Näita postitusi

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Sõnumid - Hugo

Lehti: [1] 2 3
1
13. märtsil esineb Vennaskond Luxembourgis 1990. aastate nn kuldkoosseisus  8):
Tõnu TRUBETSKY - laul
Allan VAINOLA - kitarr
Anti PATHIQUE - kitarr
Mait VAIK - bass
Rainis KINGU - trummid
Camille CAMILLE - viiul
Vaata www.les.lu

2
Press / Re: Roheline Leek: Jõuluhitt vol 4
« : 07. Jaanuar, 2005, 10:37:47 »
Tsitaat: "Seregon"
Autor: Tõnis Veelmaa


Mõttetu lahmimine kibestunud pässilt.

3
Teater, Kino, Tv / Re: Ainult võltsid jäävad ellu - Von Krahlis
« : 14. Oktoober, 2004, 16:32:22 »
Tsitaat: "Barbaara Lohe"
Kas keegi foorumlastest on seda tükki juba näinud? peaks vist mõningate tegelaste jaoks väga oluline etendus olema - ikkagi sex pistols. ma ise veel pole tallinnas, nii et pole näinud. aga väga head usku sellesse tükki pole, lihtsalt eelaimdus selline. jagage muljeid, kes on käinud.


Soovitan kindlasti vaatama minna, väga positiivne mulje. Superhea töö näitlejatelt.

4
Tsitaat: "leeviland"
Tsitaat: "ANdrus"
SIG ei pidavat jõudma esinema


Ma ei pidavat jõudma kontserdile.


See ei pidavat küll kedagi kottima.

5
Muusikanurk / Vennaskond
« : 22. Juuli, 2004, 11:21:52 »
Tsekkige seda:
http://haapsalu.ee/?lng=1&cnt=400&crid=201611625
Kes tsekkida ei viitsi, siis:
Haapsalu Valge Daam
Reede, 30. juuli. Raad räägib rahvaga. Rokitakse täiega.
Karja tänava pealaval:
Kell 21.00 ansambel Vennaskond (Tallinn)
  :)

6
Muusikanurk / Vennaskond 2004
« : 20. Jaanuar, 2004, 09:59:45 »
Tsitaat: "kutt"
Ka mina arvan, et parim kontsert on veel ees.
Tegelt on Vennaskonnal palju häid lugusi, mis kontserti nimekirja ei mahu vaid ühel põhjusel - Anti oskused :)


Seda võib vist väita ainult viimaste plaatide lugude kohta -- ja isegi neilt plaatidelt on paremaid lugusid viimasel ajal mängitud. Aga see probleem, et kontserditel mängitakse enamasti ühtesid ja neidsamu lugusid, oli juba enne Anti naasmist. Samas on nende lugude hulgas palju kõige sheffimaid lugusid, ilma milleta kontserti ette ei kujutaks.

Aga neil, kes väidavad, et Vennaskonna uuemad lood kuulata ei kõlba (mitte sina, kutt :)), soovitan vaadata Klassivanema lehel olevat hääletust Vennaskonna parima albumi kohta. Vastajaid on seni ligi 700, ehk umbes sama palju, kui meie auväärt uuringufirmad vaevuvad tavaliselt kogu ühiskonda puudutavate küsitluste jaoks läbi küsima, nii et tulemused peaksid olema igati usaldusväärsed. Tulemustest on väga hästi näha, millal on Vennaskonna kuulajate meelest olnud bändi tõusud ja mõõnad. Üks suur tõus on 1993. aasta paiku (albumid Rockipiraadid, Vaenlane ei maga, Usk. Lootus. Armastus.), teine 21. sajandi alguses (albumid Ma armastan Ameerikat ning News From Nowhere).

7
Muusikanurk / Vennaskond 2004
« : 18. Jaanuar, 2004, 23:30:09 »
Tsitaat: "kutt"
.. lisaks, keegi eelmises Vennaskonna topicus nentis, et Viimast Jõuluööd viiulita on esitatud.. seda on küll valus kuulda. Ei kujuta ettegi


Mina näiteks küll kujutan. Saksofoniga kõlas see lugu minu meelest väga sheffilt. Mitte et viiuliga halvem oleks.

8
Muusikanurk / Vennaskond 2004
« : 18. Jaanuar, 2004, 15:50:01 »
Tsitaat: "kutt"
St igas loos on nüüd viiul sees


Ongi nii või? Ei saanud kahjuk Hiiu pubis käia, aga kõlab päris huvitavalt...

9
Teater, Kino, Tv / Koosolek
« : 19. Detsember, 2003, 23:20:28 »
Tsitaat: "Kurvits"
Tsitaat: "Larissa"
Täna õhtul Koosolekus (TV 3 kl 20.30 vist) on ühtteist põnevat seoses Tõnni raamatuga!


Päras seda hirmsat komejanti nende Eesti kultuuritegelaste ja rõveda poliitikuga, kellel õnnestus kõigil väga magedad olla (eriti yllatav oli Juske magedus, kelle vastu mul suur austus on) - pärast seda tundus see Trubetsky Emake Anarhia tõesti ainukene lahendus kõigele sellele debiilsusele.   8)  

Vivat, raisk!
:cry:

See saade oli minu meelest üldse üks rollercoaster ride. Üks parimaid saateid Eesti telekanalites pärast murutari ja pornopastori televäitlust. Mingid vanilje ninjad, valusad idioodid. Nende intervjuu kulmineerus "Arvo Viioliga". Pange ennast põlema, tüdrukud, minge saksamaale või karu persse, aga ärge, palun, enam Eestis oma nägu näidake.
Ja pärast seda see kannapööre ja see kuninglik reklaam.
Ning siis muidugi lang, kes tõmbas nii endale kui ka oma erakonnale solinal vee peale (nagu ta ise rõhutas, ajas ta seda ila mitte ainult langi vaid ka Rummo, Kiisa jne nimel).
Ning tõesti-tõesti, kõige krooniks istus stuudios Trubetsky. Muide, tema esinemisega seoses: kas teile ei tundu, et Vainola on täielikult Trubetsky esinemisstiili omandanud? (pean siinkohal silmas just esinemist intervjuudes jms.) Mulle igatahes tundub.

10
Muusikanurk / Vennaskond
« : 13. November, 2003, 10:28:44 »
Tsitaat: "martramones"
Samas - tsekkasin pilte - miks ta bassil vaid 2 keelt oli??? On's ka see üks neist niivähekuivõimalik eksperimentidest. Tegelt saab asja ju ka ühel keelel ära ajada.


Keeli on ta bassil jah juba suvest saati 2. Ei oska kommenteerida. A mis puudutab viimaseid plaate, siis on ju siin foorumis üsna palju kõlanud arvamus, et need polevat kuhugi kõlvanud. Ehk on ka Anti selle seisukoha toetaja? Isiklikult pean seda juttu muidugi lolluseks. Rääkisime sel teemal Allaniga ja ka tema leidis, et tegu on mõttetu jutuga.
Aga, jumala eest, ei kirjutanud praegu selleks, et jälle seda kiunumist üles puhuda :!:

11
Muusikanurk / Vennaskond
« : 12. November, 2003, 10:53:51 »
Tsitaat: "martramones"
Tsitaat: "mõmmi"
keegi siinsest rahvast eile alfredis ka oli  :?:  kui ei siis on põhjust kahetseda.


Kas hr Anti tuli õigeks ajaks kohale ning mängis lood enam-vähem puhtalt ilma vahepeal oma päikseprille kohendamata maha?


Jaa, oli küll õigel ajal ja lisaks oli ta "Kõik müügiks" ära õppinud. Ehk nagu ta ise ütles: "Ma oskan täpselt nii palju kui vaja. Midagi üleliigset ei oska."  :)

12
Muusikanurk / Vennaskond
« : 30. Oktoober, 2003, 15:16:23 »
Tsitaat: "Vaber"
Vaevalt nüüd, et Vennaskond plaadimüügiga hirmsat pappi kokku ajab. Ja ma ei ütleks, et uued lood kõvasti halvemad on. Mõttetuna mõjuvad hoopis vanade, sahtlisse kirjutatud lugude ülessoojendamised ning see lõputu iga vanade vene lugude jada. Mitte, et mul need lood täiesti vastumeelsed oleksid, aga lihtsalt tüütab ära, kui igal plaadil on ostap benderi lugu uues versioonis. Ma armastan ameerikat ja news from nowhere oleksid vabalt võinud ühe plaadina välja tulla, jättes plaadistamata kahatäitena tunduvad lood. Ja oleks tulnud väga hea plaat. Teine asi on see saund… No nagu üldse poleks heli keeramisele aega kulutatud. Kui minu enne mainitud koondplaat veel korraliku saundiga oleks …  :!:  Aga see välismaa plaat oli ämbrisse astumine minu meelest.


Viimaste plaatide kohta võib seda küll öelda, et need pole moodustanud tervikut. Miskipärast on plaadid servast servani muusikat täis pandud. Kui iga plaadi pealt näiteks 30 minuti jagu musa vähemaks võtta (saades traditsioonilise 45minutilise plaadi), siis nii palju on neil minu meelest küll head kraami olnud. Viimase plaadi puhul, jah, täpseid välja andmise eesmärke ei tea, aga mul vähemalt oli hea meel, et sain endale lõpuks Riga My Love ja Girl in Black lood, samuti oli hea 1. lugu. Kui keegi mainis siin enne mingit papi kokku kühveldamist, siis sellest on Eesti muusikas, kus plaatide tiraa˛ on vist tavaliselt 1000 piirimail, küll imelik rääkida.

13
Muusikanurk / Eesti parim bänd
« : 23. Oktoober, 2003, 00:45:48 »
Tsitaat: "poison_girl"
Hmm..mulle for example  meeldib Vennaskond kui Tervik,mitte kui Vennaskond Vainola-loominguna ja Vennaskond kui Jancise-loominguna ja Vennaskond Siia loomingina või Vennaskond Trube-loominguna  jne jne..Kõik lood on apsull 100% kuulatavad


No üks asi on kuulatav, teine asi hea ja kolmas asi väga hea. Anyway, ma ei üritanud erinevate Vennaskonna autorite ja lugude vahele mingeid piire tõmmata, lihtsalt juhuslikult on nii, et enamik neist vähestest Vennaskonna lugudest, mis mind külmaks jätavad, on Jancise kirjutatud. Mis Siiga puutub, siis on Vainola küll paar tema luuletust vist laulustanud, aga et Siig oleks Vennaskonna muusikat kirjutanud, see on mulle küll uudis.

14
Muusikanurk / Eesti parim bänd
« : 22. Oktoober, 2003, 16:44:48 »
Tsitaat: "francis"
Ja Luminalil on tõesti siiani (jah koos Sinusega) vaid paar lugu, mis mulle väga ei istu - aga seda ka vaid väga pirtsakas olles


Noh, kuivõrd Vennaskonnal on kokku lugusid 200 tuuri Luminali u 30 vastu, siis kui Luminalilt ei meeldi paar-kolm lugu, ütleb lihtne tehe, et sama protsent Vennaskonna lugudest oleks juba oma paarkümmend lugu. Mul näiteks ongi vist umbes selline hulk lugusid, mis mulle Vennaskonnalt eriti ei meeldi (enamjaolt Jancise looming). Vainola lugudest aga näiteks ei suuda küll ühtegi meenutada, mis ei meeldiks.

15
Muusikanurk / Re: numero uno
« : 21. Oktoober, 2003, 11:47:56 »
Tsitaat: "Koit"
Punastamata tunnistan - mina panin Vennaskonna. Seda võib ka võtta auhinnana elutöö eest. Küsimus oli ju läbi aegade parimast/lemmikust. Vennaskond lihtsalt lööb oma staazhiga=heade lugude arvuga. Lisaks veel mõned lahedad mälestused (sentimentaalsed, nostalgilised põhjused niisiis).


Pluss lisaks siia juurde, et seni parim live bänd. Näiteks -- andke andeks -- ma ei kujuta päris täpselt ette, kuidas Spst hakkab ilma trummarita ja olukorras, kus pooled lood on elektroonilised, niisama sheffe kontserte andma nagu Vennaskond. Aga elame-näeme.

Lehti: [1] 2 3