Autor Teema: smilers  (Loetud 19316 korda)

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
smilers
« Vastus #15 : 15. September, 2003, 16:54:34 »
Tsitaat: "francis"
ja Terminaatorit (jah viimane võib rahumeeli sinna kategooriasse mahtuda).

Noormees! Te kogute endale niiviis vaenlasi. Tänage õnne, et nad selle foorumi kasutajad ei ole.

Aga mul tuleb meelde 7 klassi ekskursioon Hiiumaale, kus padujõmmist klassivend Metallicat ja Terminaatorit üle terve bussi lasi (isa makist) ja kaasa laulis. Kusjuures enamvähem kaine peaga. Lõpuks pidime makist patakad ära vinnama. Rahu ei saabunud sellegipoolest. Noormees kaebas klassijuhatajale, et tema taganat varastatakse asju. Võid kolm korda arvata kelle poole klassiuss asus.

Aga Metallica 3 esimest plaati, kui ma need talle lindistasin, osutusid tema jaoks liiga karmiks.
the future is unwritten

@@@

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #16 : 02. Oktoober, 2003, 15:20:11 »
Mida krdit see Jõmmilikus tähendab?

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #17 : 02. Oktoober, 2003, 15:29:21 »
Jõmmlikkus üldse või Smilersi kontekstis?
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

Artur

• Külaline
smilers
« Vastus #18 : 02. Oktoober, 2003, 18:20:38 »
Terminaator on täiesti korralik poprokki viljelev bänd, omas elemendis Eestis vaieldamatult üks parimaid. Muidugi, nagu muusika juures ikka, võrdlemisi suure kommertselemendiga. Ja see häirib. Muusika EI TOHI olla kommerts. Mäletan üht intervjuud, kus Jaagup Kreem väitis, et talle ballaade kirjutada ei meeldi, aga et raadiojaamad neid mängiksid ja rahvale peale läheks, pole muud valikut.

@@@

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #19 : 02. Oktoober, 2003, 18:42:51 »

jõmmilikus ültse

kadi

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - kaditydruk@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://www.rate.ee/users/kadi1107
    • E-post
smilers
« Vastus #20 : 10. Jaanuar, 2004, 02:20:42 »
ma ikka vahel satun seda kuulama ja meeldib käime katuseid mööda selline ... ..ilusad sõnad..... :)  ära ei keera kui raadiost tuleb....

ja see jõmmi värk..igal ühel oma arvamus...
tunnen et üksi olen ma....tunnen et üksindusse üksindusse jälle armun ma

Artur

• Külaline
smilers
« Vastus #21 : 10. Jaanuar, 2004, 14:00:06 »
Tsitaat: "@@@"

jõmmilikus ültse

kirjaoskuse puudumist ;)

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #22 : 10. Jaanuar, 2004, 14:45:17 »
hahaa

ega minu lauses on ka viga sees. Emakeeleõpetaja annaks mulle peksa selliste asjade eest :) kui mul oleks mõni
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

garin

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - g4rin@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #23 : 14. Jaanuar, 2004, 11:39:57 »
nn. jõmmirokki, ehk siis Blindi ja Smilersit ja Terminaatorit (jah viimane võib rahumeeli sinna kategooriasse mahtuda).

miks blind on jõmmirocki kategoorias? :? minu meelest on ta 1 parimaid heatuju loomise bände (naiivsed sõnad ja hüper rõõmus viis), vähemalt esimesed albumid (viimaseid lihtsalt ei tea eriti :oops: )

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #24 : 14. Jaanuar, 2004, 12:39:32 »
Tsitaat: "garin"
nn. jõmmirokki, ehk siis Blindi ja Smilersit ja Terminaatorit (jah viimane võib rahumeeli sinna kategooriasse mahtuda).

miks blind on jõmmirocki kategoorias? :? minu meelest on ta 1 parimaid heatuju loomise bände (naiivsed sõnad ja hüper rõõmus viis), vähemalt esimesed albumid (viimaseid lihtsalt ei tea eriti :oops: )

kui sa nüüd oma postituse ilusti läbi loed, saadki põhjused miks

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #25 : 14. Jaanuar, 2004, 12:59:10 »
Päris huvitav muusika alaliik on sündinud- jõmmirock :lol:  :lol:  :lol:

See mis rahvale meeldib ei pruugi veel olla kommerts ja ma millegipärast arvan, et ka Sõpruse Puiestees on tiba kommertsi.
Mul on aga selline küsimus: miks kommerts paha on? (kui lugu meeldib)
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
smilers
« Vastus #26 : 14. Jaanuar, 2004, 18:32:12 »
Mul oli kunagi üks tuttav, kes üritas kangesti underground olla. Üle kõige meeldisid tüübile bändid, millest keegi midagi ei teadnud ja ainus mis teda närvi ajas oli see, et neid bände kuskil ei mängitud. Et siis sihuke loogika :)

Mis Sallerisse puutub, siis ei ole ta kunagi mu suurim lemmik olnud, kuid mingil määral olen kõiki ta bände alati kuulanud, Smilersi viimase cd isegi ostsin. See, et plaat paljudele meeldib ja paljudele ei meeldi, ei mõjuta mu enda suhtumist Smilersisse sugugi.

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #27 : 14. Jaanuar, 2004, 22:23:35 »
Tsitaat: "@@@"
Mida krdit see Jõmmilikus tähendab?

ehk on abiks Jõmmi aabits  :wink:
http://www.ekspress.ee/Arhiiv/2000/25/Areen/sonaraamat1.html
Yes we can dance, but can we boogie?

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #28 : 15. Jaanuar, 2004, 02:57:58 »
kommerts on paha... sest... no mõtle tähendusele. Ehk muusika (või ka mõni muu kultuurivaldkond), mida tehakse vaid kommertsiaalsetel kaalutlustel majanduslikult paremale järjele saamiseks.

Pop ei ole kommerts. Sellest peab aru saama. Sest pop-i võib ka teha hingega. Ja see on see, mis teeb muusikast kuulatava ja kuulamatu. Kui muusikas on tegijate poolt hing sees, siis mind ei koti, kas plaat müüb ropult palju, või vedeleb lettidel. Mind ei koti, kas MTV seda päevast päeva jaurab. Sest muusikal on mingi muu mõõde, kui pihupaljas kolm nooti varanduse vastu.

aga kui plaat müüb, aga hinge pole, siis vot see on kommerts, aga kahjuks ületab eetriläve vaid väga väike osa muusikat, mis pole kommerts.

PS ja ma ei arva, et SPST on kommerts - pop aga kindlasti

blind

• Kasutaja
    • MSN Messenger - drunkdriver@hot.ee
    • Vaata kasutajat
smilers
« Vastus #29 : 15. Jaanuar, 2004, 08:27:41 »
See kas loos on hing sees on väga suhteline mõiste. Näiteks paljude jaoks on terminaatori või bon jovi ballaadid kirjutatud hingest....paljudejaoks aga puhas kommerts. Aga noh see selleks:)

ma arvan, et SP on kah huvitatud oma loomingu eest võimalikult palju raha saama. kas seda peab häbenema?
sellise liigituse põhjal on ju iga bänd kes küsib kontserti ja plaadi eest rohkem raha kui tegemiseks vaja läheb kommerts? :roll:
Teenage angst has paid off well, now I`m bored and old