post at all? Siiani olen ma püüdnud ennast vähemalt ära põhjendada, ja kui ei ole ka seda teinud, siis ei pea vist põhjuseid ikkagi kaugelt otsima.

avastasin internetist foorumi, kus kõik administraatori
le mitte meeltmööda olevad kommentaarid kustutatakse.. või kasutaja eemaldatakse kasutajate nimekirjast.
tänu sellele on minust saanud täielik läbur.

Anonyymne

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
tere...
« Vastus #33 : 07. Detsember, 2004, 21:18:36 »
Leidke kuskilt vihje sellele, et mulle negatiivsed vastused EI meeldi. Oma arust proovisin vastupidist mõista anda.

Tänan igatahes. Tänu teile oskan ennast paremini hinnata ;)

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
tere...
« Vastus #34 : 08. Detsember, 2004, 12:23:35 »
Teeksin veel yhe foorumitähelepaneku - sellest, kui hakkab kooruma mingi selline teema...

"Eino foorumid ju selleks ongi et oma ARVAMUST avaldada ja mina ainult avaldan oma ARVAMUST ja nii edasi"

võib ilmeksimatult järeldada, et
1) mingil tyybil hakkas igav - kukkus mölisema
2) ylejäänud rahvas läks asjaga kaasa, kukkus vahutama

Olen ise ka siin-seal seda "foorumid on ARVAMUSE avaldamiseks" jama suust välja ajanud. Katsun nyyd oma irisemist vabastada sellistest klisheedest. Kutsun kõiki teisi yles sama tegema ja eelkõige, mitte ketrama yhte ja sama vestlust iga kahe kuu tagant järjekordse uustulnukaga kellele kaela karati.
The Scene is Dead.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
tere...
« Vastus #35 : 08. Detsember, 2004, 13:53:40 »
aga mida ma teen, kui ta nutma kipub hakkama? :P
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

kontiki

• Külaline
tere...
« Vastus #36 : 08. Detsember, 2004, 21:44:12 »
Tsitaat: "Kurvits"
Kutsun kõiki teisi yles sama tegema ja eelkõige, mitte ketrama yhte ja sama vestlust iga kahe kuu tagant järjekordse uustulnukaga kellele kaela karati.

kurat, kurvits, sa oled ingel!!!

:lol:

aga nõus, ehki ilkumine mind isiklikult inspireerib

kohati

kontiki

• Külaline
Re: tere...
« Vastus #37 : 23. Detsember, 2006, 21:33:03 »
jah muidugi