Recent Posts

Lehti: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Press / MOVED: Foorum 2012
« Viimane postitus Pronto 11. Oktoober, 2015, 18:52:07 »
12
Keelepeks / Uuendasin foorumit ja parandasin vigu
« Viimane postitus Pronto 24. Märts, 2015, 10:24:51 »
Foorumil on nüüd uuem tarkvara ja parandasin terve hunniku katkiseid linke. Mulle tundub, et keegi siin just suurt viimasel ajal ei käi, aga ikka on puhtam ja kuivem tunne.
13
Propaganda / 20. veebruaril Tartus, Genialistide klubis.
« Viimane postitus Mait Vaik 17. Veebruar, 2015, 20:48:12 »
20. veebruaril Tartus, Genialistide klubis.
Lisaks Sõpruse Puiesteele ansambel Tiit (ansambel "Ouu" vähendatud koosseisus)

Uksed kl 21. Pilet 7.-

Müügil uue albumi "Mõistlikult ja mugavalt" CD ja vinüül.
14
Propaganda / 29. novembril Rock Cafes. Plaadiesitluskontsert
« Viimane postitus Mait Vaik 17. November, 2014, 12:49:43 »
29. novembril Rock Cafes. "Mõistlikult ja mugavalt."
Plaadi esitluskontsert.
Puiesteele lisaks mängib White Sparks
15
Propaganda / Re: Sõpruse Puiesteel valmib uus kauamängiv
« Viimane postitus tiikerikani 25. Oktoober, 2014, 22:18:27 »
Please forgive me for writing in English (my Estonian is non-existent and my Finnish isn't much better) -- but I want to know if you are willing to ship the CD to Finland and how much I need to add to my pledge to cover the shipping cost? I would prefer to make the payment for the pledge & shipping all at once. Thanks!
16
Propaganda / Sõpruse Puiesteel valmib uus kauamängiv
« Viimane postitus Mait Vaik 06. Oktoober, 2014, 05:46:20 »
http://www.hooandja.ee/projekt/sopruse-puiestee-uus-album

Ansamblil Sõpruse Puiestee on tulemas neljas kauamängiv album kümnekonna värske ja uue looga, tule ja osale plaadi valmimisel. Muusika üldine tonaalsus meenutab 60-70aastate hipirokki, lugude peamisteks autoriteks on traditsiooniliselt Allan Vainola ja Mait Vaik. Materjali salvestamisel on abiks Sõpruse Puiestee asutajaliige Kaupo Kaldmäe (heli plaatidel „Mustale Merele“ ja „XX sajandi lapsed“).

Plaat saab valmis novembri lõpus ning esitluskontsert Rock Cafes on 29 novembril 2014.

Osale oma panusega, projekti lõplikust eelarvest jääb puudu 2350 eurot, mis kulub salvestamisele, masterdamisele, tira˛eerimisele ja muusikute tööle.
17
Keelepeks / Vanad analoogsalvestused digisse
« Viimane postitus VLO 13. Mai, 2014, 17:13:58 »
Hakkan pakkuma teenust analoogkandjatelt salvestiste digitaliseerimiseks. Kassetid, stereo- ja 4-realised lindid, vinüülplaadid. Esialgu suurt mahtu ei luba, teen põhitöö kõrvalt. Vajalik kvaliteetne tehnika olemas. Kontakt: www.lingmente.eu
18
Sahtel / Re: igal aastal....
« Viimane postitus pilv 24. Detsember, 2013, 21:59:49 »
Häid jõule taas...
19
Küsimused ja vastused / Re: ,, Kauge tähe valguses,, viimased 2 salmi?
« Viimane postitus Mait Vaik 15. August, 2013, 22:25:36 »
Tunnistan ausalt, et juhul kui see salm on minu luulekogus siis vahest laulus seda polegi. Nii mõnigi salm jäi laulust välja ja kuna me pole seda lugu juba aastaid esitanud ja ka plaat ise on kuhugile riiulite vahele kadunud siis... Lugu on originaalina plaadil "Mustale merele" ja kui seal need read puuduvad siis külla p jäid nad mingil põhjusel laulmata

Terv,
Mait
20
Küsimused ja vastused / ,, Kauge tähe valguses,, viimased 2 salmi?
« Viimane postitus Scuall 07. August, 2013, 03:05:06 »
Laulul Kauge tähe valguses, on kaks viimast salmi :
sealt sekundite vahelt ma hetki otsisin näe, miskit musta vilksatas ma kõigi meeltega ta tühjust katsusin ta külma puudutust mis aeg mu ette tõi kuid tõelist ohtu ma ei näind, ta vanem vend seal vaikimisi olematus olemise sõi

siin on me linn, võimas ja võitmatu ka sellel õhtul kui sa sured ka sellel õhtul säravad ta tuled

Paraku mul pole seda laulu originaalplaadil ja netiavarustes ringlevatel lauludel aga seda lõppu pole.
Kas ma olen midagi valesti aru saanud ?
Lehti: 1 [2] 3 4 ... 10