Autor Teema: miks me joome  (Loetud 44353 korda)

apelsin

• Vaikne Bob
  • *
    • MSN Messenger - erahgaerg@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #75 : 08. August, 2004, 12:49:52 »
Tsitaat: "Lennart"
Tsitaat: "apelsin"
Tsitaat: "leeviland"
Selle teema ammendumist ei ole küll pikka aega ette näha.

:lol:  :lol:  :lol:

Kusjuures minu arvates ei ole selle teema mitteammendumise põhjus sugugi mitte nii naerdaväärt, kui sa apelsin mõista andsid ehk siis selle teema mitteammendumine ei ole mitte naljakas.

kas sa mõtlesid teema "miks me joome" ammendumist või seda sõnavõttu mafi ja tytarlaps_mustas vahel.? mina mõtlesin seda viimast ja see võib olla küll naljakas.või noh. kuidas kellelegi..ja oleneb ka promillidest 8)

leeviland

• Jutulind
    • MSN Messenger - traumateater@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - lauri_lohmus@yahoo.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #76 : 08. August, 2004, 13:00:53 »
"Miks me joome" oli siin teemaks ju.

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
miks me joome
« Vastus #77 : 08. August, 2004, 13:12:45 »
misfit creep'ile: Mulle on jäänud sinust mulje, et oled tark inimene, usun, et oled kuulnud ka põhjuse ja tagajärje seadusest.

siis ma ole endast õige mulje jätnud  :wink:

aga mida ma silmas pidasin on enamvähem sama, mis Lennarti signatuurgi ütleb eetikasüsteemide kohta. inimesed on kiskjad. nad on harjunud ründama. ja kui näiteks tänaval kellegiga kogemata kokku põrgates on see ühele piisavaks põhjuseks teise inimese oma sõimuga üle laotamiseks, siis andke andeks, aga ma ei loe seda põhjuseks vaid idiootsuseks. ok see polnud küll parim näide, aga inimesed tegutsevad agressiivselt ka ilma otsese põhjuseta, emotsioonide ajel.  

p.s. mis põhjuste ja tagajärgede seadusesse puutub, siis kuskil peaks mul siin üks vana teema olema, kus väidan et juhust pole olemas, kuna kõigel toimuval on põhjus ja tagajärg. aga ma vist ei suutnud tookord oma vaatepunkti eriti kellelegi selgeks teha.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #78 : 08. August, 2004, 13:23:32 »
misifit creep'ile: Ma siiski ei arva, et maf'ile suunatud kriitilised märkused tulenesid üksnes sellest, et tütarlaps_mustas või keegi teine ei osanud oma agressiivsusega miskit peale hakata. Seda mõistad sa ise ka kindlasti.

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #79 : 08. August, 2004, 14:41:57 »
ma usun, et kui mul oleks põhjust agressiivsuseks, siis ma elaks seda kusagil oomaette välja mitte ei tuleks lambist siia kellegi kallal mölisema. no tõesti. vabandust, kui vale mulje jäi.

lihtsalt mõnikord on parem teatud asjad ütlemata jätta.

mulle vahest ei meeldi siinsed sõnavõtud. ükskõik kelle poolt need siis ka ei tule. aga ma ei hakka selle pärast kedagi põrgusse saatma.
siiski mõnikord tuleb ka mul piir ette kus ma midagi natuke kobatada võin..

üritasin lihtsalt natuke teravamalt tähelepanu juhtida, mitte mingeid intriige kaela tõmmata..

maf: sinu sellele järgnenud sõnavõtt on paraku alandanud arvamust sinust (mitte et see sulle korda peaks minema). kahju. ja see "*naeran*" tundub kohati halenaljakas. nurkasurutud. nagu ei oskaks sa oma kaitseks rohkem midagi peale hakata.
sometimes life don't leave you alone

francis

• Jutulind
  • Inconsiderate brute
    • MSN Messenger - joosepv@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #80 : 08. August, 2004, 18:51:57 »
misfit: inimesed on kiskjad, kuid samas on seda ka need inimesed kes esmapilgul süütutena näivad. Tegelikult on süü vale sõna sest seda koormat ma siin jagama ei hakka, vaid mainiks, et vahel ei ole põhjusetust... on provotseering (nii nähtav kui varjatud).

Näide... Mina sain alamõõdulise aseri käest lõuga, sest üks ühik grupist(kus minagi)- mida 2 aserit mõistsid ühe tervikuna, mitte persoone eraldi - pillas mingeid mittevajalikke kommentaare ja seeläbi tekitas olukorra, kus aseril oli kerge põhjus mulle sahtlisse sõita.

Ma ei heida sellele isikule midagi ette... tal on suur suu ja olukorras, kus vastutus on hajutatud, on provotseeringud lihtsamad teostada.

Internet on hajutatud heskkond.. puudub silmside ja personaalne kokkupuude.on vaid tuletatud isikud ja neid on kerge provotseerida. Sest "keegi ei tea, kus sa elad!" ja maf kasutab seda ära. Meie viga on tema provotseeringuga kaasa minna.

Mafi "põrgu saatmine" pole ju ometi tüli algus, vaid prvotseering toimus tema järgmises postituses mis sisaldas rahulikuma lahenduse jaoks liigagi provokatiivset lähenemist, sest minu meelset tytarlaps_mustas ei teinud midagi valesti oma vastuses "põrgu minemise" postitusele. Edasi läks asi allamäge.

Pluss... maf has history mis puudutab üleliigseid kommentaare. Alates martramonesi sitajuhtumist. Niiet hetkel mängis rolli see loodud isik, kellena igaüks mafi teab.

Kelle viga?

Eks igaüks teab ise.
Quiet submersion into Slowdive. Breath in, breath out, my oxygen, my lungs, my dreams, my haunt.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #81 : 09. August, 2004, 02:58:53 »
Tsitaat: "francis"

sest minu meelset tytarlaps_mustas ei teinud midagi valesti oma vastuses "põrgu minemise" postitusele

ja sul on jälle õigus.
peaksin vist vabandama. mul ei ole enda tagasi hoidmine kunagi hästi välja tulnud. olgu siis tööl, kodus või seltskonnas. minu puhul oli tõepoolest tegu provokatsiooniga. aga eks ma kasvan. ja õpin.. - selleks ju vead ongi..

et siis - vabandust! kõigile. eriti tütarlapsele.
ja francise ees on mul lihtsalt häbi. ma ei teagi miks.

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #82 : 09. August, 2004, 03:05:17 »
maf'ile: Minu austus.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #83 : 09. August, 2004, 03:07:45 »
maf'ile: Minu austus.

ei, ei ole vaja, leeviland.

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #84 : 09. August, 2004, 09:21:25 »
loodetavasti on vähemalt see osa teemast nüüd ennast ammendanud :wink:

maf: no hard feelings. ausalt.
sometimes life don't leave you alone

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #85 : 10. August, 2004, 22:18:12 »
Olen alati armastanud lugusid, mis hästi lõppevad. Mõnus tunne on, kuigi pole tilkagi joonud. Head ja armsad olete kõik.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #86 : 11. August, 2004, 02:21:43 »
Olen alati armastanud lugusid, mis hästi lõppevad. Mõnus tunne on, kuigi pole tilkagi joonud. Head ja armsad olete kõik.

leevilandile läks asi ilmselt südamesse.. naeran. toonitan, et mitte paha pärast.

leeviland

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #87 : 11. August, 2004, 13:08:36 »
Läks südamesse jah. Ja ma pole suurem asi tülitseja ka.

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Re: miks me joome
« Vastus #88 : 05. Juuni, 2006, 00:10:36 »
Otsisin siin mingeid Akvariumiga seotud linke aga jõudsin siia välja... Midagi nagu meenuks küll. Huvitav, et nüüdseks olen ligi kaks aastat täiesti kaine olnud...
the future is unwritten

maf

• Külaline
Re: miks me joome
« Vastus #89 : 05. Juuni, 2006, 02:17:41 »
issand. lugesin algusest lõpuni läbi. naljakas oli. enamasti oli piinlik.