Autor Teema: parim muusikavideo  (Loetud 46134 korda)

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #15 : 21. Veebruar, 2005, 18:44:32 »
Tsitaat
kas see, kui "idee on paigas" tähendab seda, et sa said videost aru või?

Aga otseloomulikult. Asjadest millest ma aru ei saa, nendes järelikult ei ole ideed mis mind puudutaks või vaimustaks.

Aga muidu ma mõtlesin pigem seda, et on olemas püant (või "point" kui seda eelistate). Ehk siis, et ei ole niisama silmailu ja kehade väänlemine või mõtetu "oleme bänd, näed, mina laulan ja tema mängib trumme ja siin on meil tõsine basskitarrist ja seal on meil veel keegi, aga näete mina laulan" video

nikita

• Kasutaja
    • MSN Messenger - ognarach@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #16 : 22. Veebruar, 2005, 09:38:44 »
radioheadi videod on suht ainukesed videod, mida tõesti jääd vaatama!
@francis ja kõike ei tasu ikka ühte patta panna melanhoolne muusika ja enesehaletsus :wink:  aga arvatavasti ei saa sa selles teemas kunagi tolerantseks
placebo videod... hm..  minu meelest mitte midagi erilist, lihtsalt ilus vaadata vms
franz ferdinandi videod on väga head olnud siiani
eesti maastikul meeldis pedigree "drug tv" ja pia frausi " moon like a pearl" (francise tehtud:P) sõpruse puiestee videod on ka meeldinud!
 oh neid on veel.. kahjuks eesti ei saa just eriti hõisata siinkohal
I call up my friend, the good angel
But she's out with her answerphone
She says she would love to come help but
The sea would electrocute us all

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #17 : 22. Veebruar, 2005, 09:52:26 »
Järgneb idee, mille kindlasti mister mul-on-üks-silm-katki-aga-ma-olen-nii-vapper vastu võtaks:

Teeme video, teeme nii, et sina (Thom) oled prussakas. Jah prussakas, sest kõik vihkavad sind. Ja siis teeme nii, et keegi ei saa sust aru. Et tegelikult on sul nälg. Ja siis püüab su kinni üks poiss, ja rebib sult 2 jalga otsast kuid õnneks sa pääsed minema. Ja siis sa lonkad ja ronid köögikapi taha peitu. Kuid seal sa kohtud ainult 6 silmaga ämblikku (ma ei tea miks, aga vinge oleks, kui tal oleks mingi hälve) kes su lihtsalt ära sööb. ja söömise ajal oled sa veel elus ja laulad 4 korda refrääni.

Nõus?

Muidugi.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

nikita

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #18 : 22. Veebruar, 2005, 10:23:56 »
francis, kõik annab alati pea peale keerata... ja seda sa oskad.. ja kui ka veenvalt ja sisukalt seda esitada, siis tõesti miks mitte :lol:
aga minu suhtumist sa ei muutnud;)
P.S. aitäh lõbusa lookese eest muidu :lol:

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #19 : 22. Veebruar, 2005, 13:56:23 »
Tsitaat: "andres"
cunningham on kahtlemata hea, (see ta enda windowlicker muidugi üle kõige) samas on ta ehk teenimatult saavutanud "parima muusikavideo rezhissööri" tiitli. selline sotsiaalselt toodetud müüt nagu pele oleks maailma parim jalgpallur.
.

Mulle jälle tundub, et Gondry näppas selle tiitli oma trikitamisega juba ammu enne seda, kui Cunninghamil yldse tekkisid võimalused (loe: raha) et oma visuaalselt ambitsioonikaid ideesid täide viia.
Aga jah, eks igal valdkonnal ole omad tipud ja myydid käivad nendega kaasas. Kubrick näiteks vastab samuti sinu "sotsiaalselt toodetud myydi" kirjeldusele. Mida ma öelda tahan on see, et myyt ei muuda ju tööde kvaliteeti. Kui siis ehk veidi ja seda vaid popkultuuris teadjamatele meestele, kes on niikuinii yks hirmus kibestunud kari.
Ei ole eriti keegi rääkind siin, et Cunningham on "video jumal" või midagi sellist. Minu jaoks (ja vaadates siin teisi postitusi siis ka teistele) on tema visuaalne eksellents lihtsalt videotööstuse yks eredamaid pärle.

Mis puutub Radioheadi siis ma kyll ei leia, et "Knives out" või enamus neist mingid suured "vaatamisväärsused" oleks. Aga "Street spiriti" aegluup-mustvalge hyppenöörimaailm oli kyll otse minu maitsele loodud. Gondry, kui ma ei eksi?

Tsitaat: "misfit creep"
ja nüüd pöidlad pihku, et Kurvits midagi vastupidist ei väidaks, muidu jääb seest päris tühjaks.

No suck luck!

Miks sulle see, mis nii ilmselt on minu isikliku esteetikameele väljund nii väga korda peaks minema? Loogiline ju, et ma ei räägi siin mingites absoluutsetes terminites.  
Netifrustratsioon? Paha Kurvitz tuli jälle laiutama?

Tsitaat: "francis"
Järgneb idee, mille kindlasti mister mul-on-üks-silm-katki-aga-ma-olen-nii-vapper vastu võtaks:

Teeme video, teeme nii, et sina (Thom) oled prussakas. Jah prussakas, sest kõik vihkavad sind. Ja siis teeme nii, et keegi ei saa sust aru. Et tegelikult on sul nälg. Ja siis püüab su kinni üks poiss, ja rebib sult 2 jalga otsast kuid õnneks sa pääsed minema. Ja siis sa lonkad ja ronid köögikapi taha peitu. Kuid seal sa kohtud ainult 6 silmaga ämblikku (ma ei tea miks, aga vinge oleks, kui tal oleks mingi hälve) kes su lihtsalt ära sööb. ja söömise ajal oled sa veel elus ja laulad 4 korda refrääni.

Nõus?

Muidugi.

:D Jepp!
The Scene is Dead.

Martin von Wilburg

• Kasutaja
    • MSN Messenger - martenvill@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://www.mcwill.pri.ee/agentm
parim muusikavideo
« Vastus #20 : 22. Veebruar, 2005, 14:10:38 »
Minu vaieldamatu lemmik videona on Queens of the Stona Age'i "Go With the Flow". Võimas!

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #21 : 22. Veebruar, 2005, 14:30:04 »
Tsitaat: "Kurvits"

ja nüüd pöidlad pihku, et Kurvits midagi vastupidist ei väidaks, muidu jääb seest päris tühjaks.

No suck luck!

Miks sulle see, mis nii ilmselt on minu isikliku esteetikameele väljund nii väga korda peaks minema? Loogiline ju, et ma ei räägi siin mingites absoluutsetes terminites.  
Netifrustratsioon? Paha Kurvitz tuli jälle laiutama?

oh ei. mind ajas lihtsalt vaidi naerma, et kui ma väitsin, et: "placebol on minu arust suurem osa videosi sigahead." siis sinu: "Ei ole nad midagi. Twenty Years on yldse esimene arvestatav." oleks käinud nagu selle kohta, et minu arust ei ole see nii ja ma olen kellegi poolt eksiteele viidud, et see on täiesti vale arvamus või mida iganes. get it?
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #22 : 22. Veebruar, 2005, 15:48:09 »

oh ei. mind ajas lihtsalt vaidi naerma, et kui ma väitsin, et: "placebol on minu arust suurem osa videosi sigahead." siis sinu: "Ei ole nad midagi. Twenty Years on yldse esimene arvestatav." oleks käinud nagu selle kohta, et minu arust ei ole see nii ja ma olen kellegi poolt eksiteele viidud, et see on täiesti vale arvamus või mida iganes. get it?

Ahhaa... Nojah, ma kardan, et mu tulemyyr on siinkandis veidi liiga tundliku "settingu" peale häälestatud ja sähvab kõikjale, kus arvab, et toon punast hetkekski välgatab. Pardon.  :D

Aga asjakohasemalt: mulle ei tule see Cunningahami Placebole tehtud "36 degrees" yldse meelde... Maf peaks mulle ikka näitama seda oma paljukiidetud videopakki. On a related subject - Placebo Live in paris DVD oli väga lahe asi. Stiilne lavakujundus ja raskelt head kidrasaundid.
The Scene is Dead.

nikita

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
parim muusikavideo
« Vastus #23 : 22. Veebruar, 2005, 15:58:07 »
eelkõige rääkisingi Street Spiritist
ega raske on mingi bändi video meeldida, kui muusika juba korda ei lähe...
rääkides teistest nende videodest, mulle meeldibki täiuse puudumine!
kuid ometi mängivad nad oma rolli täiuslikult välja!
ja pigem kaldun selle poole, et kes ei suuda haletsusest kaugemale vaadata, ei saa aru ja ei tahagi aru saada!
ei tea, kas siin maailmas on kellestki vähem hale inimene? tuleb vaid osata  oma pilk kaugemale suunata...

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #24 : 22. Veebruar, 2005, 16:30:59 »
Tsitaat: "andres"
cunningham on kahtlemata hea, (see ta enda windowlicker muidugi üle kõige) samas on ta ehk teenimatult saavutanud "parima muusikavideo rezhissööri" tiitli. selline sotsiaalselt toodetud müüt nagu pele oleks maailma parim jalgpallur.
.

Aga jah, eks igal valdkonnal ole omad tipud ja myydid käivad nendega kaasas. Kubrick näiteks vastab samuti sinu "sotsiaalselt toodetud myydi" kirjeldusele. Mida ma öelda tahan on see, et myyt ei muuda ju tööde kvaliteeti. Kui siis ehk veidi ja seda vaid popkultuuris teadjamatele meestele, kes on niikuinii yks hirmus kibestunud kari.
Ei ole eriti keegi rääkind siin, et Cunningham on "video jumal" või midagi sellist. Minu jaoks (ja vaadates siin teisi postitusi siis ka teistele) on tema visuaalne eksellents lihtsalt videotööstuse yks eredamaid pärle.

nõus. ja tegelikult ma ei tahtnudki kuidagi väita, et cunningham halb oleks.
aga mis ma tegelikult mõtlesin oli see, et see muusikavideotoodangu maht on üsna haiglane ja võtta mingi iga kolmas video kuskilt alternative nationsist või mingi suva saksa underground elektrobändi video ja võib üllatada enamgi kui cunningham ja ka gondry.
We.Have.Never.Been.Modern

maf

• Külaline
parim muusikavideo
« Vastus #25 : 23. Veebruar, 2005, 00:02:55 »

Aga asjakohasemalt: mulle ei tule see Cunningahami Placebole tehtud "36 degrees" yldse meelde... Maf peaks mulle ikka näitama seda oma paljukiidetud videopakki.

mitte enne, kui ma oma plaadi tagasi saan. soovitatavalt ilma kohvi- ja maeiteamisplekkideta.
On a related subject - Placebo Live in paris DVD oli väga lahe asi. Stiilne lavakujundus ja raskelt head kidrasaundid.

i know  8)

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #26 : 19. Märts, 2005, 21:13:19 »
Aga mina nägin hiljuti telekast Pink'i videot loole Trouble. Selle sisu oli umbes selline. Tuleb üks naine (Pink) väiksesse metsiku lääne linnakesse, kõik kes teda näevad löövad juba risti ette. Siis jõuab ta saluuni ette, kus annab mõnele mehele peksa. Astub saluuni sisse tellib jooki, mingi probleemi pärast annab baarmanile vastu pead ja siis veel mõnele, Järgneb üle baariline kaklus. Haavataval momendil (kui Pink laulab natuke rahulikumat kohta) virutab mingi mees talle pudeliga vastu pead ning seejärel viiakse ta sherifi juurde puuri. Kasutades oma naiselikke võlusid ja kavalust saab ta sherifilt (või valvurilt või kesiganes see oli) kätte tolle puuri võtme. Lukustanud selle mehe enda asemele, läheb Pink baari ja kakleb edasi. Video lõppeb sellega, et Pink on seadnud õigluse linnas jalule ja lahkub. Kõik on õnnelikud.

No tere hommikust.

Martin von Wilburg

• Kasutaja
    • MSN Messenger - martenvill@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://www.mcwill.pri.ee/agentm
parim muusikavideo
« Vastus #27 : 19. Märts, 2005, 21:17:10 »
Tere ise kah. Väga vahva video ju  :)

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #28 : 19. Märts, 2005, 21:46:32 »
Vaberi kirjeldus isegi vahvam
Yes we can dance, but can we boogie?

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
parim muusikavideo
« Vastus #29 : 20. Märts, 2005, 16:56:05 »
Mul oli lausa õnn selle video meistedamist MTVst näha. Puhas kuld ;)
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.