Autor Teema: Sinu Saade  (Loetud 4834 korda)

argentum

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Sinu Saade
« : 02. Märts, 2004, 00:44:03 »
hei. ma loodan et raadiosaadete arvustused käivad ka siis alamfoorumisse.
enivei, pühapäeva õhtuti kell 22:00 raadio kahes "Sinu Saade". kas olete kuulanud? mumeelest üks vähestest (õigemini ainuke) raadiosaade mida annab kuulata.
Daddy`s little girl won`t kill no more

anx

• Külaline
Sinu Saade
« Vastus #1 : 03. Märts, 2004, 12:50:13 »
Nõus.

Aga Rahva Oma Kaitse on mu meelest siiski parim, mis raadiost saadaval. (T kl 19, kordus P kl 20).

Lenka

• Kasutaja
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Sinu Saade
« Vastus #2 : 03. Märts, 2004, 13:39:14 »
Tsitaat: "anx"
Nõus.

Aga Rahva Oma Kaitse on mu meelest siiski parim, mis raadiost saadaval. (T kl 19, kordus P kl 20).

Hmm, kas see SInu Saade on see, kus üks mahedahäälne noormees loeb mingeid piinlikke kirju ette?
Ja häbiväärseid luuletusi? :lol:
olen siin varem olnud

argentum

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
Sinu Saade
« Vastus #3 : 03. Märts, 2004, 18:48:57 »
Tsitaat: "Lenka"

Hmm, kas see SInu Saade on see, kus üks mahedahäälne noormees loeb mingeid piinlikke kirju ette?
Ja häbiväärseid luuletusi? :lol:

jah.
Daddy`s little girl won`t kill no more

woland

• Vaikne Bob
  • *
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Sinu Saade
« Vastus #4 : 27. Märts, 2004, 10:59:53 »
ma ütleks ka oma  tagasihoidliku arvamuse selle saate kohta
kui see saada kunagi aastaid-aastaid tagasi alustas, siis oli see ikka kõva saade, teatud ringkondades võib pidada seda ka kultussaateks (see on vist nüüd natuke üle pakutud, aga siiski)  sel saatel oli raunde  koht teatud inimeste elus, see oli ju üks võimalus ennast väljendada ja teistele teada anda enda arvamustest ja mõttemaailmast.
tänapäevaks on see saade minu jaoks kaotanud mõtte, eks see ole seotud sellega, et olen ikka ise ka aastatega vanemaks saanud. aga siiski ma arvan, et sel saatel on oma koht, kuskil peavad ju depressioonis ja armuvalus tiinerid oma maailmavalu välja elama ( see ei ole nüüd halvustavalt öeldud) kokkuvõttes ma leian, et see saade on siiski vajalik ja oluline,

poison_girl

• Külaline
Sinu Saade
« Vastus #5 : 27. Märts, 2004, 11:15:34 »
Ma pole nüüd tükil ajal kuulanud seda enam,aga kunagi mingi aasta tagasi luges seal mingi näitsik ka luuletusi. See oli eriti koom veel..aga tõsi-eks ta ole ka mõnes mõttes vajalik ka. Noored saavad südameid puistada jne
.

anx

• Külaline
Sinu Saade
« Vastus #6 : 27. Märts, 2004, 13:24:49 »
heh, see näitsik loeb seniajani. tõesti on koom.

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
Sinu Saade
« Vastus #7 : 05. Aprill, 2004, 17:47:48 »
eile. tallinnast pärnu sõites kuulasime seda saadet. väga uimane. ikka väga, väga uimane asi. ei olnud suurem asi saade minumeelest. ohtlik ka - kui autoroolis kuulad - magama võid jääda. ja need lood mida sealt lastakse. ohh. ma tean küll, et need on kirjutanute soovitud, aga vähemalt eile tuli sealt ikka küll sellist hala, et jube kohe. eriti õudne oli mingi minu jaoks tundmatu neiu muusikapala. selline igin, et jääb täiesti arusaamatuks, kuidas keegi võib sellise muusika eest maksta. aga maitseid on loomulikult erinevaid. ja ikkagi öäkk
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

maf

• Külaline
Sinu Saade
« Vastus #8 : 05. Aprill, 2004, 17:53:12 »
ma siiski leian, et kõige hullem on selle tipsi emotsioonitu ja siiski pateetilisena mõjuv hääl. ma üritasin seda kuulata. ei olnud võimalik- ma ei saanud seda tõsiselt võtta.
 :?

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
Sinu Saade
« Vastus #9 : 05. Aprill, 2004, 18:17:45 »
ka mulle ei meeldi kui tahetakse näida nii kuradi vastikult tundeline. näide (kuigi võib-olla õel): pärnu mingi luuleklubi pea (või midaagi sarnast) pseudonüüm on Luuletaeva Latern ja ta kirjutab selliseid ülepaisutatud tundelisi oh-maailm-on-nii-ilus luuletusi ja ma olen surmkindel, et ta kannab ka neid nii ette, et iga rea lõpus on tal üks südantõhestav ohe ja dramaatiline käeliigutus.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.