Autor Teema: The Corrsi kontsert  (Loetud 8189 korda)

aule

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
The Corrsi kontsert
« : 26. Veebruar, 2005, 01:02:50 »
The Corrsi kontsert (ETVs) jättis ootamatult ereda mulje. Võimas kokkumäng, hea saund ja peaaegu perfektsed vokaalid, mis oleks ka üksinda vist kogu asja välja kandnud. Lisaks muidugi tegijate poolne hingestatud kaasaelamine ja pooside puudumine.

Uskusin, et Corrs on hea, aga poleks arvanud, et nii hea kontsertbänd. Muusika on muidugi maitse asi, nende heliteosed pole minu lemmikud kahjuks.
Kui tuleb meil öösel hobuse varas,
Siis andkem tal püssiga pähe mis paras...

Taago

• Vähese jutuga
  • **
    • MSN Messenger - taagopiisang@hot.ee
    • Vaata kasutajat
    • E-post
The Corrsi kontsert
« Vastus #1 : 26. Veebruar, 2005, 01:19:46 »
Olles näinud Genesise live´i 1988 aasta salvestust, ei suuda enam ühtegi teist kontserdi peale seda tõsiselt võtta. Corrs jättis aga hea mulje küll.
ebarütmiline trummar

maf

• Külaline
The Corrsi kontsert
« Vastus #2 : 26. Veebruar, 2005, 03:22:15 »
ma ei usu enam ühegi bändi laivi suurepärasusse pärast placebo laivi nägemist mingist vanast overdrive'ist viva (siis veel) zwei pealt. super, ma ütlen!
võib-olla on asi minu jaoks ka selles, et eelpool nimetatud bänd on minu jaoks (nagu te arvatavasti ka ise taibanud olete) iseäranis südamelähedane..

ahjaa - viimane kontsert, kus ise kohal olin - vanity beach ja sexydeath tartus lutsu teatrimajas. vähe publikut, kuid .. ma pole varem saanud üheltki bändil NII palju energiat kui vanity beachilt. and that's all that counts..

Artur

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - artuuuro@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
The Corrsi kontsert
« Vastus #3 : 26. Veebruar, 2005, 04:00:45 »
Meil käis siin samal ajal KINO ja Corrs oli nii sitt, et pidime teleka kinni panema.

aule

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
The Corrsi kontsert
« Vastus #4 : 26. Veebruar, 2005, 14:56:58 »
Rääkisin lihtsalt laivi kvaliteedist ja mitte energiast ega sellest powerist, mida igaüks oma lemmikbändilt saab. Muidu oleksin ilmselt rubriigi nimeks kirjutanud: "Igaüks kiidab oma lemmikbändi laivi". Aga selliseid lemmikbändikiitmise teemasid siin on ka juba -- et igaüks kirjutab, mis ta lemmikbänd on, ja sellega nagu märgistab territooriumi ka ära. :)

Corrs ei ole mu lemmikbänd ega isegi mitte minu maitse. Ma ei kuula seda muidu kodus üldse, aga sitt see kohe kindlasti ei olnud.

Võib-olla polnud neis mingit toorest rockienergiat, mida mõni ootab, aga see-eest oli kokkumäng ja saund selliste detailideni läbi mõeldud, mida väga tihti ei kohta. Võrreldavad laivid just kvaliteedi poolest on olnud minu jaoks ehk Pink Floydi (üks mu lemmikbänd) ja Mike Oldfieldi (kes muidu jätab ka suhteliselt külmaks mind) viimatisemad asjad.
Kui tuleb meil öösel hobuse varas,
Siis andkem tal püssiga pähe mis paras...

Artur

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - artuuuro@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
The Corrsi kontsert
« Vastus #5 : 26. Veebruar, 2005, 15:18:41 »
Sorry, tegelikult on sul õigus (nagu alati). Vabandan.

Pink Floydi live album "Delicate sound of thunder" kuulub näiteks ka minu lemmikute sekka, kuigi David laulab seal vahel isegi häirivalt laisalt (ja ka hääletämber pole päris minu maitse). "Pulse" on ka mõnus.

skroman

• Kasutaja
    • MSN Messenger - kalevipoeg2004@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
The Corrsi kontsert
« Vastus #6 : 26. Veebruar, 2005, 15:47:57 »
mullegi meeldib floyd aga parim on mu arust "dark side of the moon"
jääb mulle mu pime viha

Joosep

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
The Corrsi kontsert
« Vastus #7 : 26. Veebruar, 2005, 16:20:46 »
Vaatasin ka natuke seda The Corrsi.Meenutas mulle natuke Blackyt.

maf

• Külaline
The Corrsi kontsert
« Vastus #8 : 27. Veebruar, 2005, 05:04:40 »
Tsitaat: "aule"
Rääkisin lihtsalt laivi kvaliteedist ja mitte energiast ega sellest powerist, mida igaüks oma lemmikbändilt saab. Muidu oleksin ilmselt rubriigi nimeks kirjutanud: "Igaüks kiidab oma lemmikbändi laivi". Aga selliseid lemmikbändikiitmise teemasid siin on ka juba -- et igaüks kirjutab, mis ta lemmikbänd on, ja sellega nagu märgistab territooriumi ka ära. :)

Corrs ei ole mu lemmikbänd ega isegi mitte minu maitse. Ma ei kuula seda muidu kodus üldse, aga sitt see kohe kindlasti ei olnud.

Võib-olla polnud neis mingit toorest rockienergiat, mida mõni ootab, aga see-eest oli kokkumäng ja saund selliste detailideni läbi mõeldud, mida väga tihti ei kohta. Võrreldavad laivid just kvaliteedi poolest on olnud minu jaoks ehk Pink Floydi (üks mu lemmikbänd) ja Mike Oldfieldi (kes muidu jätab ka suhteliselt külmaks mind) viimatisemad asjad.

vabandust siis.
olen lihtsalt ilmselt teist sorti muusikagurmaan - suuteline nautima vaid muusikat, mis mulle meeldib.

Inzk

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
The Corrsi kontsert
« Vastus #9 : 27. Veebruar, 2005, 12:21:47 »
nägin kunagi The Corrs'i unplugged'i.
Meelde jäi sealt Hendrixi "Little Wing" interpretatsioon, mis oli küll väga ilus koos flöödi ja naisvokaaliga...muidu aga on see ansambel minu jaoks igav.

jack

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
The Corrsi kontsert
« Vastus #10 : 27. Veebruar, 2005, 13:09:11 »
Tsitaat: "maf"
ma ei usu enam ühegi bändi laivi suurepärasusse pärast placebo laivi nägemist mingist vanast overdrive'ist viva (siis veel) zwei pealt. super, ma ütlen!

placebo viimane ametlikult väljastatud live - soulmates never die - on hirmuäratavalt hea saundiga, emotsionaalne ja hästi kokku monteeritud. ja seal on black francis kah, kus on mu mõistus.
small blue absence

nikita

• Kasutaja
    • MSN Messenger - ognarach@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
The Corrsi kontsert
« Vastus #11 : 28. Veebruar, 2005, 11:21:02 »
Corrs... ee ... üldse naljakas teema:D
@maf mis seal placebo lives nii head oli? ei ole küll näinud mainitut, aga nii palju kui olen neid lives kuulnud(plaadilt), siis panevad ikka päris korralikult mööda...
I call up my friend, the good angel
But she's out with her answerphone
She says she would love to come help but
The sea would electrocute us all

maf

• Külaline
The Corrsi kontsert
« Vastus #12 : 28. Veebruar, 2005, 17:14:35 »
Tsitaat: "nikita"
Corrs... ee ... üldse naljakas teema:D
@maf mis seal placebo lives nii head oli? ei ole küll näinud mainitut, aga nii palju kui olen neid lives kuulnud(plaadilt), siis panevad ikka päris korralikult mööda...

kuula uuesti.

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
The Corrsi kontsert
« Vastus #13 : 01. Märts, 2005, 02:31:24 »
Pärast bändi X esinemist aastal X ei suuda ma enam yhtegi järgnevat laivi tõsiselt võtta! Aplaus!
Pärast Roxette`i "CrashBoomBangi" ei suuda ma enam yhtegi laulu tõsiselt võtta! Kahju on. Tahaks et ma poleks kunagi seda neetud laulu kuulnud.
The Scene is Dead.

maf

• Külaline
The Corrsi kontsert
« Vastus #14 : 01. Märts, 2005, 11:25:54 »
Tsitaat: "Kurvits"
Pärast bändi X esinemist aastal X ei suuda ma enam yhtegi järgnevat laivi tõsiselt võtta! Aplaus!
Pärast Roxette`i "CrashBoomBangi" ei suuda ma enam yhtegi laulu tõsiselt võtta! Kahju on. Tahaks et ma poleks kunagi seda neetud laulu kuulnud.

kui ma olin viiene, tundus eelpool mainitud lugu täitsa pandav.

ja näite Placebost tõin ma selleks, et demonstreerida energiat, mida Corrsil polnud. hetkekski! aplaus, tõepoolest .. või siis ka .. MITTE!