Autor Teema: parim muusikavideo  (Loetud 45423 korda)

maf

• Külaline
parim muusikavideo
« : 18. Veebruar, 2005, 16:13:58 »
mis on parim muusikavideo, mida sa näinud oled?

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #1 : 18. Veebruar, 2005, 16:41:17 »
Tool "Schism" või
Smashing Pumpkins "Tonight, Tonight"

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #2 : 18. Veebruar, 2005, 18:33:08 »
placebol (nagu Maf ennemgi ühe loo videot kiitis) on minu arust suurem osa videosi sigahead.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #3 : 18. Veebruar, 2005, 19:29:57 »
The Cure - Lullaby
The Ataris - The Boys Of Summer
Rohkem hetkel ei meenu..
"Drop the coffee!" - Jack Bauer

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #4 : 18. Veebruar, 2005, 19:36:55 »
Madness "Baggy Trousers"
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #5 : 18. Veebruar, 2005, 20:12:57 »
Tsitaat: "misfit creep"
placebol (nagu Maf ennemgi ühe loo videot kiitis) on minu arust suurem osa videosi sigahead.

Ei ole nad midagi. Twenty Years on yldse esimene arvestatav.

Chris Cunninghamil on ikka selliseid asju olnud, mis ilumeelt igaveseks halvavad, oma nägemused sisse seavad.

Einstyrzende Neubauteni "Sabrina" ja Massive Attacki "Butterfly caught" deemonite sarjast ja Björki "All is full of love (Stigmata remix) kõikidele nendele, keda Ghost in the Shell sugugi kylmaks ei jätnud. Cunningham teeb videot niimoodi mõnusalt, visuaalkunsti kõrvalt ja hea, hapra ilumeelega. Ei ole lihtsalt artisti poosetamine suvalise jama kõrval, laul, artist ja visualistika on yksteisest läbi sulanud. Priima kraam, kahju, et "Butterfly caughti" ainult kord kolme kuu jooksul VH1he chilloutist näha saab ja netist ei tule Cunninghamilt midagi alla.
Madonna "Frozeni" Director`s cut, kus häbitut maagiat ja piksevälgatusi kõrgetaevas selle, kui ma nyyd ei eksi siis Versacce (mitte VÄGA mageda musta kleidi) kõrvale rohkem oli läks ka otse "nämma" kategooriasse. Jälle Cunningham muidugi.
Björkil oli veel yks mustade pärlite naha sisse nõelumise video Vespertine`il - "Blueprint", kui ma ei eksi. Pärlitest ja niitidest moodustus lõpuks mitte väga naljakas kleit. Haute couture Markii de Sade`i moodi!
Ei oleks yldse yllatunud, kui sellegi rezissööriks osutuks Cunningham.

Rock-bändidel (sellel saastal, mida meie ja teie siin kõik kenasti kuulame) ei olegi minu teada suuremat sorti silmanänni olnud. Läbi muusikavideode lyhikese ajaloo. See kuradi "mängiv bänd" stereotyyp sõidab kõigest yle.
The Scene is Dead.

Lennart

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #6 : 18. Veebruar, 2005, 23:04:57 »
Metallica - One

maf

• Külaline
parim muusikavideo
« Vastus #7 : 19. Veebruar, 2005, 01:57:31 »
Tsitaat: "Kurvits"

ei, nii päris ei ole. ei, vaata.. KOHE ÜLDSE MITTE ei ole.
vaatasin just placebo "once more with feeling" DVD'd. ja neid, mis südamesse ja hinge pugeda suudavad, on mitu.
ja sulle, Mehele(!), peaks kindlasti korda minema ka "special needs" video. (ma isegi kuidagi häguselt mäletan sind sellest kunagi midagi jahumas..)

by the way - chris cunninghamist rääkides - ta on teinud video ka placebole. "36 degrees". aga seda loomulikult enne seda, kui ta niivõrd tuntuks sai.

ja mina oleksin võimeline hoopis rääkima howard greenhalgh'ii töödest. ja seda justnimelt placebo põhjal, sest just tema on re˛isööriks enamikule nende videotest. ..muidugi, jah. ta tõepoolest ei kasutanud ühes neid versaccet nagu cunningham madonna puhul. vaid lausa diori.

aga ma luban sulle, et sul on millalgi, kui sul soov tekib, võimalus neid videosid näha. anna aga teada. (:

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #8 : 19. Veebruar, 2005, 09:56:02 »
Tsitaat: "Kurvits"

heheee. nüüdsest on stilist Kurvits ka minu maitse kujundaja ja ma peaks vist Jummalat tänama hakkama, kuna me ju kõik teame palju minu arvamus Kurvitsa oma kõrval ikka väärt on.

aga oh sitta sellega.

mõned näided mis pähe praegu tulid, lisaks siis juba öeldutele. "pure morning" ja üsna jõhker kuid sobiv "protege moi"
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #9 : 19. Veebruar, 2005, 09:59:03 »
ja ma leian, et radioheadil on kah paar väga korralikku videot olnud.  

ja nüüd pöidlad pihku, et Kurvits midagi vastupidist ei väidaks, muidu jääb seest päris tühjaks.

Taago

• Vähese jutuga
  • **
    • MSN Messenger - taagopiisang@hot.ee
    • Vaata kasutajat
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #10 : 19. Veebruar, 2005, 11:51:52 »
R.E.M - Animal

Red Hot Chili Peppers - Otherside
ebarütmiline trummar

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #11 : 19. Veebruar, 2005, 13:58:26 »
Misfit, ma toetan sind selles Radioheadi teemas. Sest neil on olnud tõesti päris häid asju- "Just" näiteks.  Aga teostus võiks veidi parem olla, ideed on ju täiesti paigas. Cunningham jällegi lööb rohkem teostusega, visuaalselt on tema videod peaaegu täiuslikud. Idee on ka paigas aga mängib vähem kui teostus. Ma leian.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #12 : 21. Veebruar, 2005, 17:14:54 »
Radioheadil head videod? Ühe mehe enesehaletsus ja muud mitte midagi.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

maf

• Külaline
parim muusikavideo
« Vastus #13 : 21. Veebruar, 2005, 17:18:26 »
Tsitaat: "broken fingers"
Misfit, ma toetan sind selles Radioheadi teemas. Sest neil on olnud tõesti päris häid asju- "Just" näiteks.  Aga teostus võiks veidi parem olla, ideed on ju täiesti paigas. Cunningham jällegi lööb rohkem teostusega, visuaalselt on tema videod peaaegu täiuslikud. Idee on ka paigas aga mängib vähem kui teostus. Ma leian.

kas see, kui "idee on paigas" tähendab seda, et sa said videost aru või?  :lol:

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #14 : 21. Veebruar, 2005, 18:34:26 »
cunningham on kahtlemata hea, (see ta enda windowlicker muidugi üle kõige) samas on ta ehk teenimatult saavutanud "parima muusikavideo rezhissööri" tiitli. selline sotsiaalselt toodetud müüt nagu pele oleks maailma parim jalgpallur.

ja radioheadil on ikka küll häid videosid. see michel gondry knives out on üsna lööv. white stripes on ka talt head kraami saanud.

kui keegi veel ei tea, siis sputnik7.com pakub mõnda heade muusikavideote hulgast. (kahjuks nõuab üsna head ühendust).

aga clinic - distortions näiteks väga tubli saavutus.
We.Have.Never.Been.Modern