Autor Teema: L, 22.08 Odessa Pop meets HUH  (Loetud 1412 korda)

kummik

  • Kasutaja
  • ***
  • Postitusi: 157
    • Vaata kasutajat
L, 22.08 Odessa Pop meets HUH
« : 05. August, 2009, 17:18:08 »
 
Laupäeval, 22. augustil algusega kell 21.00
Kultuuritehases Polymer (Ülase 16/Madara 22)

„ODESSA POP`i" SAAL:
PIKELET (AU)
VAIKO EPLIK (EST)
PASTACAS (EST)
Dj`d:
MARTIN JÕELA
MIHKEL ROOSBERG

„HEA UUS HELI" SAAL:
ГЛЯМ
NEMOS MUSIC
KULGURID
ANTELIA
KATJA ADRIKOVA UNIKORN
ROLAND KARLSON
AIVAR TÕNSO

Pilet: 125/100 (flaieriga)
Lisainfo: www.rampade.org

Laupäeval, 22. augustil toimub Tallinnas Kultuuritehases “Polymer“ (Ülase 16/Madara 22), Kultuuritehase Festivali (www.kultuuritehas.ee) raames kontsert ja pidu kahes saalis. Muusikaüritust, mis toob kokku häid ja põnevaid artiste nii akustilise kui elektroonilise muusika vallast, korraldavad festival Hea Uus Heli (www.huh.ee) ja kontsertsari Odessa Pop koostöös MTÜ-ga Rampade Org.
Suuremas, „Hea Uus Heli saalis“ esinevad ГЛЯМ (uus all-star-ansambel, kuhu kuuluvad Sigue Sigue Fabrique - mashup DJ ja Robodada records’i asutaja, Kiwa Noid – popkunstnik, kuraator ja aktivist ning Mihkel Kleis – klahvpillivirtuoos kollektiividest Luarvik Luarvik ja ja Edasi), Nemos Music, Kulgurid, Antelia, Katja Adrikova Unikorn, Roland Karlson (Algorütmid) ja Aivar Tõnso.
Väiksemas, „Odessa Popi saalis“ astuvad õhtu ja öö jooksul üles Austraalia multiinstrumentalist Pikelet, augustis oma neljanda plaadi väljastanud Eesti säravaim pophelilooja Vaiko Eplik uue soolokavaga ning Eesti-Soome eksperimentaalfolkar Ramo Teder ehk Pastacas. Dj`dest jahutavad Odessa saalis inimeste meeli aga Martin Jõela ja Mihkel Roosberg.