Autor Teema: miks me joome  (Loetud 44233 korda)

Lennart

• Vähese jutuga
  • **
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #45 : 05. August, 2004, 00:41:51 »
Mina ei kavatse kellegi väiteid ümber lükata, aga mina arvan, et juuakse sellepärast, et joomine on nummi ja ebakaine on ka nummi olla. icc  :D Joomise juures on muidugi äärmiselt ebanummi see, et pärast on paha-paha olla. Böäk :-& Ja raha läheb kulub ka selle nummi tegevuse peale palju.  :? Siis oleks eriti nummi, kui alkoholi sisaldavate jookide sees ei oleks halbu kemikaale, mis organismi uperkuuti keeravad. Siis oleks  \:D/

ANdrus

• Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
miks me joome
« Vastus #46 : 05. August, 2004, 01:14:34 »
Tsitaat: "Lennart"
Siis oleks eriti nummi, kui alkoholi sisaldavate jookide sees ei oleks halbu kemikaale, mis organismi uperkuuti keeravad. Siis oleks  \:D/

Kas oleks \:D/  ;)
Yes we can dance, but can we boogie?

skroman

• Kasutaja
    • MSN Messenger - kalevipoeg2004@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #47 : 05. August, 2004, 02:31:20 »
puhas vesi on selle nimi milles kahjulikke kemikaale pole
ja pähe see raisk ei hakka küll võib tast paha hakata :wink:
jääb mulle mu pime viha

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #48 : 05. August, 2004, 03:08:27 »
Tsitaat: "tytarlaps_mustas"
Tsitaat: "maf"
kas saaks olla veel valemat suhtumist?

ja üldse - see teema ammendas end juba pool aastat tagasi.. minge põrgu kõik oma lobaga..

mõni võibolla leiab, et tal on sel teemal midagi sekka öelda.
kui sa tunned, et sinu jaoks on see teema ammendunud, siis jäta topic lihtsalt lugemata selle asemel et kõiki põrgu saata :evil:

kallis tütarlaps mustas,
see oli see, mida minul öelda oli.  :roll:

võiksin vastata sinu stiilis "kui ei meeldi, jäta vastamata". kahjuks on see suhteliselt mõttetu.  :wink:

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #49 : 05. August, 2004, 10:00:47 »
siis olekski võinud selle viimase poole oma avaldusest välja jätta.

kurat võtaks, vähemalt teoreetiliselt peaks siin sõnavabadus olema, eksole. ära tunne ennast nii puudutatuna, kui keegi antud teemal kaasa tahab rääkida.
ausaltöeldes hakkab sinu sabaraklus vaikselt närvidele käima.
sometimes life don't leave you alone

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #50 : 05. August, 2004, 11:58:59 »
siin ONGI sõnavabadus. et mind panna end puudutatuna tundma, on vaja midagi palju rohkemat kui martramonese tõstatatud ebahuvitavat teemat.
sabaraklus.. hmm..  :lol:
kui ma sulle närvidele käin, siis olen oma eesmärgi hetkel ju saavutanud.
*naeran*

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #51 : 05. August, 2004, 14:47:42 »
aga milleks siis sellele "ebahuvitavale teemale" üldse tähelepanu pöörata?
võibolla lihtsalt liigne mölapidamatus??

p.s ma ütlesin "vaikselt närvidele käima". seal on vahe sees. järelikult pole sa veel midagi saavutanud ja tõenäoliselt ei saavuta ka.
sometimes life don't leave you alone

Heidi

• Külaline
miks me joome
« Vastus #52 : 05. August, 2004, 14:51:44 »
targem annab järele  :roll:

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
miks me joome
« Vastus #53 : 06. August, 2004, 00:34:06 »
jah, kui ta näeb, et hakkab alla jääma.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #54 : 06. August, 2004, 01:21:45 »
Tsitaat: "misfit creep"
jah, kui ta näeb, et hakkab alla jääma.

*naeran*

ja tütarlaps mustas. sinu ponnistused mulle "kohta kätte näidata" teevad mulle ainult nalja. seega ei saavuta ka sina midagi minu kallal näägeldes..

*naeran*

Artur

• Külaline
miks me joome
« Vastus #55 : 06. August, 2004, 02:47:55 »
Martramones pystitas bobdylanliku kysimuse. Ehk siis kysimus, millele vastust pole, aga mis iseenesest on ylilihtne. Tuletame meelde "Blowin' in the windi".. How many roads must a man walk down before you call him a man.. või siis..  How many times must a man look up
before he can see the sky? Mardi kysimus on iseenest sama filosoofiline ja provotseeriv. Teema on arvatavasti huvitavam kui enamus siinsetest..

Ma ise ei oska suurt midagi öelda.. Ma ei tea.. lihtsalt hea olla koos sõpradega, kuulata Doorsi, Jimi Hendrixit, Zeppi, Ramonesi (aga mitte mingil juhul Sex Pistolsit ja Exploitedit või mõnda muud punkbändi!!!) ning rääkida.. ja siis väheke peediveini või midagi muud juua. Teisalt kodus yksi olla ja Dylanit või Akvariumit kuulata on ka lahe.. siis ei joo ma midagi. Yldiselt ma ei teeks sellest joomisest nii suurt numbrit.. erilist vajadust selle järele pole, st sõltuvust pole.. Tahan - joon.. tahan - ei joo.

maf.. aga tõesti.. mõni pole võib-olla seda teemat varem näinud ja yhines foorumiga alles praegu. Ma ei tunne, et olen õige inimene hindama mõisteid "õige" ja vale", nii et jään siinkohal parem vait.

mafi sabaraklus on minulegi silma jäänud.. aga jah, ega ma ise parem pole. Kuigi kasutaksin enda kohta pigem sõna wannabe.. st tahan teha asju teistmoodi kui praegu (paremini jne), aga samas iseendaks jääda.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #56 : 06. August, 2004, 03:25:11 »
Tsitaat: "Artur"
Martramones pystitas bobdylanliku kysimuse. Ehk siis kysimus, millele vastust pole, aga mis iseenesest on ylilihtne. Tuletame meelde "Blowin' in the windi".. How many roads must a man walk down before you call him a man.. või siis..  How many times must a man look up
before he can see the sky? Mardi kysimus on iseenest sama filosoofiline ja provotseeriv. Teema on arvatavasti huvitavam kui enamus siinsetest..

Ma ise ei oska suurt midagi öelda.. Ma ei tea.. lihtsalt hea olla koos sõpradega, kuulata Doorsi, Jimi Hendrixit, Zeppi, Ramonesi (aga mitte mingil juhul Sex Pistolsit ja Exploitedit või mõnda muud punkbändi!!!) ning rääkida.. ja siis väheke peediveini või midagi muud juua. Teisalt kodus yksi olla ja Dylanit või Akvariumit kuulata on ka lahe.. siis ei joo ma midagi. Yldiselt ma ei teeks sellest joomisest nii suurt numbrit.. erilist vajadust selle järele pole, st sõltuvust pole.. Tahan - joon.. tahan - ei joo.

maf.. aga tõesti.. mõni pole võib-olla seda teemat varem näinud ja yhines foorumiga alles praegu. Ma ei tunne, et olen õige inimene hindama mõisteid "õige" ja vale", nii et jään siinkohal parem vait.

mafi sabaraklus on minulegi silma jäänud.. aga jah, ega ma ise parem pole. Kuigi kasutaksin enda kohta pigem sõna wannabe.. st tahan teha asju teistmoodi kui praegu (paremini jne), aga samas iseendaks jääda.

bobdylanlik küsimus?  :shock:  :lol: miks mitte shakespearelik? "to be or not to be" või ükskõik kellelik, kellel tuli üks päev pähe esitada südantlõhestavalt diip küsimus kogu eksistentsi ja olemis ja olematuse ja meitamillekohta veel.
"how many roads must a man walk down... yada-yada-yada" sõltub inimesest endast ja teda ümbritsevast. mõni ei jõua kunagi pärale, antagu talle või tuhat aastat ja raudjalad.
mis filosoofilistesse küsimustesse puutub, siis on su teoreemide järgi seda ka "how much is the fish" ja ma arvan, et see on ka umbes sama provotseeriv.
Ramonesi ja pungi kohapealt oskab sulle Mart ise vast mõned õpetussõnad öelda  :)  
sellist asja - tahan joon, tahan ei joo - pole olemas. kui sul on isu, siis sa jood. kui mitte, siis mitte. ja isu ei tekita mitte ainult vajadus alkoholi järele. and i'm talking about the big picture here. mõistad? ma mõtlen praegu sügavmõtteliselmalt seda isu asja. mõistad. jah.
mis puutub allesühinenutesse siis: what? mida see üldse siia puutub. las loevad ja las igetavad, aga kui nad seda kõike siin sama tõsiselt võtavad nagu kohalikud "veteranid" siis ega me suurt midagi ei kaota, kui nad otsustavad sellele foorumile sama kiiresti selja keerata, kui siia tulid.
ja artur. mis puutub sinu õige ja vale hindamisse, siis sa ei jäänud ju seal kohas vait kus oleks pidanud. või mis. sa siiski - ja nüüd juba kaks korda alatumalt - andsid teada, et sa arvad, et maf tegutseb sitaks valesti.
jah. maf. ma arvan et temast on kunagi ka raamat kirjutatud. oot. mis selle nimeks nüüd oligi... ah jaa. "groupie" äkki. võtaks äkki lõdvemalt. ma ei tahaks uskuda, et ta UM liikmete musta aluspesu või lõigatud küüsi kogub. ta lihtsalt kaitseb midagi mis talle meeldib ja millesse ta usub, see ei ole mingi maniakaalne nähtus või mis.
ja mina olen ka wannabe. ma tahan ropult rikas olla. tahan ropult ilus olla. ropult tark. ja üldse ma tahan jõle palju asju. so what? i wanna be a god? well hell why not.  8)
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

maf

• Külaline
miks me joome
« Vastus #57 : 06. August, 2004, 03:36:50 »
:lol:

misfit! kullake.. :D
naelapea pihta, ma ütlen.

misfit creep

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
miks me joome
« Vastus #58 : 06. August, 2004, 03:40:54 »
ssSMMOKIN'  :twisted:

Artur

• Külaline
miks me joome
« Vastus #59 : 06. August, 2004, 03:44:47 »
Dylan - 20. sajandi parim rock(folk)poeet vaieldamatult minu arvates..
Mulle ei meeldinud yldse mafi suhtumine.. ala minge põrgu, kes siia teemasse veel kirjutab. No a nagu mõni on siin öelnud.. foorum on meelelahutus ja seda ei tasu tõsiselt võtta.. ytleme, et ma ka niisama lahutan meelt.