Autor Teema: Ultramelanhool  (Loetud 119206 korda)

Lenka

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #30 : 28. Detsember, 2003, 12:13:09 »
Tsitaat: "martramones"
kui ma oleks väke teismeline tydruk hakkaks ma ilgelt nutma...ermotsionaalsest liigutusest....

No nii...kontsert oli erakordselt hea. Nägin neid viimati ja tookord esimest korda pilvepillerkaaril- meeldis ka siis, aga ei võtnud väga tõsiselt. Aga eilne kontsert... nad on väga palju edasi arenenud.
Laulutekstid- poeesia. Tegu intellektuaalse muusikaga, mis vahepeal keeras suisa psühhedeeliaks. Esimene lugu...ja astub lavale bänd. OO, mul käisid tõesti judinad üle selja. Oli väga huvitav kuulata, lood arenesid, muutusid ja mõjudsid improvisatsiooniliselt, elavalt. Tegu väga värske ja elusa asjaga. Väga oluline laulja isiksus, mis kogu fluidumi aluseks. Tumepunane sametülikond oli minestamapanevalt sheff ja kogu lavaline liikumine suisa koreograafia. Lavakujundus ja ekraanil toimuv ja Ultramelanhool olid omavahel suurepärases kooskõlas. Suurepärane etendus.
Jah, kui ma oleksin 15, oleksin nähtavasti eilsel kontserdil lihtsalt hulluks läinud. Aga vaatamata oma kõrgele vanusele  värisesin üle kere ja olin meeletusteks valmis :wink:  ROCK N ROLL
olen siin varem olnud

John

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - joonasveelmaa@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://www.rate.ee/users/jonnipunn15
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #31 : 28. Detsember, 2003, 12:39:49 »
kontsert hakkas peale ja mina ootasin niiiiiii väga oopiumi ingilit ja see KÕIGE lahedam kitarri koht, enne refrääni jäi krdi tehnika pärast ära :cry: muidu oli täieste lahe kontsert...ma loodan et järgmisel kontserdil tuleb lõppude lõppuks 7.2 tonni terast...ka esitusele
...Maailm lõpeb mais...

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #32 : 28. Detsember, 2003, 13:11:45 »
Ei saa eelnevatega üldse kohe nõustuda. Sitt sound, puuduv lauluoskus, rütmist väljas tekstid, liiga vali laulmine ja tekstide pikkused. No kohe ei meeldind üldse, kuigi esimene lugu lubas palju... jäin ootele ja sinna ka jäin - käed näol ja mõttega kella lugemas, et millal lõpeb
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

anx

• Külaline
Ultramelanhool
« Vastus #33 : 28. Detsember, 2003, 13:43:05 »
mulle jättis küll väga hea mulje.

mide

• Vähese jutuga
  • **
    • MSN Messenger - mide@hot.ee
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #34 : 29. Detsember, 2003, 00:15:18 »
laulja nagu noor jim morrisson

mõmmi

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #35 : 29. Detsember, 2003, 01:10:50 »
Tsitaat: "mide"
laulja nagu noor jim morrisson

täpselt minu mõte! väga hea mulje jättis! :wink: a ega vist mingeid mp3-esid kuskilt saada pole  :roll: ? kuna nende plaadi ilmumisega nähtavasti aega läheb, siis senikaua nagu kuulata ei saagi :(
kui täna saabub võlur...

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #36 : 29. Detsember, 2003, 12:24:05 »
Hmm kogu selle Sakala ürituse lemmik oli minujaoks UM bassimees! Tõsiselt tegija! Absoluutselt aga ei meeldinud UM-i kidramehe piss püksis (jalad ristis) lavashow.
Lauljale kah pisike soovitus, palun ära kasuta tamburiini kahtlaste valerütmide tekitamiseks. Äge kui ta laval käes on aga rütmitunde puudumisest tingituna ei maksaks seda täristada:)
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

Gusto

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - gustog@msn.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Hmm kogu selle Sakala ürituse lemmik oli minujaoks UM bassim
« Vastus #37 : 29. Detsember, 2003, 12:35:17 »
heh, aga see oli the Doors, laulja oli Jim Morrison ja tramburiin oli ka Jimilt! või mulle ainult tundus nii?

Vaber

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #38 : 29. Detsember, 2003, 13:45:22 »
Kuna härrased Ultramelanhooli liikmed on siin foorumis suured muusikakriitikud ja arvustajad, siis ootasin nende muusikast midagi suurepärast. Kahjuks seda ei tulnud. Äkki oli viga saundis või mingis muus välises elemendis, aga ei meeldinud. Äkki on viga minu muusikamaitses. Eks ootan mõne stuudioloo ära, võibolla minu arvamus muutub ...

Aurora_Borealis

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - artur_sanglepp@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Ultramelanhool
« Vastus #39 : 29. Detsember, 2003, 21:11:04 »
Ma tahaks ka mõnda mp3'e saada. Mehed, ma ju ostan teie plaadi kui see välja tuleb. Päriselt ka.
Puu taga, jah?

@@@

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #40 : 29. Detsember, 2003, 23:43:38 »
Kas siis raadios pole ka ühtegi Ultramelanhooli lugu?

mõmmi

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Ultramelanhool
« Vastus #41 : 30. Detsember, 2003, 01:09:29 »
Tsitaat: "@@@"
Kas siis raadios pole ka ühtegi Ultramelanhooli lugu?

kahjuks ei ole juhtunud kuulma tõesti. :cry:
kui täna saabub võlur...

Lenka

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Re: Hmm kogu selle Sakala ürituse lemmik oli minujaoks UM ba
« Vastus #42 : 30. Detsember, 2003, 10:11:41 »
Tsitaat: "Gusto"
heh, aga see oli the Doors, laulja oli Jim Morrison ja tramburiin oli ka Jimilt! või mulle ainult tundus nii?

Sulle ainult tundus nii.
Mina ei näe mingeid seoseid The Doorsiga, peale selle, et mõlemad head bändid ja lauljad pole kiilakad kännud. No kuulge....
olen siin varem olnud

Gusto

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - gustog@msn.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #43 : 30. Detsember, 2003, 10:46:00 »
Tsitaat: "Lenka"

Sulle ainult tundus nii.
Mina ei näe mingeid seoseid The Doorsiga, peale selle, et mõlemad head bändid ja lauljad pole kiilakad kännud. No kuulge....

eee...kiilakad kännud?!? kus on kiilakad kännud? UMis või ustes? oled sa mr.Morrisoni näind? aga äkki tõesti, mulle ainult tundus nii. :?:

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #44 : 30. Detsember, 2003, 13:06:32 »
Tsitaat: "Lenka"

Sulle ainult tundus nii.

eee...kiilakad kännud?!? kus on kiilakad kännud? UMis või ustes? oled sa mr.Morrisoni näind? aga äkki tõesti, mulle ainult tundus nii. :?:

Keegi pole öelnudki, et keegi ON kiilakas känd. Öeldi vaid, et kumbki solist POLE kiilakas känd.

A tõesti ma pean vist pea kõikidele neile oodidele, mis siin UM-ile lauldakse vastu vaidlema. Kitarrist oli ainuke vaatamisväärsus, sest tema "mine p**si!" oli lihtsalt ääretult koomiline, kui kitarrivõim läbi kärssas.

Ma ei tahagi nagu kellelegi oma maitset ja arvamust pähe sokutada, aga kas latt on siis kohe tõesti nii mada, et kui keegi haarab kitarri ja natuke käristab, siis kohe kõigil on lõuad märjad?
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.