Autor Teema: Anonüümsus  (Loetud 12658 korda)

martramones

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
    • E-post
Re: Anonüümsus
« Vastus #30 : 30. Juuli, 2006, 21:39:15 »
Ütleme nii, et maailm on piisavalt väike ning paljusid tean ka foorumiväliselt ja teadsin neid juba enne selle foorumi sündi.
the future is unwritten

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #31 : 30. Juuli, 2006, 23:00:16 »
Vot takoi'st keeleuuendust mõtlesin http://www.no99.ee/et/lavastused/?event_id=15

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #32 : 30. Juuli, 2006, 23:14:03 »
"Kunstlik keeleparandamine on meie ainus pääsetee – selle tõe tahaksime tuliste tähtedega meie inimeste ajudesse kõrvetada." - väga õige!

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
« Vastus #33 : 31. Juuli, 2006, 09:03:21 »
Heh, õpin eesti filoloogiat ja uskuge mind, keeleuuendust pooldavate õppejõudude loengutes on mõnikord päris raske aru saada, mida nad räägivad, sest mõned sõnad oleks justkui "laest võetud". Ja paljusid sõnu, mida iga päev kasutame, ei tohiks tegelikult kasutada. Näiteks konkurss pidi üks väga paha sõna olema ja analüüsi asemel tuleb kindlasti kasutada hoopis eritelu. Ja ma ei kujuta küll ette, millal eestlased harjuvad sellega, et me veame endaga kaasas rüperaali, mitte sülearvutit.
Saa selleks, kes sa oled

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
« Vastus #34 : 31. Juuli, 2006, 10:17:57 »
Ütleme nii, et maailm on piisavalt väike ning paljusid tean ka foorumiväliselt ja teadsin neid juba enne selle foorumi sündi.

Eksole, ja pildi järgi tunneb igaüks su ära ka.
Sama siin, välja arvatud pilt (st ma ei joo tavaliselt teed).

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #35 : 31. Juuli, 2006, 17:59:38 »
minu tunneb küll pildi järgi ära.., välja arvatud mõni pisidetail!

Seregon

• Paljusõnaline
  • art is resistance
    • Vaata kasutajat
« Vastus #36 : 04. August, 2006, 15:13:08 »

kikuriinu

• Külaline
« Vastus #37 : 05. August, 2006, 00:02:13 »
..einoh, pilt on ju kohe kristallselge...  :D

t6ru

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #38 : 26. August, 2006, 13:04:25 »
Näiteks, mis kasu saab sellest keegi siinse foorumi kodanik, kui ma talle oma nime avaldaks - ma arvan, et ega ta eriti targaks sellest ei saaks.

v.a. siis kui sa juhuslikult mõni teada-tuntud tegelane ei ole. Siis su respektmeeter tõuseks kodanike seas ja sa paistaksid välja ..

tytarlaps_mustas

• Jutulind
    • ICQ Messenger - 326085816
    • Vaata kasutajat
    • E-post
« Vastus #39 : 26. August, 2006, 17:35:35 »
Näiteks, mis kasu saab sellest keegi siinse foorumi kodanik, kui ma talle oma nime avaldaks - ma arvan, et ega ta eriti targaks sellest ei saaks.

v.a. siis kui sa juhuslikult mõni teada-tuntud tegelane ei ole. Siis su respektmeeter tõuseks kodanike seas ja sa paistaksid välja ..

.. või siis langeks ::) välja paistaks igal juhul ja saaksid orkutisse ka palju sõpru juurde :P

edited to say: vau, ma'len vahepeal heroks saanud :D
sometimes life don't leave you alone

excited

• Paljusõnaline
    • MSN Messenger - excitedd@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • MinuOma
« Vastus #40 : 26. August, 2006, 20:18:50 »
Orkuti järgi kellegi sõpruskonda nüüd küll hinnata ei saa. Kui ma oma sõbralisti võtaksin ainult need, kes on mu tõelised sõbrad, siis mul ei olekski orkutis ühtegi sõpra, sest neil vähestel lihtsalt ei ole orkutis kontot. Mu sõbralistis on isegi selliseid inimesi, keda ma juba umb 3-4 aastat näinud ei ole ja kui mõnel inimesel oleks tõesti 100-200 n-ö tõelist sõpra, nagu orkut näitab, siis jummel küll ma ei kujutaks küll sellist elu ette. Ja üldse, see orkut on hea koht ainult selleks, et kellegi sünnipäeva ära ei unustaks.
Saa selleks, kes sa oled

broken fingers

• Jutulind
    • Vaata kasutajat
« Vastus #41 : 28. August, 2006, 19:43:33 »
ehk siis lihtsamalt öeldes kogub Orkut sinu kontaktid kokku ja vajaduse korral on sul lihtne inimesi leida. Ja see sõprade list on otseloomulikult mõtetu. Kuidas saab kuuluda sinu sõprade hulka keegi, keda sa pole kunagi näinud, sest ka selline lahter on seal ju olemas. See on pigem nagu mõni arvutis mängitav pokker, raha tuleb ja läheb ja sa mängid, aga reaalselt pole seda raha olemas ja sa ei kaota-võida midagi. Orkutis on samamoodi, sul on mingi 100 000 kontakti või mida iganes ta sulle sisselogides rõõmsalt teatab. Aga mis reaalne kasu sul nendest tuhandetest kontaktidest on?