Autor Teema: 22 oktoobril Sõpruse Puiestee Tartus, Gen klubis  (Loetud 3431 korda)

Mait Vaik

  • Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Jutulind
  • *****
  • Postitusi: 584
    • Vaata kasutajat
22 oktoobril Sõpruse Puiestee Tartus, Gen klubis
« : 11. Oktoober, 2011, 01:24:59 »
22 oktoobril Sõpruse Puiestee Tartus, Gen klubis

6 € pääsme lunastamiseks Jaga üritust oma seinal. Kui see tehtud raporteeri ürituse wall’il sõnaga 1905. !Jagajate vahel , kes kutsuvad ka sõbrad peole (invite friends) ja vajutavad Like muusikaagentuuri MBMA EST lehel https://www.facebook.com/MBMAEST   loosime välja 3x2 pääset üritusele, et osaleda loosimisel kirjuta juurde oma saadetud invite’ide arv ja märgusõna MBMA EST.!
SÕPRUSE PUIESTEE/ ALL DAY LONG (Lv)/ Plaadid:Z


Taas Tartut revideerimas mehed ja neiud Sõpruse Puiestee’lt, seekord külas koos Riia plahvatusliku ska-grupeeringuga All Day Long, kes on isiklikult lubanud kõigil sokid jalast rokkida ning loodavad näha saalitäit päikselisi tantsivaid inimesi hoolimata oktoobrikuisest vihmast ja juukseid paitavast tormituulest. Niisiis.

Live: SÕPRUSE PUIESTEE
Sõpruse Puiestee on 2001-st aastast rock ja elektronmuusikat põimiv bänd, kellele Tartu Genialistide klubi juba armsaks saanud, alati meeleoluka publiku ja sooja vastuvõtu näol. Bänd,  kes on oma loomingus alati pigem küsiv kui vastuseid andev, jättes kuulajale endale vastamiseks ruumi ja ärgitades teda mõtlema.  Üks tuntumaid liikmeid Allan Vainola on kitarristi ja heliloojana tuntud eelkõige ansamblist Vennaskond, kuid laulnud ja kirjutanud heliloomingut ka erinevates teistes  ansamblites nagu Unenäopüüdjad, Kelder  ja Metro Luminal.
Paljud Sõpruse Puiestee laulud on olnud aastate jooksul edukad. Tuntumatest võiks kindlasti nimetada „1905“, mis pälvis 2002 aastal ka Eestis enimmängitud raadiohiti tiitli ning pala "Ma olen Õnnelik, Et Inimesed On Nii Ilusad Ja Head". Lauluga "Rahu, ainult rahu" oli ansambel esindatud võistlusel Eesti laul 2011 ning sel kevadel anti välja ka uus CD-kogumik "Planeetidegi vahel kehtib raskus". Sellest ajast on ansambli koosseisus ka lauljatar Merili Varik.

http://www.puiestee.ee/
https://www.facebook.com/pages/S%C3%B5pruse-Puiestee/217239240878

Live: ALL DAY LONG (Lv)
Võta üks osa päikeselist, positiivset ska muusikat, kaks osa punkrocki, vala need shakerisse ja loksuta korralikult. Garneeringuks lisa viiluke kaasahaaravaid meloodiaid ja lusikatäis energilisi live showsid. Jõuline ja sõltuvusttekitav ska kokteil – Riia plahvatuslik ska grupeering – All Day Long!

Video: All Day Long „BMW“:
http://www.youtube.com/watch?v=gK2gja2BbL0
Video: All Day Long „Wish You Were Not My Dream“:
http://www.youtube.com/watch?v=fNZbeChFajM

http://www.alldaylong.lv/

Plaadid: Z

Vaata täpsemat infot fb’st:  https://www.facebook.com/event.php?eid=295687467108519  või portaalist Flaiku.ee (tee see aktiivse lingina, flaiku viide: http://flaiku.ee/flyers/1327-sopruse-puiestee-slash-all-day-long-lv-slash-plaadid-z )


http://www.genklubi.ee/
« Viimati muudetud: 02. November, 2011, 15:24:02 Mait Vaik »
Rebastele ju meeldib kui neid kütitakse