Autor Teema: 16.aprill @ Von Krahl  (Loetud 12620 korda)

nikita

• Kasutaja
    • MSN Messenger - ognarach@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #15 : 18. Aprill, 2005, 17:50:47 »
jäid küll
vähemalt minul oleks küll kahju olnud, kui oleksin sealt konsalt puudunud
üle pika aja oli krahli vahva :lol:
ja muidugi pärast levikas 8)
I call up my friend, the good angel
But she's out with her answerphone
She says she would love to come help but
The sea would electrocute us all

keku

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - kek.kek@gmail.com
    • Vaata kasutajat
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #16 : 18. Aprill, 2005, 18:38:57 »
Nende "1905! 1905!" karjujate kohta niipalju, et pärast riideid võttes oli kuulda "see oli ainukene laul mida ma teadsin" ja "see oli ainukene laul millest ma aru sain".

poison_girl

• Külaline
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #17 : 19. Aprill, 2005, 09:52:25 »
Tsitaat: "keku"
Nende "1905! 1905!" karjujate kohta niipalju, et pärast riideid võttes oli kuulda "see oli ainukene laul mida ma teadsin" ja "see oli ainukene laul millest ma aru sain".

see on tavaline ju.kõik ei tea ju kõike ja kõiki laule jne...

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #18 : 19. Aprill, 2005, 11:13:29 »
Loll on see, kes ei oska oma tarkust varjata ja tark on see, kes oskab oma lollust varjata.

Kui sa ikka tead vaid ühte lugu, siis kas peab seda kõva häälega skandeerima, eriti veel loo vahele. See on solvang artistile - türa sa siin plönnid oma suvalist lugu, mängi kolm korda oma hitti, et ma saaksin kaasa laulda!

Sellised võiksid Baari-Paavot kuulata.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Casler

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - incoqnito@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #19 : 19. Aprill, 2005, 12:01:55 »
Tsitaat: "francis"
Loll on see, kes ei oska oma tarkust varjata ja tark on see, kes oskab oma lollust varjata.

Kui sa ikka tead vaid ühte lugu, siis kas peab seda kõva häälega skandeerima, eriti veel loo vahele. See on solvang artistile - türa sa siin plönnid oma suvalist lugu, mängi kolm korda oma hitti, et ma saaksin kaasa laulda!

aga kujuta ette kui selliseid tegelasi ei leiduks? lavaesine oleks nii ju nutuselt tühi,kriiskavate häältega tegelaste kohalolek on sel juhul vast vajalik, tüütusefaktorist sõltmata.

tsiteerides maf-i: võta üks sõõm õhku. ära unusta välja hingata.

toimib kusjuures :lol: :lol:
pstsss...

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #20 : 19. Aprill, 2005, 12:35:59 »

100% nõus

mulle on kõige paremini meelde jäänud juhtum Lihulas kus keegi naiskodanik karjus "Tehke midagi head, tehke 1905"
Kusjuures lugu oli 10-15 minutit tagasi kõlanud

Casler oled sa üldse mõnel kontserdil käinud või lihtsalt arvad, et lavaesise täidavad suva tolkamid?
Yes we can dance, but can we boogie?

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #21 : 19. Aprill, 2005, 12:40:15 »
Eelpool mainitet kirjeldusele vastas siiski vaid ca. 4 inimest publikust. Ülejäänud olid talutavad. Seetõttu nüüd minu pirtsakus lavaesist tühjaks ei jätaks. Nii suur inimvihkaja ma ka ei ole.

Tsiteerides John Malkovichi - i hate people in general but like them in person. Õnneks ei kavatse ma neid mitte kunagi isiklikult kõnetada nagu ka enamust inimestest.

Või oled äkki sina, Casler, üks neist seal lava ees? Ja proovid seda nüüd väitega, et sind kohal polnud, eitada :)
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Artur

• Külaline
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #22 : 19. Aprill, 2005, 15:14:45 »

Tsiteerides John Malkovichi - i hate people in general but like them in person.

väga hästi öeldud, aga sama kehtib ka vastupidisesse skeemi asetades - mida rohkem armastan ma inimkonda üldiselt, seda vähem armastan ma iga  inimest eraldi.

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #23 : 19. Aprill, 2005, 15:24:23 »
Kuidas keegi saab üldse inimkonda armastada? Sel ühikul puudub igasugune iseloom ja ühine nimetaja. Lihtsalt mingi massiv.

Pigem, et mida rohkem ma armastan elusolendeid, seda rohkem ma vihkan inimest.

Casler

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #24 : 19. Aprill, 2005, 19:50:03 »
Tsitaat: "ANdrus"

100% nõus

mulle on kõige paremini meelde jäänud juhtum Lihulas kus keegi naiskodanik karjus "Tehke midagi head, tehke 1905"
Kusjuures lugu oli 10-15 minutit tagasi kõlanud

Casler oled sa üldse mõnel kontserdil käinud või lihtsalt arvad, et lavaesise täidavad suva tolkamid?

Olen käinud ning võib öelda ka , et rahule jäänud,kuid seni on lavaesine millegipärast alati taolisi tegelasi täis olnud ja sellest on kahju.Peale "1905" eksisteerib ka teisi laule,mis on isegi veel paremad ("Kaks meest", "Kaotaja" jne.), aga mingile kindale publiku tüübile need ei tundu peale minevat.Kurb.
pstsss...

Casler

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
16.aprill @ Von Krahl
« Vastus #25 : 19. Aprill, 2005, 19:52:47 »
Eelpool mainitet kirjeldusele vastas siiski vaid ca. 4 inimest publikust. Ülejäänud olid talutavad. Seetõttu nüüd minu pirtsakus lavaesist tühjaks ei jätaks. Nii suur inimvihkaja ma ka ei ole.

Tsiteerides John Malkovichi - i hate people in general but like them in person. Õnneks ei kavatse ma neid mitte kunagi isiklikult kõnetada nagu ka enamust inimestest.

Või oled äkki sina, Casler, üks neist seal lava ees? Ja proovid seda nüüd väitega, et sind kohal polnud, eitada :)

kohe üldsegi mitte ei tõmba lava ette, kaugemalt on parem vaade :lol:
ja mind tõepoolest ei olnud kohal.kahjuks.
pstsss...