Autor Teema: ettepanek  (Loetud 8099 korda)

Kurvits

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
ettepanek
« Vastus #15 : 28. Aprill, 2003, 15:51:47 »
Tsitaat: "Mait Vaik"
Kui suunitlus on pigem naturaalpillidele kõlab sünt lausa pininana, bass puudub või plärtsub eriti jälgilt.

Oleneb, mida sa siin nyyd naturaalpillide all mõtled. Ma eeldan, et tegemist ei ole lauto ja ravanostroniga ja peetakse silmas võimendatud, klassikalisi rokkinstrumente. Sel puhul pean ma mainima, et esineda taolise suunitlusega kontserditel, koos soolosyntesaatoriga (ma räägin meisterlikust, klassikalisest klahvpillimöngijast), mis mähkub elektrilise kärina ja myra sisse ära... Tegelikult tõstab see hoopis päid ja tundub vähemalt mylle lööv ja toimiv. Aga seda vaid koosnaturaaltrummiga.

Ku nyyd kujutada ette synti, akustilist, biiti... Nilbeks kipub minema. Aga eks näe. Ma hea meelega ootaks Spst esinemisnõksud ära. Äkki ikka kõlab hästi aga ma kardan ikka, et ilma naturaaltrummita jääb niikuinii poverist ja fungist puudu ja tuleb tilu-lilu. Plaadi peal on tilu-lilu kohati täiesti hingematvalt ilus aga alaivis ei tööta lihtsalt.

Eks näeb...
Kurat! Millal siis yldse näeb? Millal teil mingid laivid kavas on?
The Scene is Dead.

Mait Vaik

• Sõpruse Puiestee
  • Administraator
  • Jutulind
    • Vaata kasutajat
ettepanek
« Vastus #16 : 28. Aprill, 2003, 15:59:59 »
Tsitaat
Kurat! Millal siis yldse näeb? Millal teil mingid laivid kavas on?

Loodame juunis. Küllap 6-7 looga ja mõne suurema ürituse raames. Aga ma tean kui salakaval on inerts kui/ja stiimul ning võib juhtuda, et midagi toimub ka varem. "1905" valmides ei oleks tegelikult iial uskunud, et teeme u 2 nädalaga sellele ka video ja nädal hiljem on see "7 vapras".
Rebastele ju meeldib kui neid kütitakse

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
ettepanek
« Vastus #17 : 28. Aprill, 2003, 18:35:41 »
minu kogemus...
üldjuhul ei saa määravaks saund vaid väljanägemine 8)
üldjuhul näeb trumm(ar) pauerim välja (väga veenvaid erandeid küll)

loomulikult võib häirivaks saada väga halb saund, ent kontserdil on visuaalne lihtsalt märksa domineerivam
We.Have.Never.Been.Modern

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
ettepanek
« Vastus #18 : 30. Aprill, 2003, 13:11:33 »
Tsitaat
minu kogemus...
üldjuhul ei saa määravaks saund vaid väljanägemine  
üldjuhul näeb trumm(ar) pauerim välja (väga veenvaid erandeid küll)

loomulikult võib häirivaks saada väga halb saund, ent kontserdil on visuaalne lihtsalt märksa domineerivam

seda küll. eriti kui tehakse mingit showd, aga ma arvan, et SP muusika on mõeldud rohkem kuulamiseks (mitte kaasakargamiseks ja showtegemiseks) ja seetõttu trummari visuuaalne kujutis laval midagi oluliselt ei muuda. kuigi mingisuguseid audiovisuaalseid trikke võiks muidugi laval teha. näiteks prozega(mul ei tule asja õige nimi praegu meelde) bändi seljataha mingeid pilte lasta või midagi. ma loodan et mõistate mis ma öelda tahtsin.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.

andres

• Paljusõnaline
    • Vaata kasutajat
ettepanek
« Vastus #19 : 30. Aprill, 2003, 21:38:11 »
mõistame
asja eestikeelne nimetus on vist projektor :?

ps muusika ja saundi all mõtlesin ma erinevaid asju...
We.Have.Never.Been.Modern

misfit creep

• Jutulind
  • indie boys are neurotic
    • MSN Messenger - misfitcreep@hotmail.com
    • Vaata kasutajat
    • http://misfitcreep.planet.ee/
    • E-post
ettepanek
« Vastus #20 : 02. Mai, 2003, 10:32:38 »
just. damn. mina pingutasin pead, et prozekor ja prozektor. mõnikord lihtsalt ei tule lihtsad asjad meelda.
but you sure surprised me when it ended and there wasn't any surprise twist. it was good. storys about handjobs always win contests.