Autor Teema: kass  (Loetud 36256 korda)

bambiino

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
Re: kass
« Vastus #60 : 26. September, 2006, 18:08:25 »
aga minu kutsu suri ära,oeh...

bambiino

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #61 : 26. September, 2006, 19:26:13 »
eksole...
eriti hull on see igapäevane ärevus, mida tunnen kui tahan koeraga välja minna,aga pole kellega minna

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
« Vastus #62 : 26. September, 2006, 20:51:06 »
Meil on kodus hullumaja. 6 kassipoega tagatoas, kelle ema ära põlgas. Kõigepealt lasi akna kaudu jalga ja nüüd, kui ta üles leiti ei tee poegadest enam tundmagi. Päevaplaanid on segi, neid peaaegu 4-nädalasi on vaja iga kolme tunni tagant toita ja kusetada, seda ka öösel. Järgnevad kuu aega saab olema väga unevaene... aga eks elab üle. Niiet kui kuu aja pärast keegi teis või teie sõpradest soovib armast kassipoega, siis on neid ootamas üks kena kari karvapalle. Pildid tulevad arvatavasti veidi hiljem, kui neist saab juba mingeid asjalikke pilte teha.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

bambiino

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #63 : 26. September, 2006, 20:55:14 »
kui sul on vaja,et keegi neid mingi hetk hoiaks,kui sul midagi tähtsat teha on,siis anna aga teada.)

oopiumiingel

• Külaline
« Vastus #64 : 26. September, 2006, 23:00:29 »
aga minu kutsu suri ära,oeh...

Sellest on küll kahju, tunnen kaasa.

Mul endal suri 6 aastat tagasi kass vähki, pärast ei olnud mitu nädalat võimalik head enesetunnet leida, siiamaani on mul selle kassi pilt riiulil.

loomulik surm on normaalne. aga vat kui ise oled surmas süüdi, siis see on üle poole hullem, sa püüa nende süümekatega elada

bambiino

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #65 : 24. Oktoober, 2006, 20:47:16 »
postkastide juurde oli jäetud väike,u kahenädalane kassipoeg,must,ega keegi ei taha?

füüsik

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #66 : 25. Oktoober, 2006, 19:59:11 »
kahe nädalane?
kas tõid ta ikka tuppa?
nii väike õues küll kaua vastu ei pea....
kas ta ise süüa oskab?

bambiino

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #67 : 26. Oktoober, 2006, 20:30:23 »
ta peaaegu juba oskab ise süüa,mjaud veel õiget ei tule,piiksub,loomulikult tõin tuppa,leidsin uue tahtja ka,aga 2 nädalat hoian veel enda juures,sest tal on silmas viirus,tahaks enne terveks ravida.ema otsib pidevalt taga,piima tahaks juua,aga talle ei tohi ju anda.ja ma leidsin väikese minilutipudeli,vett andsin sellega talle,õpib vaikselt normaalset liikumist.aga ta on tubli

füüsik

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #68 : 26. Oktoober, 2006, 20:48:04 »
ta peab KINDALSTI ka süüa saama!
anna leiget kohvikoort, millele võid veel glükoosi sisse segada.

bambiino

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #69 : 26. Oktoober, 2006, 21:04:25 »
ta saab süüa,kiisukonservi-kolmandik vesi,mul on enne ka pisike kiisupoeg nädal aega olnud,arst oli selle toidu poolt,midagi piimaga seoses talle anda ei tohi,see teeb tal kõhu lahti

bambiino

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
« Vastus #70 : 26. Oktoober, 2006, 21:05:22 »
sööb ta oma 6 korda päevas,väga väikeste koguste kaupa

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
« Vastus #71 : 27. Oktoober, 2006, 10:26:13 »
Üks hea viis kuidas toita sellist pisikest jõnglast, on osta rinnapiima pulbrit, seda siis kuuma veega segada, oodata kui see on kehasoe ja siis suurema süstla abiga teda toita. Meil kodus olevad väiksed kassid võtsid süstla otsast kinni ja põhimõtteliselt imesid süstla tühjaks :) Küll aga sellise toitmise puhul peaks kassi harjutama ka lakkuma, seega tasub süstla otsa hoida ikkagi suu juures, mitte suu sees, et kass ise lakuks seda, mis sealt tuleb. Aga see on prioriteet pisut vanemate kasside puhul. Kuskil 4 nädalat vast.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

füüsik

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
« Vastus #72 : 27. Oktoober, 2006, 14:37:17 »
ma olen ka mitu korda nii väikeste eest pidanud hoolitsema ja ma olen kusjuures alati alustassi sooja kohvikoorega kassipojale ette pannud mitte hakanud süstaldega jamama. alguses nad pistavad ninad sisse ja hakkavad mulistama, aga üsna kohe taipavad, kuidas söögi kätte saab.  :)

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
« Vastus #73 : 27. Oktoober, 2006, 14:55:49 »
Mul juhtus kunagi nii, et kassipoegade ema suri enne ära kui kiisudele silmadki pähe tulid, aga imekombel oli kiisukeste elutahe nii suur, et kõik 4 jäid ellu - alguses jampsisime süstaldega, aga suhteliselt kiiresti hakkasid nad alustassist limpsima. lihtsalt panime neil ninad sinna sisse ja õppisid ära.
Saa selleks, kes sa oled

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
« Vastus #74 : 27. Oktoober, 2006, 17:20:09 »
Nad limpsisid ka alustassilt, aga kui sul on 6 karvakera keda ei huvita fakt, et ta seisab oma toidu sees või et ka tema vend või õde tahab süüa, siis niimoodi ei saanud. Mõned oleks lihtsalt nälga jäänud. Ja silmas pidada, kes ei söönud, oli päris keeruline. Ja ega see süstlaga värk mingi jamamine polnud. Saime ilusti hakkama. Muide hetkel veel vist 3 kassipoega on saadaval. 2le oleme kodud leidnud ja ühele on soovija olemas.