Autor Teema: SÕPRUSE PUIESTEE seljatas Nexuse - SL Õhtuleht  (Loetud 4742 korda)

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
Saa selleks, kes sa oled

buht

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
SÕPRUSE PUIESTEE seljatas Nexuse - SL Õhtuleht
« Vastus #1 : 31. Jaanuar, 2006, 18:32:11 »
«Tegime selle saate nimel palju tööd, aga ma ei ütleks, et see töö kõik tühja läks,» ütleb Helen. «Sest me saime ju läbi selle kõvasti paremaks.»

Kas see suur töö oli "juulikuu lume" sõnade pähe õppimine ja spste loo ära solkimine ning geniaalsete fraaside nagu "jump around" välja mõtlemine? No tõesti oli palju oli nähtud! Leidub ikka naljatilku :D  Aga rõõm kuulda, et nad selle läbi paremaks said...

burunduk

• Külaline
"Õhtuleht"
« Vastus #2 : 01. Veebruar, 2006, 04:53:02 »
No kuulge, mõelge ka, mis lehega on tegemist - väärikuselt järgmisega pärast "Nelli teatajat".

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Re: "Õhtuleht"
« Vastus #3 : 01. Veebruar, 2006, 09:36:56 »
Tsitaat: "burunduk"
No kuulge, mõelge ka, mis lehega on tegemist - väärikuselt järgmisega pärast "Nelli teatajat".

No tead - Nelli on 110 etem kui Sõnnikuleht.
the future is unwritten

Duusja

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #4 : 01. Veebruar, 2006, 10:32:12 »
Sõnnikuleht :D  :D

EI noh...igal inimesel on oma arvamus...
ja minu poolest las see neil olla...

Aga las muusikud teevad oma loomingut...Sest kui neile hakata siin mingeid etteheiteid tegama siis naq pole enam see...Nexuse probleem kui nad sellised on..küll nad ka üle saavad

Nexus teeb seda mis raffas ütleb...aga kui ükskord rahvas meelt muudab et ei olegi enam lahe siis pole nexusel enam midagi teha sest siis on neil juba saastabändi nimi küljes...

See minu arvamus...

Igaühele oma
Lõhkumise praktika on loomise teooria

burunduk

• Külaline
Re: "Õhtuleht"
« Vastus #5 : 01. Veebruar, 2006, 14:26:10 »
Tsitaat: "martramones"
Tsitaat: "burunduk"

No tead - Nelli on 110 etem kui Sõnnikuleht.

Igatahes on sul õigus. ÕL ei tule väärikuselt järgmisena pärast Nellit, küll aga tükk maad hiljem. No nõksa panin mööda.

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #6 : 01. Veebruar, 2006, 15:23:22 »
tore muidugi, et saade andis neile uudistematerjali lausa kaheks päevaks. esmaspäeval siis, et nexus sai tuuseldada ja järgmisel kohe, et spst seljatas nexuse ... :roll:
sometimes life don't leave you alone

XX sajandi laps

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Re: SÕPRUSE PUIESTEE seljatas Nexuse - SL Õhtuleht
« Vastus #7 : 16. Aprill, 2006, 02:09:42 »
«Tegime selle saate nimel palju tööd, aga ma ei ütleks, et see töö kõik tühja läks,» ütleb Helen. «Sest me saime ju läbi selle kõvasti paremaks.»

Kas see suur töö oli "juulikuu lume" sõnade pähe õppimine ja spste loo ära solkimine ning geniaalsete fraaside nagu "jump around" välja mõtlemine? No tõesti oli palju oli nähtud! Leidub ikka naljatilku :D  Aga rõõm kuulda, et nad selle läbi paremaks said...

Vastus natuke hilineb, aga noh... Alles äsja vaatasin selle Karika veebist, nii et sellepärast.

Kui ma ei eksi, laulab Nexus "Juulikuu lume" ühel omal plaadil. Kuidas on võimalik, et nad selle loo Karikas "võõrana" esitada said? :o Neil polnud ju vaja mitte kaugeltki nii palju tööd selle ette teha kui SPST-l. Imestasin seda natuke, tundus kuidagi ebaõiglane. Aga Nexus mulle küll ka meeldib ja nende kaver "Ma olen õnnelikust" oli minu aruks samuti õnnestunud. Parem bänd ikkagi võitis.  :D
"Menschen mit Phantasie langweilen sich nie."
(Jakob Bosshart)

Level

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • Untitled
    • E-post
Re: SÕPRUSE PUIESTEE seljatas Nexuse - SL Õhtuleht
« Vastus #8 : 16. Aprill, 2006, 05:18:23 »
Vahet ei ole, XX
See ei ole nende lugu.