Recent Posts

Lehti: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Propaganda / Re: Sõpruse Puiesteel valmib uus kauamängiv
« Viimane postitus tiikerikani 25. Oktoober, 2014, 22:18:27 »
Please forgive me for writing in English (my Estonian is non-existent and my Finnish isn't much better) -- but I want to know if you are willing to ship the CD to Finland and how much I need to add to my pledge to cover the shipping cost? I would prefer to make the payment for the pledge & shipping all at once. Thanks!
12
Propaganda / Sõpruse Puiesteel valmib uus kauamängiv
« Viimane postitus Mait Vaik 06. Oktoober, 2014, 05:46:20 »
http://www.hooandja.ee/projekt/sopruse-puiestee-uus-album

Ansamblil Sõpruse Puiestee on tulemas neljas kauamängiv album kümnekonna värske ja uue looga, tule ja osale plaadi valmimisel. Muusika üldine tonaalsus meenutab 60-70aastate hipirokki, lugude peamisteks autoriteks on traditsiooniliselt Allan Vainola ja Mait Vaik. Materjali salvestamisel on abiks Sõpruse Puiestee asutajaliige Kaupo Kaldmäe (heli plaatidel „Mustale Merele“ ja „XX sajandi lapsed“).

Plaat saab valmis novembri lõpus ning esitluskontsert Rock Cafes on 29 novembril 2014.

Osale oma panusega, projekti lõplikust eelarvest jääb puudu 2350 eurot, mis kulub salvestamisele, masterdamisele, tira˛eerimisele ja muusikute tööle.
13
Keelepeks / Vanad analoogsalvestused digisse
« Viimane postitus VLO 13. Mai, 2014, 17:13:58 »
Hakkan pakkuma teenust analoogkandjatelt salvestiste digitaliseerimiseks. Kassetid, stereo- ja 4-realised lindid, vinüülplaadid. Esialgu suurt mahtu ei luba, teen põhitöö kõrvalt. Vajalik kvaliteetne tehnika olemas. Kontakt: www.lingmente.eu
14
Sahtel / Re: igal aastal....
« Viimane postitus pilv 24. Detsember, 2013, 21:59:49 »
Häid jõule taas...
15
Küsimused ja vastused / Re: ,, Kauge tähe valguses,, viimased 2 salmi?
« Viimane postitus Mait Vaik 15. August, 2013, 22:25:36 »
Tunnistan ausalt, et juhul kui see salm on minu luulekogus siis vahest laulus seda polegi. Nii mõnigi salm jäi laulust välja ja kuna me pole seda lugu juba aastaid esitanud ja ka plaat ise on kuhugile riiulite vahele kadunud siis... Lugu on originaalina plaadil "Mustale merele" ja kui seal need read puuduvad siis külla p jäid nad mingil põhjusel laulmata

Terv,
Mait
16
Küsimused ja vastused / ,, Kauge tähe valguses,, viimased 2 salmi?
« Viimane postitus Scuall 07. August, 2013, 03:05:06 »
Laulul Kauge tähe valguses, on kaks viimast salmi :
sealt sekundite vahelt ma hetki otsisin näe, miskit musta vilksatas ma kõigi meeltega ta tühjust katsusin ta külma puudutust mis aeg mu ette tõi kuid tõelist ohtu ma ei näind, ta vanem vend seal vaikimisi olematus olemise sõi

siin on me linn, võimas ja võitmatu ka sellel õhtul kui sa sured ka sellel õhtul säravad ta tuled

Paraku mul pole seda laulu originaalplaadil ja netiavarustes ringlevatel lauludel aga seda lõppu pole.
Kas ma olen midagi valesti aru saanud ?
17
Propaganda / Mait Vaigu sooloplaat. Kitarr ja seaded Rainer Jancis
« Viimane postitus Mait Vaik 27. Juuni, 2013, 15:17:30 »
Olen on üllitamas oma esimest autoriplaati, kus esitan oma uusimaid laule ise. Helilooming on seekord kõik endalt nagu ka tekstid. Seadete ja kitarrimänguga aitas ja toetas mind Rainer Jancis. Plaat salvestatakse Viimsi  Püha Jaakobi kirikus. Ühele laulule on kinkinud oma hääle ka ooperilaulja Oliver Kuusik.

Saad projektile hoogu anda ja toetada rahaliselt  http://www.hooandja.ee/projekt/mait-vaigu-sooloplaat-seaded-ja-kitarr-rainer-jancis

PS. Keri avanev lehekülg väiksemal ekraanil pisut allapoole, seal lingid toetussummade ja auhindadega

Plaat ise ilmub sügisel

Demod: https://soundcloud.com/maitmait/laul-muusika-tekst-mait-vaik
https://soundcloud.com/maitmait/oliver-kuusik-muusika-ja-tekst
18
Muusikanurk / Re: depeche mode
« Viimane postitus vaiknemets333 08. Veebruar, 2013, 15:48:52 »
Kas keegi on lugenud DM-i raamatud mis hiljuti eesti keelde tõlgiti? kui jah siis äkki jagate oma arvamust, ise lugesin ja väha hea lähenemis nurk oli minu arust.
19
Küsimused ja vastused / Re: Kust saab CD?
« Viimane postitus Mait Vaik 06. Veebruar, 2013, 19:13:09 »
Tere,
Ei ole suutnud kaubandusvõrgust leida Sõpruse  Puiestee viimast plaati, kas keegi oskab suunata, kust saab?

Saab ka posti teel, saada mail maitmait@gmail.com, aadress ja saadame pangaarve

Terv,
Mait
20
Küsimused ja vastused / Kust saab CD?
« Viimane postitus abix 05. Veebruar, 2013, 15:57:02 »
Tere,
Ei ole suutnud kaubandusvõrgust leida Sõpruse  Puiestee viimast plaati, kas keegi oskab suunata, kust saab?
Lehti: 1 [2] 3 4 ... 10